Aký bicykel pre dvojročného syna?

barbora1522
3. nov 2016

Zdravím, aký by ste odporučili prvý bycikel pre dieťa. Chcem synovi kúpiť na vianoce nejaký ale nemám v tom celkom jasno, pretože je x modelov. Teraz ma syn 2 roky, ale využívať bicykel bude samozrejme až po zime čiže ked ho bude využívať bude mať 3roky. Ďakujem za rady.

pribinak
3. nov 2016

Radsej kup odrážadlo, bicykel ho sklame, 2rocny asi este nebude Vladat na nom šlapať

barbora1522
autor
3. nov 2016

Odrážadlo už máme, takže preto ma napadol bicykel. Hračiek už ma toľko že už vážne nevieme čo by sme mu kúpili na vianoce. A bicykel využije aj keď bude o čosi starší.

barbora1522
autor
3. nov 2016

Máme aj jednu trojkolku z dracika, ale niesme snou spokojní. Ako ked ho tlačím za rúčku je to ok, ale jak ide na nom pedalovat dieta (nas syn este nevie pedalovat) sesternica 3 a pol rocna , tak slape, slape, slape ... a stale je namieste, slimacia rýchlosť. Ako na učenie ok aspon sa naučí, ale myslim ze na buduci rok nebude postačujúca. Tak uz rozmýšľam nad klasickym bicyklom s pomocními

erika789
4. nov 2016

Mi máme bycikel DEMA FANNY 12 maximálna spokojnosť malý mal 3 toky ked sme mu ho kúpili do dvoch dní sa naučil tahať na pedáloch po rovine teraz máme 4 roky a už v pohode zvláda aj kopce na nom