Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú bábiku pre trojročné dievčatko?

linda144
30. okt 2013

Ahojte žienky, potrebujem poradiť ohľadom jedného darčeka pre 3,5 ročné dievčatko. Keďže mám chlapčeka, veľmi sa v "babských" veciach neorientujem. Chcem kamarátkinej dcérke kúpiť pod stromček bábiku, takú čo ciká a papá a plače a vlastne neviem, čo ešte. Viete mi, najlepšie z vlastnej skúsenosti takú poradiť. Nech si s tým nemusím lámať hlavu. Čím viac toho tá bábiku bude "ovládať" tým lepšie. Ďakujem za pomoc. 🙂

billam
30. okt 2013

@linda144 možno Baby born, alebo Anabell...musíš sa vybrať do hrackarstva a popozerat, co ktorá babika robi...

awalancha3
30. okt 2013

dobre ti radia, vybehni do hračkárstva a tam zistíš, pri ktorej zapiští časť tvojho dievčatkovského srdiečka... snád by som sa ale vyhla bábikám typu barbie, ale myslím, že aj z tvojho príspevku vyplýva, že si tu moznosť zamietla (čo je chvályhodné) 😉 Mozno by bolo fajn vybrat bábiku aj s postielkou, dievčatká ohromne rady dávaju bábiku "hajať"....

linda144
autor
30. okt 2013

@awalancha3 presne tak, žiadnu bárbie nechcem. skôr niečo také, "o čo by sa mohla starať" 🙂

svano
30. okt 2013

Prvá bábika by mala mať mäkké telíčko,nepotrebuje žiadne funkcie, je potom zbytočne ťažká a malej sa s ňou zle manipuluje. U nás letela Chou chou.

linda144
autor
31. okt 2013

@svano nebude to jej prvá bábika, ona už bábiky má, ale chcem jej podarovať takú "fajnovejšiu" lebo viem, že ju to poteší

m_ij_ka
31. okt 2013

@linda144 ahoj, moja dcéra fičala v troch rokoch na bábike chou chou, baby anabell. V dráčiku je dostať kýchajúca bábika, ktorá vydáva zvuky kýchania, smiechu plus ďalšie iné zvuky keď ju chytíš za niektorú časť tela - ruky, nohy, brucho. Ako baby píšu najlepšie ti poradia v obchodoch.

linda144
autor
1. nov 2013

@m_ij_ka dakujem za rady, chcela by som aby "cikala a kakala" 🙂 ved nieco objavim, ja viem, len som chcela nejaku osobnu skusenost kedze tie babiky nie su najlacnejsie

smoukinka
18. nov 2013

@linda144 cika a kaka babika baby born 🙂

miselar
4. dec 2013

@m_ij_ka ahoj a aku ste maly baby annabel?dakujem za info

m_ij_ka
4. dec 2013

@miselar baby anabel born

miselar
4. dec 2013

@m_ij_ka to je ta co hybe ockami a ustami pri jedeni?a aj hlavou ze ma reagovat na hlas?

m_ij_ka
5. dec 2013

@miselar bábika čo plače, pije z fľašky,ciká, zatvára očká

mimake
5. dec 2013

ja len dodam ze orientuj sa aj na to ktora sa da vyzliekat a potom zmenit oblecko,popripade nech je vacsia aby sa dala obliext do detskych body...sestrine dcery na tom teraz velmi frcia

tinki
5. dec 2013

@linda144 Bábika, čo ciká, z vlastnej skúsenosti, nefunguje dlho..Takže to cikanie by som oželela..A ďalšia rada..zisti si, či to dievčatko má rado takéto bábiky..Mám dve dcéry, staršia o bábiku ani "nezakopne"..a to sme ich mali neúrekom..a mladšia chce, ale nemá rada tie, čo plačú..má z nich strach..
Ale myslím, že najkvalitnejšia a taká, čo má všetko,čo opísali baby je ozaj Chou Chou bábika..

miselar
5. dec 2013

@m_ij_ka NO A MNE NEPIJE NECHAPEM TO CO S NOU MALA BY AJ REAGOVAT NA HLAS A NIC

miselar
7. dec 2013

@m_ij_ka a netreba tam nieco odistit nevies ,,?

erika07
8. dec 2013

Napr. aj takéto bábiky, čo je séria od tej sveto známej fotografky Anna Gedde, sú zaujímavé: http://www.extradarcek.sk/e-darcek/0/0/3/42/9/0... Síce necikajú, nepapajú, ale sú pekné 🙂

ewra29
25. okt 2014

a viete mi prosim poradit rozhodujem sa medzi chou chou babikou a baby anabell my first baby jedna sa mi o tie zakladne funkcie ale mam strach ze ta chou chou je dost velka ma az 43 cm

vevesh
25. okt 2014

@ewra29 zalezi pre ake velke dieta to ma byt...pre 2r. Manipulacia absolutne v pohode...A s baby annabell velka spokojnost, no doplnky su neuveritelne drahe.. 😠 😠

ewra29
25. okt 2014

jedna sa mi o tu velkost tu co jej chcem ma 36 cm a chou chou ma az 46 cm nasa mala ma 2 roky