Zvýšené leukocyty v moči - 330,0

galaxy
22. máj 2013

Mala niektorá podobné? Môže to znamenať okrem zápalu močového ústrojenstva ešte niečo?

vafinka
22. máj 2013

@galaxy ahoj, aj ja som to mala, isto mas zapal mocoveho mechura. a podla krvi by ti mali zistit ake zapalove latky mas v sebe. ja som sa viac ako 10 rokov liecila na toto. prajem skore uzdravenie

galaxy
autor
22. máj 2013

@vafinka a tiež si mala tak veľa? ja mám napísané že WBC leukocyty 8,8 a potom v moči 330 😖

sylwi
22. máj 2013

Ahoj ako si zistila, ze mas nieco s mocovy mechurom? mna boli kazdy mesiac tak divne podbrusko neviem to specifikovat mam caste vytoky a casto zimu od noch aj ked mam tri ponozky. Bolesti pri moceni nemam. Ale mam taky stali neprijemny tlak neda sa specifikovat v oblasti podbrusia dole a po wc ten tlak citim este viac. Len ma zaujma ake mas alebo si mala problemy. Lebo uvazujem ci mam ist gynekologovi alebo sa na to vykaslat. Tieto problemy mam od duheho pôrodu a je to dost neprijemne. Prajem ti skore uzdravenie a tie leukocity mas dost zvysene, ale po preliecenii infekcii to bude ok. 🙂

galaxy
autor
22. máj 2013

@sylwi ja nemám práveže žiadne problémy, vôbec. Len dnes som bola na internom vyšetrení a tam mi to zistili :(
Ale mňa sa doky vždy pýta-či nemám problém pri močení. Určite by som mu to povedala na tvojom mieste.

sylwi
22. máj 2013

Aha no ja som nebola u lekarky ani neviem kedy a od pôrodu mam take tlaky najprv si myslim, ze som to dostala a potom je to taky pocit ako ked prechladnes na mechur a nevies to nijak vysvetlit. Mozno mam nejaku bakteriu v tele. Ja som si vzdy myslela, ze ked ma clovek zapal a zvysene leukocity v moci tak ma aj vsetky tie priznaky ako palenie atd.... Ono podbrucho je siroky pojem niekdo ti povie ze to môze byt hrube crevo, iny je to pre gynekoloha aalebo urologa..... Ale urcite ak to neprejde skocim gynekologicke. Inak mi to aj meska lebo som mala Op kolena a brala som antibiotika.... A v den mojej Ms som dostala len hnedo cerveny vytok dva dni a potom len tie zlte vytoky a bolesti trhave tlaky v podbruchu. Tak ti drzim palceky a skore uzdravenie neboj dôlezite je, ze vedia co to je o to ostatne sa postaraju oni aby to zlikvidovali.....pa

vafinka
22. máj 2013

@galaxy hodnoty ti neviem povedat, ale uz som sa z toho dostala, toto je velmi neprijemne ochorenie, pretoze ak sa ti to stane chronicke, je tazka cesta sa z toho dostat, beru sa nato lieky ale ked si tehu, neviem co z toho mozes. ja som mala vzdy biseptol , urovaxon, alebo furantoin. uvidis co ti na to daju, a dobre je pit bud kamilkovy caj, alebo z bieleho imela. isto si nekupuj volno predajne preparaty. pretoze ti problem neodstrania, mozno iba na cas zamaskuju a potom sa ti to vrati v inej forme a horsej

vafinka
22. máj 2013

@sylwi ahoj , na tvojom mieste by som sla, lebo ja ked som mala zle vysledky, mala som take iste tazkosti ako ty, stale tlaky a aj rezavka sa k tomu pridala, a furt som len cikala. isto zapal by si videla aj podla farby mocu, a silneho zapachu. ale nemusis, je to hodne zradne. lebo mozes mat aj problem s ladnivnami, u mna sa to dostalo az tam, a bolo to velmi narocne.

sylwi
22. máj 2013

ok.tie bolesti sa prudko zhorsia hlavne po curani ale aj pri velkej mam tie tlaky alebo ked si kýchnem a sadnem to citim taka ubolena utlacena sa citim. Zaujmave je, ze minuly mesiac som to mala tiez a po Ms to uplne zmizlo a teraz sa tu u nas v Nemecku znova prudko ochladilo a znova som zacala citit to podbrusko a zimu od nôh je to ako zacarovany kolotoc prejde to a potom znova.Pred tym ma boleli aj strasne krize teraz je to lepsie a dufam, ze to bude ok. Inak mam ist gynekologovi alebo urologovi? Aj ked u nas ide vsetko od obvodneho lekara, ale asi pojdem gynekologovi.A tiez si to mala take ako keby tlak? a pri pohybe to boli viac ako pri lezani.diky 🙂

keksinka10
9. okt 2015

baby ja mam podobne priznaky, uz mam nasadene aj antibiotika ale chcem sa spytat, presli vam tie tlaky, zabrala vam liecba?

bielamacka3
25. máj 2018

ja som onkologická pacientka, čaká ma operácia - maternica von - a takisto sa mi zistili zvyšene leukocyty v moči - ale nič ma nepáli, nebolí - a vraj je to dosť nebezpečné ☹

bielamacka3
25. máj 2018

ja som onkologická pacientka, čaká ma operácia a v rámci predoperačného sa mi našla zvyšená hodnota bielych krviniek k moči, ale nič ma nebolí, neštipe, divné