Zlomené chodidlo a pád

emalka77
3. nov 2021

Dobrý deň, ja by som sa Vás chcela opýtať či ste náhodou nemali niekto zlomené chodidlo. Ja mám zlomenú kosť v chodidle ako je malíček a vyššie ta dlhšia kosť, je to taká bežná zlomenina dali mi najprv dlahu na pohotovosti potom včera vymenili na takú termoplasticku dlahu po návšteve chirurga a robili mi znovu aj rentgen. Lenže som sa dnes šmykla a automaticky som tam dala tu moju zlomenú nohu a no na ňu som som stúpila až narazila tak to teraz riadne bolí. Tak moja otázka je či sa niekomu stalo? Či mi mohla po týždni hojenia nejako ta kosť sa posunúť. Ďakujem za všetky odpovede.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emalka77
autor
3. nov 2021

@viestta ďakujem pekne radšej pôjdem 🤦🏻‍♀️

cara111
30. jan 2022

@emalka77 ahoj, môžem sa opýtať ako si pochodila? Ja mám zlomený členok, plus tam mám šroby a stalo sa mi niečo podobné ako tebe, pošmsa mi barle na mokrej podlahe a skočila som na tu zlomenú nohu. Bojím sa či som si tam niečo nemohla posunúť 😥

emalka77
autor
31. jan 2022

@cara111 ahoj ja som volala pre istotu chirurgovi a povedal že ak bolesť prejde za 2 dni tak že je to v pohode :D tak ja som nakoniec ani nešla lebo ma to bolelo iba v ten deň a potom už vôbec 😊 ale pre istotu zavolaj aj ty svojmu lekárovi že čo on povie tento môj bol taký zaujímavý.

cara111
31. jan 2022

@emalka77 ďakujem ti za odpoveď. Trochu mi odľahlo. Mňa to bolelo len v ten moment dopadu a potom už len taký blbý pocit. Idem v stredu na kontrolu, snáď to bude ok. Ďakujem ešte raz