Zelené hlieny v nose

jajuska13
24. jún 2019

Ahojte mal niekto taky problém alebo je to normálne ze už vyše týždna fukam z nosa a teda hlavne len z pravej nosovej dierky zelené sople? Hneď od začiatku boli zelené, husté, ale vyfukat išli aj idú stále. Nemala som zápchaty nos. Robím v škôlke, či nejaký bacil.od deti som schytala alebo už neviem. Nič ma neboli, nemala som ani teplotu, necítim sa chorá, zo začiatku ma aj trosku hrdlo bolelo ale to prešlo. No uz je to asi 8dni co stále stále fukam zelené hlieny, keď sa vyfukam cítim akoby v dutinach že ich mám zápchate chvíľu tak dýcham že necítim ani vône ale za chvíľku to povolí. Užívam sinupret forte aj morskú vodu do nosa aj olynth. Neviem co ešte by zabralo k doktorke nejdem keď mi nič iné nie je asi by mi ani ona nič nedala na to iné. Snáď možno pamycon kvapky, ale neviem ci ich mam nasadiť teraz ešte. Už je toho sopla menej ale stále je, ide akoby z vnútra dutín ale len z tej jednej dierks

kristina2412
24. jún 2019

@jajuska13 možno by pomohlo vyplachovat nos konvickou alebo sú aj sady na výplach dutín,kúpiš v lekárni. Nieje to extra príjemné ale u nás zaberá najviac. Dokonca sa mi podarilo na to nahovoriť aj dcéru.

zuzzuzi909
24. jún 2019

@jajuska13 moze to byt kludne prejav alergie, imunita pracuje cely zivot, kazdy den, mozno ju mas teraz slabsiu tak mas sopliky, kup si nejaky sprej do nosa a pripadne sa preplachuj 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monismie
24. jún 2019

nemoze to byt alergia? ked ti to stale nepovoluje alebo teda nejaky odolny bacil od deti. daj si spravit u doktorky vyter

bsp39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miirkka1
24. jún 2019

Aj ja som to mala,po vyse tyzdni preslo...

anesim
24. jún 2019

@jajuska13 niekolkokrat denne vyplachnut nos pomocou konvicky a slanej vody, zvlada to aj moja dcera aj synovci -3 a6 rocni, ja pracujem tiwz v skolstve a ked ma to chyti , tak aj 6 x denne (aj viac ) alebo ked idem okolo kupelky a napadne ma vyplachnut si

marcelik88
24. jún 2019

To preplachnutie celkom pomaha, len ak by to stale nepomahalo tak treba ist k doktorke, lebo na niektore tie stafylokoky len tak nieco nezaberie, hlavne tieto detske

kika831
24. jún 2019

@jajuska13 ja by som zabehla k doktorke aspon na vyter- nic za to nedate a budete si ista ze nemate nejaku bakteriu. Moj manzel tak mal dlho len zeleny dopel a pobolievalo sem tam hrdlo a zistili mu premnozene 2 druhy bakterie co bolo treba preliecit antiobiotikami.

pralinka86
24. jún 2019

Zapálené dutiny, k dr, da ti lokalne antibioticke kvapky.. zaberu raz dva

pralinka86
24. jún 2019

A nepodcen to,nech ti to neprejde k ušiam, všetko je prepojene

candii
24. jún 2019

No mňa to pekne dlho držalo, hádam aj 3 týždne zelené sople, to má v živote žiadna choroba nedržala dlhšie ako 3-4 dní. Potom to prešlo

ajsha123
24. jún 2019

Ide to von z nosa preto, lebo užívaš Sinupret. Ten je presne na taky problem. Zapálené dutiny. So Sinupretom by som neprestala. Ak pôjdeš k dr.na vyter, dá Ti atb kvapky (cca 5 dní cakas na vysledky). Za mňa to spomínané koloidné striebro, rovnako silno zaberá ako atb kvapky. Ja by som teda na výter nesla, ak nie je žiadny iný problém, ale davala by som si koloidné striebro do nosa. Ale mám ho doma. Ale ak ti je jednoduchšie ist k dr., tak choď. Na druhej strane, ak tam nie je bacil, ale je to alergia, potrebujes antihistaminika, a kvapky (spray) na alergiu do nosa. Neviem, ktoré sa dajú kúpiť tak, že sú voľnopredajné, na vacsinu potrebujes recept. Od alergologa. Neviem, ci môže predpísať aj všeobecný... Tie spraje proti alergii pomôžu aj na opuchnutu sliznicu v nose (čo opisujes, že máš)