Zväčšené uzliny za uchom a v slabinách

da_n_ka
4. okt 2014

Asi tyzden pozorujem zvacsene uzliny za pravym uchom, v slabinach, a teraz som nasla jednu pod lavou pazuchou vsetky su max do 1cm su pohyblive a nebolia ..asi..... V pondelok idem hned ku doktorke ale strasne sa bojim... unavena niesom, teploty nemam, len sa strasne bojim... asi tri tyzdne dozadu som bola chora.moze to byt z toho?

mima4
4. okt 2014

@da_n_ka
nestrsuj, klud. Urcite smer doktorka a rieste to spolocne. Moze to byt hocico, aj banalita, ale netreba nic podcenit a HLAVNE pravidelne kontroly u doktorky!!!!!!

ada1313
4. okt 2014

neboj, o nic sa nemusi jednat. mala som podobne pred rokom, ale len obrovske zliny na krku, ziadne ine priznaky. dali antibiotika a dost dlho to odoznievalo. po roku som bola na preventivke a z vysledkov krvi, ze vraj bola prekonana mononukleoza 😖 neviem sice, preco sa na to neprislo skor a kde som k tomu prisla 😒 , ale nemusi to nic znamenat. vydrz do pondelka a potom sa stresuj 😉

da_n_ka
autor
4. okt 2014

stale na to myslim :(:(

tannia87
4. okt 2014

@da_n_ka ja mam pod uchom asi mesiac myslela som ze so zubu ale zuby mam ok akurat mi brali v tyzdni krv uz ma aj pobolievaju obe uzliny za uchom aj pod krkom tiez mam hrozny strach z toho na vysledk yz krvy ze 2t sa caka :( chod cim skor

bobricek1979
Autor odpoveď zmazal
Zobraz