Kde zoženiem detský tablet - slovenskú verziu?

strakoova
18. nov 2012

Bože,vianoce sa bližia a moja malá by chcela telefon,no nie obyčajný....dotykový.... "taký chcem maminka ako mas ty,aby som si paluskom šťukala"no maminka nic take neviem najst...vsetko len cesko_anglicke verzie?neviete mi niektora poradit,kde najdem aspon nieco,co sa k jej snu približuje no v slovenčine?dakujem

katy1979
18. nov 2012

Hladala som tiez. Podla mna bohuzial take nie su. Prezrela som net z kazdej strany a nic.

angua27
19. nov 2012

ahoj, neviem koľko má Tvoja dcéra rokov. môj syn má 5 a v lete dostal od svojho otca tento tablet http://online.asbis.sk/Default.asp?cls=stoitem&.... nie je to síce telefón, ale na to, čo robil malý s mojím telefónom mu plne vyhovuje. hrá sa na ňom, pozerá rozprávky, ukazuje fotky. dá sa pripojiť na internet. operačný systém je Android, rovnaký ako na mnohých dotykových telefónoch. ani mne, ani malému nevadí, že je v angličtine. je to veľmi intuitívne a čítať nadpisy a spol. nepotrebujeme.
ja som bola pôvodne proti tabletu, ex ma nakoniec presvedčil a malý sa s tabletom rýchlo zžil. 😉 sú aj lacnejšie verzie.

xlucia
19. nov 2012

v tescu za 20e

@strakoova

strakoova
autor
19. nov 2012

@angua27 ja som skor mala namysli hracku.moja ma len nieco cez dva roky ... 🙂este je malinka

strakoova
autor
19. nov 2012

@xlucia ano?a v akej verzii?

xlucia
19. nov 2012

@strakoova instrukcie su v slovencine. ved to si hladala. nie?

angua27
19. nov 2012

tak to jasko. normálny tablet pre ňu ešte nie je vhodný. 😉 tak potom možno toto? http://www.babiky.sk/detsky-mobil-s-dotykovym-d... dvojročnej by som ešte nekupovala niečo s funkciami. stačí podľa mňa, ak vec vydá zvuk, alebo zasvieti, ak sa dotkne displeja. 😉

strakoova
autor
19. nov 2012

@angua27 presne tak.take hladam 🙂

vemako
6. nov 2013

@strakoova ja som nasla nieco taketo,tiez nad nim uvazujem 🙂 http://www.najlacnejsiepredeti.sk/www-najlacnej... pisu ze sa da nastavit jazyk...

jajka68
15. nov 2013

@vemako ano, tablet sa da nastavit do slovenciny, cestiny a anglictiny. deti sa mozu ucit farby, pismenka, tvary, abecude atd. a mozu si zapnut kviz, kde im to vajicko dava prikazy co maju stlacit a podla toho ci stlacia dobre alebo zle, tak im povie vysledok. je to velmi dobra hracka, dnes mi kamoska hovorila, ze jej muz ho nechcel pustit z ruky 😀

marianna2468
15. nov 2013

A nejaka lacnejsia verzia by nebola baby?

vemako
15. nov 2013

@jajka68 super dakujem za info 🙂 som myslela,ze ani nenajdem nic v slovencine a nasla som ho aj lacnejsi,len teraz ho ani za ten svet nemozem najst 😀

vemako
15. nov 2013
vemako
26. nov 2013

@jajka68 dnes nam prisiel tablet,ale som trosku sklamana ☹ este som ho sice nevidela,len mi volala mama,ze teda vela veci sa na nom neda robit,len sa stlacaju tie obrazky co su tam,neviem este poviem sestre nech to pozrie,ci je tam aj neaka hra,ci kviz...pre 1rocne deti asi super...no uvidim,ked ho uvidim ja 🙂

jajka68
26. nov 2013

@vemako je tam kviz, no u nas sa s nim hraju aj starsie deti co mame v rodine, u nas ma velky uspech

lucia766
4. dec 2013

@vemako tak aky bol ten tablet je dobry tiez by som chcela pre malu pod stromcek oplati sa ho kupit 🙂

vemako
5. dec 2013

@lucia766 ako som uz pisala,cakala som viac,ako je velmi pekny,farebny,ale za tu cenu je tam toho malo 😒 pre mensie deticky super 😉 ale pre starsie neviem,je tam len 5 cisel,5 pismen z abecedy,5 farieb neake zvieratka a hudobne nastroje a kviz,ale mozno sa mylim a bude mat uspech,dam vediet po Vianociach 🙂

lucia766
5. dec 2013

@vemako dobre tak dakujem krasne ste zlata 🙂

salome_82
2. jan 2014

@vemako Ahoj, prosím ako sa ti ten tablet pozdáva? Chcela by som ho pre dcérku k narodeninám, ale teda pokiaľ je tam len 5 písmenok, tak mi to príde divné. Ďakujem 🙂

vemako
6. jan 2014

@salome_82 Ahoj tak nakoniec je celkom fajn,rada sa s nim hra,ale je tam toho malicko,ako som uz pisala pre mensie deticky urcite super 🙂 ona dostala na Vianoce aj detsky notebook a ten sa jej paci omnoho viac... 😉

salome_82
7. jan 2014

@vemako Moji rodičia dcérke ten tablet kúpili a najprv ma trochu sklamal, očakávala som dotykovú obrazovku a nie dosku s obrázkami. No nakoniec musím uznať, že pre ročné dieťa to stačí, aj to, že je tam len 5 písmeniek a 5 číslic. Viac by bolo asi priveľa 🙂 Dcérka do toho ťuká ostošesť, len niekedy z toho vídu hovadiny, lebo ťuká prirýchlo a tak už vyšlo z tabletu aj niečo takéto: delfín začína na písmeno štvorec 🙂 tak len dúfam, že sa to naučí správne 😀 A ďakujem za ten tip na notebook, o rok sa zíde 🙂

iveta393
19. jan 2014

@vemako - zdravim,mozem sa spytat aky notebook ste kupili ? maja mala bude mat 2 roky a tiez pre nu nieco hladam aby ju to zaujalo,dakujem

vemako
19. jan 2014

@iveta393 ahoj kupili sme ten klasicky z tesca taky cerveno-modry,podla mna je dobry,je tam toho vela a hlavne,ze rozprava po slovensky 😉

iveta393
19. jan 2014

aha a bavi ju nefarebna obrazovka?