Darček pre trojročného chlapčeka

tinulka174
3. júl 2016

Ahojte mamičky, potrebujem poradiť ohľadom darčeka pre 3r.chlapčeka.
Čo ste kupovali svojim deťom na 3r.
Chcem niečo na rozvoj,poučné...
Autičiek má kopu aj hračiek...
Ďakujem 🙂

hettinka
3. júl 2016

my sme kúpili bicykel

zuzka_1985
3. júl 2016

Aj nas dostal bicykel 🙂

merynka3
4. júl 2016

bicykel 🙂 no nevie na nom pedalovat...

tinulka174
autor
4. júl 2016

Ďakujem,bicykel, kolobežku aj trojkolky má...

mimik79
4. júl 2016

LEGO Duplo, toho nikdy nieje dost a super je teraz aj kniha od ALbi s elektronickym perom zo serie Kuzelne citanie, je tam niekolko knih, pre najmensich je vhodne Hrave ucenie, Alltoys aj Dracik maju knihy vystavene na predajni, mozes vyskusat, myslim ze aj v Pantha rei

uhnakova
4. júl 2016

Lego vlacik, garaz pre auta, knizka s magnetkami, nocna lampicka s oblubenym motivom (u nas krtko), puzzle pre najmensich, velke smetiarske auto, nafukovaci bazenik, fixky alebo peciatky pre najmensich (daju sa vyprat z oblecenia), hasicske auto na vodu.

matyuska
4. júl 2016

Nas syn ma 3 a1/2roka a momentalne jeho top hracka je magneticky zeriav s kockami.Na ramene ma magnetu a v kockach je tiez, s tym sa vydrzi hrat aj hodinku...naklada, preklada a skusa co sa da este prelozit.Kocky pouziva na stavanie garazi pre auta....a este ma rad knizky s nalepkami alebo magnetkami.

jarinka33
4. júl 2016

bicykel, odrazadlo, tenisove rakety (take tie detske s penovou loptickou) urcite by som kupila neco pri com by sa hybal a pricom by som sa mohla zabavit s nim 🙂

zuzkag2
4. júl 2016

u nas su top knihy o zvieratach a atlasy, mapy a postavicky zvieratiek. tie potom ukladame na mapy, alebo do knih 🙂 toto vie robit od rana do vecera 🙂 este ho velmi bavia nalepkove zosity, a rozne ulohy pre skolkarov z pracovnych zositov. Aj Lego je vyborne, to asi nikdy nesklame.

tinulka174
autor
4. júl 2016

@mimik79 ďakujem,máte aj skúsenosť s knihou?
To sa celkom páči 🙂

mimik79
4. júl 2016

@tinulka174 ja pracujem v Alltoys tak videli sme ich a okrem toho su velmi oblubene, naozaj je tam nespocetne mnozstvo aktivit na naucenie aj zabavu a dobre je aj to ze tie knihy sa daju potom dokupovat, to znamena ze kupite prvy set to balenie kde je kniha podla vlastneho vyberu a elektronicke pero s nabijackou a potom sa ostatne knihy daju dokupovat samostatne, pero uz budete mat a dalsie knihy su tiez velmi zaujimave, napr atlas sveta, hrava anglictina, hry do auta....

alexandra2222
18. nov 2016

@matyuska kde ste kupili žeriav?

matyuska
18. nov 2016

Byval v ponuke v Ikei..MULA Zeriav s kockami.A stale sa s nim hra 😉

matyuska
18. nov 2016

@alexandra2222
Bol v Ikei...Mula Zeriav s kockami. A stale sa s nim hra😉

alja20
20. nov 2016

Ahojte neviete kde kupim toto?alebo nepredava podaktora z vas?

llaurita
20. nov 2016

@alja20 to je myslim z Lidla

alja20
20. nov 2016

@llaurita ja viem no strasne ho to zaujalo u kamosky tak som myslela ze mozno dakom lidli este bude alebo ci niektora si to nerozmyslela a chce sa toho zbavit a mozno v CR este akcia nebola ci?

llaurita
20. nov 2016

@alja20 u nas v lidli to este vcera mali 🙂

orieska325
20. nov 2016

@alja20 ja som kupila v tescu asi 3t dozadu 150dielove v akcii..

alja20
20. nov 2016

A to je kde???🙂

alja20
20. nov 2016

@orieska325 lenze tu je vlacik na baterky co ide saaaaam🙂

orieska325
20. nov 2016

Inak..skus Geomag..je viac druhov aj velkosti nas bude mat na vianoce tri a pol rocka a dostane toto.je to super rozvija to logiky a predstavivost.podla mna super hracka..

alja20
20. nov 2016

@orieska325 ak to patrilo mne tak mame magformers dostal od nasich a prababky k sviatku min.rok doteraz ho to moc nebavi a vlacik ho moc zaujal 🙂 ale dik za napad;)

alja20
22. nov 2016

@llaurita ahoj prosim v ktorom meste v lidli si to videla? U nas v okoli to nikde uz nie je

jan6
25. nov 2016

my sme kupovali knižky.

pillipilli
25. nov 2016

Vo Zvolene v lidli to maju

danielsjack
30. nov 2016

ďakujem za tip, kúpim to teraz k vianociam @alja20

lentilka0607
6. dec 2016

Tá dráha je z Lidla my sme ju tam kupovali asi 3 týždne dozadu, ale už ju u nás tiež nemajú, ale včera som pozerala akurát, že momentálne majú mať autíčka na diaľkové ovládanie, tak rozmýšľame, že malému ešte tie kúpime, nemáte ich niektorá doma, že či sú dobré? http://www.letakomat.sk/lidl/kompletny-letak-de...