Aktivity pre deti na balkóne

5. máj 2022

Ahojte, viete mi dať nejaký tip, čo máte pre detičky na hranie na balkónoch? Hojdačka, pieskovisko, bazénik,...

amelie2017
5. máj 2022

No podla toho, aky balkon mate. My sme mali v prvom byte obrovsky, siroky, tam som jej mohla napustit detsky bazenik. Tak 10 cm vody. Hojdacku by som na balkon nikdy nedala. Teraz mame sice dlhy, ale uzky. Ked vesiam pradlo alebo pijem kavu, dam jej tam babatkovsku vanicku na kupanie, pohariky, cajniky z kuchynky a prelieva vodu. Alebo lovy velkou pinzetou farebne gulky a uklada ich do poharikov rovnakej farby. Sem tam jej vytiahnem jej stolik a stolicku a hra sa s plastelinou.

cukricek4
6. máj 2022

ten bazenik je dobry napad. detsku kuchynku tam v lete mozes prestahovat. tabula na malovanie kriedami napriklad by mohla byt tiez fajn.

lelluska
6. máj 2022

U nas sa osvedčil bazenik, mala zahradka s bylinkami a cherry rajcinkami a “pračovňa”😊

zuzanna33
6. máj 2022

Dá sa hocičo či stan bunker deti majú radi dobrodružstvo objavovať🤗Aj bazén je super.Ja som vždy dala plachtu ktorú som občas pokropila vodou proti úpalu a hmyzu mali aj teplo aj príjemné prostredie
Hrávali aj pexeso maľovali či rôzne kartové hry