Závraty zo stresu

mia002
4. júl 2016

ako vam liečili zavraty zo stresu?

safranca15
4. júl 2016

Kamaratkyna dcera ma taky problem a idu na kontrolu ohladom hlavy a srdca

mia18112
4. júl 2016

@mia002 Ako Ti diagnostikovali, že máš závrate zo stresu ? Ja som obehala totiž celu nemocnicu, všetky možne vyšetrenia koli tažkým zavratom a príčinu mi nikde nezistili.....

mia002
autor
5. júl 2016

ja si myslim ze to mam zo stresu,kedze tiez mam vela vysetreni a vela zavratov je spojenych s ucho a ja mam usi v poriadku,ake lieky beries co ti pomaha?ja mam zavraty stale

charity
5. júl 2016

@mia002 Toto sa vyskytuje aj pri histaminovej intolerancii. Liecba: dieta. Lekar: imunolog.

mima283
5. júl 2016

Ja som mavala zavraty a vracala som. Teraz uz neviem ake vysetrenie tam co odhalilo, lebo som bola aj na eeg, ct, mr a bolo to strasne davno, no pamatam si, ze mi robili aj nejaky hyperventilacny test ci co a tam sa potvrdila neurogenna tetania - choroba zo stresu. Zevraj 😁

zulika
5. júl 2016

@mima283 Na tetaniu stačí Magnezium, najlepšie s Bčkom, dá sa kúpiť v lekárni, volá sa to Magne B6, Možno by pomohlo aj na ten stres, Alebo obyčajný harmančekový alebo levanduľový čaj s kvapkou citrónu robí zázraky. Ak je levanduľový, vdychovať aJ vôňu, je všeobecne známe, že levandula má ukľudňujúce účinky. No a taktiež pomôže aj zázvorový čaj, alebo nastrúhaný zázvor s medom. Samozrejme, za predpokladu, že sa nejedná o iné, závažné ochorenie

silica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima283
5. júl 2016

@zulika ano ano ale najviac pomohlo, ked uz som sa konecne zbavila priciny strusu. Nie vzdy sa to ale da. Ale tie veci ako bylinky magnezium mi nepomahali. Niekomu to mozno zaberie, mne ale nie

zulika
5. júl 2016

@zulika p.s. Závrate môžu byť pri poruche vestibulárneho aparátu, čo spadá do vyšetrenia ucha, alebo tzv, Vertigo odporúčam prečítať si : http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/zavraty-ne...

charity
5. júl 2016

@silica Antidepresiva zhodou nahod zaberaju aj pri histaminovej intolerancii. Mozno nepotrebujes antidepresiva ale nizkohistaminovu dietu.

27dianka
6. júl 2016

@mia002 treba ísť radšej doktorovi. Aj keď ty si myslíš že je to zo stresu ale môže byť za tým aj úplne niečo iné

mia002
autor
6. júl 2016

@silica ako sa u teba prejavovali zavraty?po týždni ti pomohli antidepresiva? už ich neberies?