Kolobežka Mondo pre trojročné dieťa

roselyn
18. mar 2016

Prosim Vas o radu, aky typ kolobezky je vhodnejsi pre 3 rocne dieta (uplneho zaciatocnika v kolobezkovani), cize kolobezka s 2 kolesami vpredu a 1 vzadu ALEBO kolobezka s 1 kolesom vpredu a 2 vzadu? Prosim o Vase rady a skusenosti. Dakujem.

majulino
18. mar 2016

za mna urcite jedno vpredu a dve vzadu a na uplny zaciatok nic drahe ale ja som kupila toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7759224&tab=2

roselyn
autor
18. mar 2016

@majulino a ma to aj nejake vysvetlenie, preco vzadu lepsie 2 kolesa? Ja sa do tychto veci nerozumiem. Inak pekna kolobezka, ste s nou spokojna?

majulino
18. mar 2016

@roselyn uplne som spokojna a lutujem ze som kupila aj tu co su vpredu 2 a vzadu jedno koliesko tu sme kupili synovi na 3 roky v draciku,presne tuto http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... je otrasna riadi sa tak ze sa musi naklonit ten volant a tak sa otocia kolieska to je asi najvacsia nevyhoda,
nevie na nej jazdit ani moj 6 rocny brat ktoremu sme ju dali
na tej co su 2 vzadu vedela jazdit dcera uz od roka

roselyn
autor
18. mar 2016

Ohhh presne na taku som kukala ; ( a citala som recenzie zase ked su 2 kolesa vzadu, ze tie zavadzaju detom pri odrazani ; ( ja som z toho uz mix tvix

missynka0601
21. mar 2016

Aj ja som sa rozhodla pre syna pre taku s 2 kolesami v predu jednym vzadu lebo obcas ked na motorke fici tak aj na tej zakopne o zadne kolesa, a to s tym manevrovanim sa podla mna nauci raz dva je to len zvyk. Syn bude mat v maji 3 ale uz na zaciatku aprila ju dostane aby som ho este mohla naucit na nej, lebo potom uz idem rodit 😀 a tesim sa na prechadzky ja s kocikom a on na kolobezke 😀 😝

majulino
21. mar 2016

@roselyn moje deti nemali problem s dvomi kolesami vzadu, kdezto tie v predu im nielen zavadzali ale aj zle sa im jazdilo kvoli tomu , ale zalezi vsetko od dietata

jurka83
21. mar 2016

my máme mondo - spidermana, doporučujem, dostal ju k 3. rokom, cca 2 mesiace sa učil, hlavne to šoferovanie, mal z toho trochu nervy , lebo doprava a dolava sa musí to dieťa proste same naučiť ... ale teraz jazdí ako divočiak, ja som z ňou určite spokojná, máme ich všetci susedia, JA DOPORUčUJEM

roselyn
autor
21. mar 2016

Dakujem za infosky. Uz kupena, tak dufam, ze sa dcerka nauci kolobezkovat ;) My tiez k 3.roku, lebo k 2.roku dostala odrazadlo motorku, na ktorej frci doteraz.

frederika887
22. jún 2022

Náš malý ako 3 ročný už vedel jazdiť na 2kolesovej kolobežke. Takže pokojne 2kolesovú.