Cykloodrážadlo Abenys

rubinka
22. máj 2015

Prosim vás, máte niekto toto odrážadlo? Je kvalitné? Vyzera totiž ako kopia Strider ale cena polovičná, tak ma zaujíma či to nie je nejsky šmejd.Ďakujem

http://www.abenys.sk/mojeodrazadlo/

bibistec
24. máj 2015

ozaj to vyzerá ako strider, ale musím ti povedať že podľa mňa na strider len dajú nálepku a je to to isté všetko made in china. My sme mali to najlacnejšie kovové a vydržalo naozaj všetko takže z týchto drahších by som sa určite nebála, skôr by som sa bála plastových a drevených nech sú akokoľvek značkové, predsalen kov je kov.

activeone
23. jún 2015

naozaj sa jedna o napodobeninu stareho Strideru ST-2. od tej doby prebehla znacna evolucia - ST2, ST3 az na dnesny SPORT a PRO.

najproblematickejsie na tomto modeli boli kolesa - ktore nemaju zapuzdrene loziska a gulocky sa zvykli vysypat a bolo po kolese. Ziadne rychloupinaky. A farba (kto vie akej kvality) iba striekana - neoskiera sa - odlupuje sa 🙂

katka253111
16. aug 2016

@rubinka kupili ste ho nakoniec?

katka253111
16. aug 2016

@activeone ale st2 nebola zla, ci? A skusali ste ho aj nazivo porovnat?

monika4991
14. apr 2018

Máte skúsenosti niekto? Dakujem

katka253111
14. apr 2018

@monika4991 my ho mame vyse roka a velka spokojnost 🙂 odporuuucam

katka253111
14. apr 2018

@activeone odkial mate pls take info? My ho mame uz dlho - dokonca mame 2ks od abenys .jedno kupovane nove a druhe z druhej ruky len na donicenie na dedinu.. krpec ho teda nesetei...jazdi na nom kadetade... aj o zem uz hodil a nic... ziadna farba sa neodlupuje...kolesa sa nwrozpadli a jazdi aj po strku a poli 🙂 takze mozem povedat, ze velka spokojnost s nim... a iba zbytocne odradzate ludi...

monika4991
14. apr 2018

@katka253111 ďakujem 🙂