Detský kufrík. Kde v Bratislave sa dá zohnať?

beboo
22. feb 2009

Prosim o radu kde v BA by som zohnala detsky kufrik - taky ten klasicky z hrubeho papiera pokresleny kde si deticky mozu davat a nosit veci 🙂 V Alltoys v Avione mali este pred mesiacom cely regal a dnes uz mi oznamili ze nemaju vobec a ani nebudu, v Draciku takisto nie... Dakujem za kazdy tip.

lienka55
23. feb 2009

Beboo vo firme kde som pracovala pred materskou,sme tieto kufriky mali.Urcite sme ich dodavali aj do bratisl.obchodov,ale presne do ktorych ti uz nepoviem.Skus rozne papiernictva,tam sme dovazali tovar.Ale zasobovali sme aj obchodiky v avione,poluse atd.Dufam ze sa ti podari ho kupit.

beboo
autor
23. feb 2009

Dakujem Lienka, do polusu sa chystam tak dufam ze ho niekde zozeniem. 😉

sjuzi
23. feb 2009

Ahoj, ja som taký kufrík kúpila v Tescu... v oddelení papiernictva. Myslím, že by ešte mohli mať. 😉

dadulka19
23. feb 2009

beboo,u nás to majú v každom papierníctve 🙂

beboo
autor
23. feb 2009

dakujem kocky, ja som skor pozerala hrackarstva takze nabehnem do papiernictiev 🙂

titkovamiriam
23. feb 2009

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...

takyto kupim marekovi,ako som to vyhladavala tak som nasla tak krasne veci,aj lekarsky aj ine no tento s naradim bude super ked bude opravovat PC dosky co mu vyradil tatino 😀 😀

beboo
autor
23. feb 2009

miriam, ano presne taky ako je v prvom linku 😉 taky s naradim uz dostal sice nebolo to v kufriku ale naradia kopec a teraz sa mi po byte povaluju same skrutky, kladiva a srobovaky 😀 a tiez s nimi napodobnuje tatina 🙂