Akú bábiku pre trojročné dievčatko?

linda144
30. okt 2013

Ahojte žienky, potrebujem poradiť ohľadom jedného darčeka pre 3,5 ročné dievčatko. Keďže mám chlapčeka, veľmi sa v "babských" veciach neorientujem. Chcem kamarátkinej dcérke kúpiť pod stromček bábiku, takú čo ciká a papá a plače a vlastne neviem, čo ešte. Viete mi, najlepšie z vlastnej skúsenosti takú poradiť. Nech si s tým nemusím lámať hlavu. Čím viac toho tá bábiku bude "ovládať" tým lepšie. Ďakujem za pomoc. 🙂

billam
30. okt 2013

@linda144 možno Baby born, alebo Anabell...musíš sa vybrať do hrackarstva a popozerat, co ktorá babika robi...

awalancha3
30. okt 2013

dobre ti radia, vybehni do hračkárstva a tam zistíš, pri ktorej zapiští časť tvojho dievčatkovského srdiečka... snád by som sa ale vyhla bábikám typu barbie, ale myslím, že aj z tvojho príspevku vyplýva, že si tu moznosť zamietla (čo je chvályhodné) 😉 Mozno by bolo fajn vybrat bábiku aj s postielkou, dievčatká ohromne rady dávaju bábiku "hajať"....

linda144
autor
30. okt 2013

@awalancha3 presne tak, žiadnu bárbie nechcem. skôr niečo také, "o čo by sa mohla starať" 🙂

svano
30. okt 2013

Prvá bábika by mala mať mäkké telíčko,nepotrebuje žiadne funkcie, je potom zbytočne ťažká a malej sa s ňou zle manipuluje. U nás letela Chou chou.

linda144
autor
31. okt 2013

@svano nebude to jej prvá bábika, ona už bábiky má, ale chcem jej podarovať takú "fajnovejšiu" lebo viem, že ju to poteší

m_ij_ka
31. okt 2013

@linda144 ahoj, moja dcéra fičala v troch rokoch na bábike chou chou, baby anabell. V dráčiku je dostať kýchajúca bábika, ktorá vydáva zvuky kýchania, smiechu plus ďalšie iné zvuky keď ju chytíš za niektorú časť tela - ruky, nohy, brucho. Ako baby píšu najlepšie ti poradia v obchodoch.

linda144
autor
1. nov 2013

@m_ij_ka dakujem za rady, chcela by som aby "cikala a kakala" 🙂 ved nieco objavim, ja viem, len som chcela nejaku osobnu skusenost kedze tie babiky nie su najlacnejsie

smoukinka
18. nov 2013

@linda144 cika a kaka babika baby born 🙂

miselar
4. dec 2013

@m_ij_ka ahoj a aku ste maly baby annabel?dakujem za info

m_ij_ka
4. dec 2013

@miselar baby anabel born

miselar
4. dec 2013

@m_ij_ka to je ta co hybe ockami a ustami pri jedeni?a aj hlavou ze ma reagovat na hlas?

m_ij_ka
5. dec 2013

@miselar bábika čo plače, pije z fľašky,ciká, zatvára očká

mimake
5. dec 2013

ja len dodam ze orientuj sa aj na to ktora sa da vyzliekat a potom zmenit oblecko,popripade nech je vacsia aby sa dala obliext do detskych body...sestrine dcery na tom teraz velmi frcia

tinki
5. dec 2013

@linda144 Bábika, čo ciká, z vlastnej skúsenosti, nefunguje dlho..Takže to cikanie by som oželela..A ďalšia rada..zisti si, či to dievčatko má rado takéto bábiky..Mám dve dcéry, staršia o bábiku ani "nezakopne"..a to sme ich mali neúrekom..a mladšia chce, ale nemá rada tie, čo plačú..má z nich strach..
Ale myslím, že najkvalitnejšia a taká, čo má všetko,čo opísali baby je ozaj Chou Chou bábika..

miselar
5. dec 2013

@m_ij_ka NO A MNE NEPIJE NECHAPEM TO CO S NOU MALA BY AJ REAGOVAT NA HLAS A NIC

miselar
7. dec 2013

@m_ij_ka a netreba tam nieco odistit nevies ,,?

erika07
8. dec 2013

Napr. aj takéto bábiky, čo je séria od tej sveto známej fotografky Anna Gedde, sú zaujímavé: http://www.extradarcek.sk/e-darcek/0/0/3/42/9/0... Síce necikajú, nepapajú, ale sú pekné 🙂

ewra29
25. okt 2014

a viete mi prosim poradit rozhodujem sa medzi chou chou babikou a baby anabell my first baby jedna sa mi o tie zakladne funkcie ale mam strach ze ta chou chou je dost velka ma az 43 cm

vevesh
25. okt 2014

@ewra29 zalezi pre ake velke dieta to ma byt...pre 2r. Manipulacia absolutne v pohode...A s baby annabell velka spokojnost, no doplnky su neuveritelne drahe.. 😠 😠

ewra29
25. okt 2014

jedna sa mi o tu velkost tu co jej chcem ma 36 cm a chou chou ma az 46 cm nasa mala ma 2 roky