Ako vyčistím hračky do vody?

p.j.jacky
27. jún 2012

Mile mamicky,potrebujem poradit ako cistite hracky co su na kupanie pre deticky.Ide o to ,ze hracky (zakupene v lekarni) co ma dcerka na kupanie su vo vnutri zajdene bordelom.Snazim sa ich aj vyprazdnit z vody ,aj tak sa v nich zachytava spina a ked ich dam na dalsie kupanie do vody a mala sa snimi hra ide z nich doslova hnus.Mate nejaku fintu ako ich zvnutra vycistit?Alebo kupovat stale nove a nove?dakujem 😉

amdeis
27. jún 2012

Na kupanie som zasadne davala lahko umyvatelne "hracky". Vedierka, PVC flasticky, pohariky, kacicky a pod. Svagrina mi raz kupila super hracku pre deti do vane ale nedala sa umyt z vnutra a tiez ten bordel bol hrozny. Preto len jednoduche hracky. Ulahci si to a bude to hygienickejsie.

bleble
20. júl 2012

Zvnutra hracky poriadne nevycistite , inak sa odporuca cistit s octovou vodou.
Mozem Vam odporucit kaucukove hracky do vody znacky Hevea - bud sadu 3 hraciek, alebo velku mega kacku Alfie 🙂

Hracky nepiskaju a nemaju ziadne otvory, pekne plavaju a su rucne robene z jedneho kusu, takze miest pre spinu a bakterie je minimalne.
Naviac su velmi lahke a makke aj pre najmensie rucky, vyskusajte prirodnu volnu hraciek Hevea 🙂