Zmenšenie pŕs

simona22o
9. máj 2021

Ahojte zienky.. chcela by som vedieť je tu niektorá ktorá podstúpila zmensenie pŕs a uhradila jej to všeobecná zdravotná poisťovňa ? Mám posudky od ortopeda plus fyzio ... mám všeobecnú zdravotnú poisťovňu keď som sa kontaktovala tak povedali že keď je odporúčanie od ortopeda tak preplatia ... len teraz neviem či vážne

iriska13
9. máj 2021

@simona22o tiež mi gyn povedal, že je možnosť cez poistovňu, ale je to velmi dlhá cesta....a nakoniec ti ani nemusia schvaliť....skus sa pridať do skupiny
https://www.modrykonik.sk/group/2363/ tam sa možno niekto najde, čo to riešil....

lucia851
9. máj 2021

@simona22o mne zmensovali prsia a som v dôvere a ta mi to preplatila

simona22o
autor
9. máj 2021

@lucia851 ďakujem no ja mám už od ortopeda odporúčanie.

lenka173
24. aug 2021

@lucia851 môžem sa opýtat kde ste si to dávali robit???a ako to prebiehalo?

medulienka9397
9. sep 2021

@lenka173 ahoj, chcem sa spýtať chystaš podstúpiť zmenšenie prsníkov?

lucia851
9. sep 2021

@lenka173 dávala som si to robiť v Bratislave v Ružinove ale cez poisťovňu. Operácia trvala asi 4 hodiny a po nej som bola zabandazovana. Bola som tam asi 5 dní potom mi dali špeciálnu podprsenku ktorú som musela nosiť tuším mesiac.

lenka173
10. sep 2021

@lucia851 nie som ešte uplne rozhodnutá,len zisťujem aké mám možnosti a ako sa to dá vybavit cez poisťovňu??a si spokojná s výsledkom?

lucia851
10. sep 2021

@lenka173 cez poisťovňu sa to dá vybaviť tak ze ti to lekár bud neurolog alebo ortopéd odporučí a napíše papier. A som spokojná.

ditavan
1. júl 2022

Baby, ak sem este chodite a mozete ni napisat, ake velke ste mali prsia a co vsetko ste museli podstupit, nez vam lekar dal na to papier? Ja mam problemy s chrbticou uz dlho, ale od operacie platnicky som nebola u neurologa, uz vyse 2 rokov. Verim, ze zmensenie prs by mi pomohlo s bolestami, len chcem vediet, aku sancu mam dostat sa na operaciu cez poistovnu :/.

d296
31. jan 2023

@ditavan poistovna Dovera (80H, odporucanie od ortopeda a neurologa, naviac som mala potvrdenie, ze nemam problem so stitnou zlazou, ktory by vplyval na ich velkost)