Ktorá trampolína je kvalitná a kde ju kúpim?

edyta
20. feb 2013

Už asi 2 mesiace pozerám všade kade a stále neviem sa rozhodnúť. Zdá sa mi ze je veľa nekvalitných, na co treba dávať pozor, pripadne ktorí výrobcovia stoja za to? Veľmi paci sa mi TP TOYS ale cenovo neprichádza do úvahy. Však stoja vyše 600 eur. Chcela by som o priemere 3 až 3,6 m.

zuzubabo
13. máj 2014

@myzma už si kúpila trampolínu? My tiež zháňame 🙂

myzma
13. máj 2014

@zuzubabo ano, kupila, je super, niekedy pokukujem po trampolinach v retazcoch a "lutujem" tolke peniazky, ale, ked si pozriem nosnost, tak mame "super kupu". V den, ked sme ju kupili, klesla cena este nizsie... ale teraz je na 123 eur, priemer 250cm a nosnost 150kg

http://www.itsk.sk/trampolina-g21-s-ochrannou-s...

urcite je lepsie, aby mala vnutornu siet, tato ma vonkajsiu, ale nebolo to pre nas az take rozhodujuce

mizulienka
23. jún 2014

ahojte, viete mi niekto poradit, ktora z tychto trampolin je kvalitnejsia?

http://www.parapleta.sk/d/305-cm---kompletna-tr...
alebo
http://www.parapleta.sk/d/305-cm---kompletna-tr...

dakujem velmi pekne

bambulka174
14. sep 2014

ahojte,mozte mi poradit znacku trampolin ktora je kvalitna a bezpecna?

stano4000
14. sep 2014

najkvalitnejsie su postelne trampoliny, potvrdi to kazdy clovek vo veku od 2 do 6 rokov...

tilda
14. sep 2014

@stano4000 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj sedackove niektore....super odpoved! 😎

stano4000
15. sep 2014

@tilda roky skusenosti 🙂

marion
22. apr 2015

Ahojte proism o radu od tych co uz maju trampolinu. Mame chatu na ktoru by sme chceli detom kupit trampolinu. Kedze na chatu chodime len na vikend a ked je sviatok aj na dlhsie potrebujem vediet ci je to velmi tazke a komplikovane skladat a rozkladat. Asi nie je mozne nechat trampolinu len tak pri chate..Oproti sice byvaju celorocne ale to nikto nepostrazi. Dakujem za pomoc..

cinocka
28. apr 2015

@mizulienka - prosim ta, kupovala si nakoniec z uvedenej stranky trampolinu?? si spokojna?? Dakujem, ja tiez teraz googlim trampoliny a neviem vybrat 😉

mizulienka
28. apr 2015

@cinocka nekupila 😒 mozno toto leto. 😉

zuzka2241
25. jún 2015
michalajulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora59
16. feb 2016

my mame z insportlinu 305 cm a spokojnost

barbora59
16. feb 2016

@marion a este ze tiez sa mi ju nechcelo skladat aj ked chlap by to dal ale priplatila som si v insportline maju sluzbu ze za 40€ dosli dvaja a zlozili sup sup.

myzma
16. feb 2016

@michalajulka my velmi 😎 ♥ vyborna je, nemame proti nej vytku

janickajanicka
31. mar 2016

Mna b zaujimalo, ktora z trampolin je lepsia: s vnutornou sietou, ci vonkajsou. celkom sa mi pozdava tat. co vy na to?

http://www.svet-trampolin.sk/aga-sport-fit-tram...

zuzka2241
21. apr 2016

Kupoval z vás niekto trampolíny od www.najlacnejsietrampoliny.sk ?

7ada11
27. apr 2016

Ahojte aj mi ideme kupovat trampolinu ale nikto tu nespomina trampolinu značky MARIMEX podla mna je velmi dobra aj na heureke ma najlepšie hodnotenia a švagrina ma 3m takze ju mame aj vyskusanu a je dost aj pevna aj kvalitna a ideme aj mi taku kupit a za 150e kupis 3m

janickajanicka
30. apr 2016

@7ada11 ahoj, my sme ju kupili min. tyzden. vyzera skvela. este nie je postavena, lebo nebolo pocasie. fakt nelutujem. je vyhotovena teraz podla novsich noriem, nizsia a zips v tvare L pre vacsiu bezpecnost. mame s vnut. sietou.

lilu74
15. jún 2016

ahojte, my sme tiez planovali malemu kupit trampolinu a na 1.mieste bola bezpecnost, akurat v tom obdobi, ked som to riesila som v damskom klube videla pana z marimexu, ktory ich tam prezentoval, dost sa mi pacili - ochranne siete, nosnost, pena okolo... aj cena bola prijatelna, chcela som ju objednat cez net a nahodou sme na nu natrafili v hobbi - a videla som, ze ju mavaju aj v obchodnych domoch - cize si ju mozes ist pozriet a vyskusat - prip. sa popytat. kupili sme sice len 2,5m, ale pre maleho to staci🙂

janickajanicka
15. jún 2016

@lilu74 my sme s nou spokojni. a mali ju aj v kauflande

lilu74
17. jún 2016

@janickajanicka ano tusim aj tam som ju videla a my sme spokojni tiez😊

0ria0
22. sep 2016

Moja sestra kupovala toto leto trampolínu na dvor a kúpila tú toys. Je pravda že stála dosť veľa peňazí ale zato je kvalitná a super sa na nej skáče. Už sme ju aj dostatočne odskúšali🙂 Je to super na vybláznenie mať trampolínu na dvore🙂

majulino
22. sep 2016

ahoj my sme kuili este na jar trampolinu duvlan maximalne sme spokojni a nielen my ale aj sestra ktora ju kupil vzapati po nas, vysoka siet,pevnejsia ako napr. na tej z jysk alebo tesca, aj spruziny su kryte jedinou nevyhodou je ze ked ju zabudnete prikryt a v noci prsi tak na nej ostava voda, ale nie vela

domi54321
11. mar 2017

Ahoj, my sme detom kupovali trampolinu pred dvoma rokmi z http://www.garden-life.sk, ma priemer tusim okolo 3m a bola asi za 350e, deti na nej skacu nonstop nehrka, nevrzga takze zatial som maximalne spokojna ,jedine na zimu ju odložiť nech má dlhšiu životnosť 🙂

liana88
11. apr 2017

Tiež možem doporučiť obchod garden-life. Máme z tade trampolínu (EXIT Aksent XL ) a je naozaj velmi kvalitná. Aj pieskovisko máme z toho obchodu a taktiež veľká spokojnosť.

mamazuma
11. apr 2017

My sme kupovali pred 2 rokmi v Kauflande, značka MARIMEX, 305 cm, sme s ňou veľmi spokojní.... Za tu cenu, super kvalita.... A máme s vnútornou sieťou..

lilu74
11. apr 2017

Nam vsetci hovorili ze 2,5 m bude mala ale uplne staci a vyjasit sa na nej viem aj ja😂

mirdos8
12. apr 2017

Myslím, že kvalitné trampolíny sú všade. Ale ide taky určite o cenu ... Myslím, že všetko souvidí so všetkým ...

orgovanik1
21. apr 2017

Ahoj. My máme trampolínu od www.garden-life.sk nebudem sem dávať konkrétne link radšej, ale skús pozrieť, majú veľký výber a hlavne sú naozaj kvalitné a pevné.