Zlé pečeňové testy

157misicka
22. okt 2012

Ahojky mal niekto tieto hodnoty vysoke?mojmu mm to zistili, snazime sa objednat na gastro. hepatologicke vysetrenie....no nikto tam neberie ..mm je v praci a ja mam obavy...co nas bude cakat?mal vysoku hodnotu ALT az 3,90 .. a AST 1,58 zvysok norma

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
157misicka
autor
24. okt 2012

@helencek diky moc popozeram to 🙂

mimi
24. okt 2012

@157misicka ak ma vyssie hepatalne testy, tak predpokladam, ze mu nasadili liecbu ako su lieky a dieta. Ja som mala tiez vyssie hepatalky, dali mi tri druhy liekov uzivat a rychlo sa mi testy dali do normalu. Teraz su vraj nove lieky, mne ten konkretny liek zabral do tyzdna, sakra, neviem si spomenut na nazov. Kuknem do karty, dam ti vediet. Okrem toho by mal tvoj muz dodrziavat dietu, ziadne mastne jedla, inac tvaroh je velmi dobry na pecen 😉

157misicka
autor
24. okt 2012

@mimi diky tvaroh som mu uz nasadila..on mastne nejako neje..aj ked vyprazany syr si da..on je skor syrovy ako masovy celkovo... 🙂 no a praveze mu nenasadil nikto nic..toto mu nahodne zistila kozna lekarka lebo ho trapi akne a achce skusit silnejsie lieky..lenze tie mu dat nemoze tak ho poslali s vysledkami obvodnej a ta mu napisala meno lekarky ktorej sa ma on akoze dostat..ta pani len objednava a nemozme sa jej dovolat, ani nic...je to dost na figu nakolko predpokladam ze tak skoro sa k nej ani nedostane..

martinano
24. okt 2012

@157misicka ta to je super, vhodna je dieta s obmedzenim tuku,aj v skladkostiach cokoladkach je strasne vela tuku je dobre sa tomu na chvilu vyhnut robit vsetko na prirodno na vode, nech sa pecen zregeneruje, ziadny alkohol pivko vinko nic ani pripitky vsetko sa filtrujem cez pecen a ona sa potrebuje odlahcit

rebellita
29. okt 2012

@cecil36 Ano myslím že potom už klesali...mala by som ísť ešte na odber krvi zas, len nemám na to chuť...

patkaza
25. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

základom pečenovej diety je vynechánie všetkých tukov aj rastlinných aj živočíšnych, ďalej nesmie sa koreniť a alkohol už vôbec http://akoapreco.com/pecenova-dieta-co-jest-a-co-nejest/

janula5
2. mar 2020

@diane87 ahoj tie reaktivne vysledky sa nakoniec nepotvrdili?