Zlá imunita po skončení s fajčením

8. jan 2024

ahojte, prosim len tie, co mate skusenosti. prestala som pred pol rokom fajcit. nikdy som vela nefajcila, max jednu denne, niekedy ani to nie, az som sa rozhodla s tym na dobro skoncovat. od kedy nefajcim ide to s mojou imunitou dole z kopca, non stop som chora, raz dutiny, raz kasel, raz teplota, a tak idem dokola. musim povedat, ze pred tym som nebyvala vobec chora, aj covid ma obisiel. mate niekto skusenost?

vyrovnanaosoba
8. jan 2024

Blbosť. Ešte nikto od nefajcenia neochorel. Či čo ťa vydymilo a tým zabilo baktérie čo sa okolo teba točili?
🙈

domka222
8. jan 2024

Poznám len opačný prípad, kedy sa imunita dala celkom doporiadku. Podľa mňa zhoda náhod. Niektorí ľudia mávajú obdobia kedy nie sú vôbec chorí a potom každú chvíľu

barborachors
8. jan 2024

niekde som čítala,že fajčiarom sa z nikotínu robi akýsi hlien v dutinach a okolo nich a ten hlien obsahuje biele krvinky. Cize paradoxne ano, moze to mat suvis. Tvoje telo registruje zmenu a tym ze sa ti prestáva robiť tento hlien, tak mozes rýchlejšie nachladnut..

autor
8. jan 2024

@vyrovnanaosoba a ty si uplne osprostela??

vyrovnanaosoba
8. jan 2024

Veru, asi ti ublížilo naozaj abstinovanie od nikotínu.

autor
8. jan 2024

@vyrovnanaosoba daj si jedno kolecko radsej doma s muzom, aby ta oddymilo

ivangeline
8. jan 2024

Prejde to. Mozno ma suvis a mozno blba nahoda..teraz je vela chorob vo vzduchu. :/

anonym_ka
22. feb 2024

Niekde som na fóre čítala, že fajčiari, ktorí sa snažia prestať fajčiť, sú paradoxne náchylnejší na choroby pretože sa v pľúcach obnovujú vlasocnice a telo má čo robiť pri vyplavovani hlienu a detoxu od nikotínu.
Osobné nefajčím mesiac a niečo a tiež som už chytila sezónnu chrípku, čo som chorá ozaj nikdy pomaly nebývala....

autor
23. feb 2024

@anonym_ka no ahoj. Tak ja este aj alergie, niekedy sa neviem poriadne nadychnut. Je to sila ako to zatocilo s mojou imunitou

anonym_ka
24. feb 2024

To vážne? 🫣 to ma mrzí :(