Žilky na tvári

kadika123
2. mar 2022

Ahoj ludia 🙂 chcem sa spytat skor asi vas zienky, mate skusenosti so zilkami na tvari resp.na nose, licach..mate skusenosti s laserami, s ipl pristrojmi..? Ak ano.. Zabralo vam to, pomohlo, ci len zbytocne vyhodene peniazky? A ak ste boli tak kde? 🙂
Dakujem za info

mistymay33
2. mar 2022

@kadika123 ano zaberie to, zilky zmiznu. Ale zilky sa tvoria cely zivot, takze je to len docasne, resp. zakrok musis opakovat ked sa ti vytvoria nove. Ja uz som bola 2 krat.

liusa82
2. mar 2022

@mistymay33 a vytvori sa to aj na tom istom mieste znova ak ti to ošetrovala laserom? ja som niekde čitala že žilky ktoré sa odstránia laserom že sa tam dačo spáli už sa na rovnakom mieste neobjavia ak už tak inde na tvári

kadika123
autor
3. mar 2022

@mistymay33 a na kolko Vam to asi zmizlo? Cca.. A na com ste boli? Ipl? 🙂 Ja som bola na ipl,stalo ma to skoro 250e :( a vobec mi to nezmizlo, ani jemnucke zilky..takze cele zle..ale uz som pocula aj o inych laseroch, tak sa zaujimam, ci to skusit alebo sa na to vykaslat.. Jasne ratam s tym, ze sa to vrati, ale hadam len jemne vlasocnice, ci?

mistymay33
4. mar 2022

@liusa82 mne sa zilky tvoria v podstate stale, najmä pri nose, po osetreni ich nebolo vidiet, oni ich vypalili IPL pristrojom. Stalo to 100 eur a robili mi to v interklinik v Ba. Ale vytvaraju sa mi stale dalej. A ked iich je viac a je ich vidiet, odem opat na vypalovanie.

liusa82
4. mar 2022

@mistymay33 ja som práveže čitala že lepši je na to laser ako ipl práve z toho dôvodu že na tom vypalovanom mieste by sa už nemali vytvoriť ale či je to pravda neviem.Ja ich nemám až tak vela pár na nose a na licach. Buduci tyždeň idem na laser tak som zvedavá lebo je to otrava stále to zatierať korektorom a makeupom

kadika123
autor
4. mar 2022

@liusa82 ano? Tak potom ak vas mozem poprosit napiste sem, co to ako bolo a ci pomohlo, a cena cca.. nech sa bud inspirujem alebo vykaslem na to.. Ja mam tiez len na nose, a na licach jemne, ale vadi too 🙂

mistymay33
4. mar 2022

@liusa82 ja sa ospravedlnujem, pomylila som sa, dala som si to robit samozrejme laserom, nie IPL. Ano na tom mieste kde mi to robili sa to netvori, ale o 1 mm vedla uz ano. Takze to vyzera ako na tom istom mieste. Este by som podotkla, ze okolo nosa to dost boli a je to neprijemne, tak sa treba na to pripravit. A potom na vypalovanom mieste sa urobia take male chrasticky, tak neodporucam zakrok minimalne tyzden pred nejakou udalostou.

liusa82
4. mar 2022

@kadika123 ja idem na palomar icon laser154 tiež do ba. To je taký že to rieši viac problemov naraz.Aj jazvičky aj vrásky aj tieto žilky,pigmentácie.Ja tam mám trošku aj pár rýpanin od nechtu povrchových ked som mala ešte z čias puberty pupáky.Tak som sa rozhodla že to dám takto naraz dokopy a nie behať po každej procedúre zvlášť

liusa82
4. mar 2022

@mistymay33 tak lepšie to mať takto pod kontrolou a ošetrovať to priebežne ako si ich nechať rozliezť po celej tvári.Ja mám zatial len pár preto idem hned v začiatkoch