Zlatá žila

petta87
8. júl 2014

ahojte baby prosim viete mi nejaksi napisat čo mam robit? nikdy som to nemala, nie som ani tehotna, ani po porode. mam 27 rokov a zlatu zilu 😠
neviem čo mam robit začala som si natierat včera faktu a na noc som si dala čipku faktu. bojim sa ale ist na zachod ze čo ak nahodou ked pôjdem na velku sa mi to nejaksi poškodi alebo niečo ☹ ( ja viem asi som blba ale potrebujem asi utesit ) ☹
takmer vsade ale čitam ze vonkajsi hemeroid je vypukla a ma modrajsiu farbu ale ja taku farbu vôbec nemam ani nič
jooj baby pomôzte ja som z toho mimo jak neviem čo

jankastubka
8. júl 2014

Tak zajdi k doktorovi a ten ti hned povie co a ako. Ja som ti tiez chvilu mala, take ze to aj stipalo, a same to preslo. Ale zilu tam mam stale a tiez nie je modra.

sarin
8. júl 2014

Nestrachuj sa ja to mam od 15 rokov... Vyleze schova sa.... Sem tam boli... A je rovnakej farby ako okolie..

petta87
autor
8. júl 2014

zatial musim uznat ma to neboli nič vsetko ok len to ze je to ,,vonku,,

sharmari
8. júl 2014

mne to začalo 2 týždne po pôrode (dcérka má už 2 mesiace) bola som u lekár a ten mi predpísal faktu masť aj čapíky, dubovú kôru a preháňadlo.. bohužiaľ nič nezabralo... viem, že vtedy treba zmeniť životosprávu - jesť viac vlákniny, vyhýbať sa čokoláde a káve, mať dostatok pohybu, málo sedieť, piť veľa vody... tak hádam ti to rýchlo prejde... ja s tým ešte stále bojujem... ☹

petta87
autor
8. júl 2014

@sharmari tak dufam ze to prejde nam dvom čo najrychlejsie ☹ malo sediet a ja mam sedavu robotu 😀 no to aby som začala po stojačky pracovat 😅

sharmari
8. júl 2014

@petta87 no, ono to mohlo aj kvôli tej sedavej robote vzniknúť.... 😒 viem, že baby chválili detralex tuším sa to volá, ale to je len na predpis... a neodporúča sa pri kojení, takže ja skúsenosť nemám, ale vraj je to super 😉

latvia
8. júl 2014

@petta87 pojdes do lekarne a kupis si detralex, a skus brat rano 2 tabletky. uvidis ci pomoze. je sice na predpis, ale tusim nema preskripcne obmedzenie.

klaudia1212
3. júl 2022

@petta87 ahoj môžem otázku ohľadne hemeroidu

zuzinka888
3. júl 2022

V sprche manialne zatlacit a ponatierat. Zmakcit stolicu- slivkovy kompot al vlaknina + cas 2-3 dni by sa to malo zlepsit.

sona789
13. máj 2023

Dobrý deň prajem môžete mi niekto poradiť či môžem niečo na hnačku keď mám zlatú žilu a bojim sa abi som nemala zase tvrdú stolicu lebo som aj krvácala a beriem detralex