Je Baby Born bez zvukov?

linda144
25. dec 2013

Baby, kamoskina malá dostala baby born interaktívnu bábiku. My dve teraz nad ňou maturujeme a sme z tej bábike teda dosť sklamané. To okrem pitia vody a cikania a ronenia sĺz nič nerobí? Žiadne zvuky, nič??? ☹(( To je teda sakra málo za tie peniaze.

sissy27
25. dec 2013

@linda144 sklamané ste vy dve alebo dieťa? 😉
http://www.baby-born.com/en/babyborn/basic-func...
popozeraj na stránke, čo tá vec robí...asi záleží aj od konkrétneho modelu...

linda144
autor
25. dec 2013

@sissy27 no asi skôr my, ale poriadne 🙂

gabriellka
25. dec 2013

ja nechápem načo kvoli takejto otážke niekto zakladá tému??? 😕 akože nič v zlom, opýtaj sa, ale nestačí položiť otázku vo fotoblogoch? tam ti skôr dajú baby odpoved ako na fóre

linda144
autor
25. dec 2013

@gabriellka si prestav, že som ju dala do fotoblogu najskôr, ale nikto nič. tak som skúsila takto, keďže chcem kamoške pomôcť.

poppy1
25. dec 2013

@linda144 ano, ta babika je bez zvukov, kedze sa da kupat 🙂 my sme ju nasej dcerke tiez kupili a rozhodovali sme sa ci taku so zvukmi, ktora ma ale latkove telicko a kupat sa neda, alebo tuto bez zvukov, s tym,ze sa da kupat...vyhrala druha varianta, a som aj rada, aspon ma nebudu zvuky iritovat 🙂 Dcerke zvuky vobec nechybaju, je nadsena z toho cikania a najma kupania 😉 zvuky si robi aj tak sama 😀

linda144
autor
25. dec 2013

@poppy1 dakujem za info, a prosím ta, normalne môže do vody? nič sa s nou nestane?

poppy1
25. dec 2013

@linda144 nie, nestane, je na to urcena... je to aj na obale, ze sa moze kupat 🙂

sissy27
25. dec 2013

@linda144 jáááj ženy, ale to bol darček pre malú, nie pre vás... ona sa ako vyjadrila k vašim darčekom - tiež bola sklamaná prípadne zhrozená, že čo za blbiny ste dostali ? 😀 😀 😀 neriešte, tešte sa, že sa dieťa teší a užívajte pohodu... lebo ak toto má byť vaše najväčšie životné sklamanie, tak ste najšťastnejšie osoby pod slnkom 😉