Ženy po 40-tke a antikoncepcia

dada7701
1. feb 2020

Žienky aký druh antikoncepcie používate ...treba sa mi rozhodnut...tabletky by som velmi nechcela...

evittam
1. feb 2020

@dada7701 Tabletky.

simsalabim
1. feb 2020

@dada7701 kondom.

mogaa
1. feb 2020

@dada7701 Mirena - antik.teliesko

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
1. feb 2020

@bambulienka25 Akoze zdrzanlivost? ;)

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
montemotherone
1. feb 2020

@dada7701 keďže mám trombofilný stav, kondom 🤷‍♀️ ale HAK by som aj tak nechcela 😉

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiccco
1. feb 2020

@dada7701 mam teliesko Mirenu

dada7701
autor
1. feb 2020

@chiccco ste spokojná ?

tilko
1. feb 2020

@zazvorka87 ani HAK nezastaví všetko...máme 19tnásť mesačný neplánovaný poklad ako dôkaz 😀... a to som si pri nevoľnostiach najskôr myslela, že mám asi žalúdočné vredy...😀

chiccco
1. feb 2020

@dada7701 takto ti to poviem mam ju druhýkrát,prvy x som ju mala ked som mala 35rokov do 40 rokov,cize 5 rokov pocas tej doby som vobec nemavala ms,bolo to super..potom som si dala pauzu 4 roky lenže mavala som veľmi silné krvácanie,ktoré ma dost obmedzovalo,tak som si znovu na odporúčanie lekára dala minulý rok presne dnes je čo ju mam rok...no ale prvý polrok bol ze totálne sústavne mierne krvácanie alebo spinenie,nonstop intimka,potom sa to začalo trošku upravovať,ze spinenie len v čase ms..v septembri a októbri som nemala vobec ani spinenie tak som sa potešila ze konecne sa to umúdrilo,lenže v decembri znovu aj 2 tyzdne kusom mierne krvácanie ...no neviem idem teraz na preventivku tak sa opytam ze čo sa s tým da robiť ze dokedy to takto bude.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
1. feb 2020

@zazvorka87 no, o par mesiacov mam 50, s manzelom sme spolu viac ako 25 rokov, s vynimkou tehotenstiev ( spolu cca 20 mesiacov, otehotnela som oba razy hned) sme pouzivali aj pouzivame vzdy kondom a ani raz nepraskol. Celkom dobra statistika, ci? Kazda antikoncepcia moze zlyhat, niektora so sebou nesie zdravotne rizika.... vlastne ja som asi 8 mesiacov skusila aj tabletky, manzel / vtedy este len priatel , s tym nebol spokojny, sam ma prehovaral, ze to urcite nie je vhodne pre zdravie a kedze moje telo ju moc dobre neznasalo, nechala som to tak. Inak stale kondom.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
1. feb 2020

@zazvorka87 uz sa tesim, ked budeme moct naostro 😂 Ale zatial mam menzes stale pravidelny...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laki
1. feb 2020

@dada7701 mirenu

derdia
1. feb 2020

Lady comp....aj ja si idem kupit...pozrite cesku stranku lady comp.cz 9pearl index ako antikoncepcia hormonalna...0.7

laki
1. feb 2020

@zazvorka87 prečo by nemohlo? Veď je to prirodzené a aj krásne, že po toľkých rokoch sú spolu. Deti odrástli a človek si to ešte viac vie užívať. Veď ty si v najlepších rokoch, a už sa pasuješ v tejto oblasti za dôchodkyňu🙄😏?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
1. feb 2020

@zazvorka87 samozrejme. Myslis, ze ked ti raz chuti cokolada, tak o par rokov uz nebude? 🤔🤦‍♀️ Pre nas oboch je vztah dolezity a to robi ten sex 👍. Niekto mozno potrebuje zmenu a nezavazne stretnutia. Kazdy je iny.

evittam
1. feb 2020

@zazvorka87 Ako píše
@simsalabim . My uz pomaly 19rokov.

modrykoniicek
2. feb 2020

@zazvorka87 Sex nie je predsa len o pude ale o pocite, že toho koho ľúbiš cítiš najbližšie ako len vieš. 🙂

Len takto musia byť nastavený obaja.Brať ten sex ako partnerský akt nie, že...kde prídem tam si vrznem 😂

h2
2. feb 2020

@zazvorka87 Ako to myslíš, že si na dôchodku? Akože už nesexuješ? A ani už neplánuješ? Máš muža? On to vníma rovnako? (Prepáč mi toľko otázok, ale Tvoj príspevok má dosť šokoval).
A aby som bola férová, tak Ti odpoviem aj na Tvoju otázku: Jasné, že to môže baviť aj po rokoch. Samozrejme, že to vzrušenie z prvých mesiacov vzťahu je už preč, ale aj tak to môže byť pekné a uspokojujúce. Ja mám 44, muž 51 a do sexuálneho dôchodku sa ešte rozhodne nechystáme. 😉

h2
2. feb 2020

Jáj, a zabudla som odpovedať na otázku o antikoncepcii: ja beriem HAK. Mne to takto vyhovuje, nemám s ňou problémy, upravil sa mi menzes... Aj som rozmýšľala, že by som to už prestala brať, ale priznám sa, že sa bojím vedľajších účinkov vysadenia tabletiek po rokoch užívania (vypadávanie vlasov, zhoršenie pleti, priberanie, bolestivá menštruácia...)

dominikamacakova
3. feb 2020

@simsalabim ja som chodila s priateľom mesiac a praskol nám kondóm, dokonca dva krát ale raz na začiatku a neboli to lacné kondómy 🙈 Čiže som musela(chcela) užiť tabletku "po" ... Naozaj nespoľahlivá metóda ochrany

simsalabim
3. feb 2020

@dominikamacakova to sa da povedat naozaj o kazdej forme antikoncepcie, aj o hormonalnej - vela zien otehotnelo pri tabletkach, aj o teliesku - moja kolegyna otehotnela a isla na interrupciu...a dalo by sa pokracovat. Kazdemu vyhovuje nieco ine.... 100% ochrana je jedine ..NEONDIT 😂

@zazvorka87 aj mna by zaujimalo, ako si to myslela s tym dochodkom v tvojom veku 🙄

janula2511
23. máj 2023

@h2 koľko máš rokov?