Zmenili sa vaše silikóny po deťoch?

7. júl 2021

Takto k úvodu, som mladá mám 24 rokov, v puberte som bola obezna a potom som výrazne schudla. Z mojich vtedy Dčok ostali menšie B. Konečne mam postavu akú som chcela len tie prsia... Čo vám poviem - 30kg sa na nich výrazne podpísalo a sú dosť povolené. Rozhodla som sa nad operáciou, doktor sa ma opýtal či nechcem operáciu až po detoch keďže je teeaz nutná aj modelacka prs, lenže tie v plane možno ďalších 5 rokov niesu a ja proste chcem byt spokojná sama so sebou ideálne hneď. Baby zmenili sa prosím vaše umelé prsia po detoch? Pripadne ako moc, neviem co mám čakať nemám žiadnu takú kamarátku v okolí

mamamasama
8. júl 2021

zmenili...bála som sa, ze sa zmenia extremne,ale nic strasne sa neudialo.. jemne poklesli...oproti kamoskam, co implantaty nemaju, vyzeraju moje stale skvelo a to som kojila dva roky..

dadis
8. júl 2021

Co ja viem, tak silikony nie su na cely zivot, vydrzia pekne len par rokov. Za mna by som na tvojom mieste isla pred detmi iba do zmensenia prs...budes ich mat pekne pevne...po detoch sa potom rozhodnes...ja mam po detoch prsia celkom ok, som spoko

syslik81
8. júl 2021

mne nie ja mam pod svaloma z nicoho nieco ... ale ak mas mat aj modelaciu a nevadia ti mensie isla by som len na modelaciu a potom po detoch na vklad implantatu ... kazda ma inak pevnu zlazu/sval .. to ze jednejneklesnu neznamena ze druhej tiez ,.. alebo ak mas dost financii tak pocitaj ze aj tak casom pojdes na druhu .. tak si urob radost teraz a aj potom ... gravitacia je svina a ta sa podpise na kazdej

syslik81
8. júl 2021

tu ti poradia aj ohladne dr etc https://www.modrykonik.sk/group/2363/