Zvracanie žlče

sima_09
13. nov 2020

Ahojte,mate niektora skusenosti so zvracanim žlče? Už par krat som sa zobudila v noci s nevolnosťou/bolesťou brcuha a nasledovnym zvracanim,neviem si vysvetliť z čoho by to mohlo byť.

pininka1
13. nov 2020

Podrazdeny zlcnik, nezanedbaj to, mozno mas ak kamene alebo piesok v zlcniku a uz je to riadne podrazdene.

lenulikus
13. nov 2020

žlčník, volaj doktorke nech ti dá výmenný listok na USG brucha

sima_09
autor
13. nov 2020

@pininka1 viac ludi mi to povedalo už,len vždy som si myslela že som niečo len pojedla a nejak som zaťažila žlčnik a vždy mi to prešlo hneď no teraz to je trošku horšie takže určite to budem riešiť len som chcela vediet pripadne skusenosti nejakych ludi čo sa s tym stretli.

sima_09
autor
13. nov 2020

@lenulikus hej hej no ale radšej dnes zbehnem na pohotovosť s tym a uvidim čo zistim.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenulikus
13. nov 2020

@sima_09
presne ako píše @viestta - na pohotovosti s tebou nespravia nič, to jedine žeby si záchvat mala a nevedela to rozdýchať
Pozri si šetriacu žlčnikovú dietu, teraz na ukludnenie si daj hylak a rieš skrz doktorku USG brucha

sima_09
autor
13. nov 2020

@viestta dobre ďakujem

panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima_09
autor
13. nov 2020

@lenulikus tak budem to riesit cez lekarku,ďakujem za rady

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima_09
autor
13. nov 2020

@panorek Asi by si sa mal/a naučit slušnosti

panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima_09
autor
13. nov 2020

@panorek chod si pisať sam so sebou niekde inde nikoho nas to tu nezaujima človek si sem príde po nejake rady a nejake individum tu bude uražať bezdôvodne ludi? Prac sa odtialto.

panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima_09
autor
13. nov 2020

@panorek nemam už naladu sa tu doťahovat s niekym ako ste vy takže laskavo sem prestante pisat nezmysly.Ďakujem

panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
13. nov 2020

aj pankreas to môže byť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luulinkaa
13. nov 2020

Ahoj, ja som to mala pred par rokmi, diagnostikovali mi zlnickovy piesok. Držala som diétu asi 3-4 mesiace, žiadne korenené jedla, čo najmenej vysmazaneho, čo najmenej supiek z ovocia a zeleniny ak sa dá, atď.. Potom to prešlo, doteraz nato spomínam, oplatí sa diétu dodržiavať, zmizlo mi to uplne😉 držím palce

sima_09
autor
13. nov 2020

@luulinkaa ďakujem 🙏

panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panorek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz