Kúpa trampolíny

denisaduch
28. okt 2017

Ahojte. Chceme kúpiť synovi, ktorý má štyri roky, trampolínu. S akou sieťou máme kúpiť? Vnútornou alebo vonkajšou? Aké máte skúsenosti? Ďakujem za rady.

eliskapa
28. okt 2017

Super tema, tiez uvazujeme nad kupou - tak som zvedava na komentare 🤗

adalea
28. okt 2017

My máme s vonkajšou, sme spokojní. Dcéra skáče len na ploche, vie, že na ten červený kryt nesmie skákať, že sú tam pružiny. S vnútornou sieťou sa nám zdala byť malá.

talbotko
28. okt 2017

mame s vonkajšou, ale už by som ju nekupovala... s vnútornou je určite bezpečnejšia... chalani mali už pár úrazov,, naposledy rozbitá hlava na pružine :(

24mima
28. okt 2017

My sme pre dcérku kúpili s vnútornou a som spokojná nemusím sa báť, že pri skakani a jaseni sa skočí na pružiny prípadne narazí do obvodových tyčiek, ktore držia sietku. Kúpili sme väčšiu a v pohode tam skáčem s ňou, je dostatočne veľká pre obe...

denisaduch
autor
28. okt 2017

@24mima ďakujem🙂

denisaduch
autor
28. okt 2017

Takže, vnútorná sieť vyhráva. Ďakujem všetkým. Pekný večer

zuzubb007
28. okt 2017

my máme s vonkajšou a som nadmieru spokojná, je tam kvalitná hrubá vrstva na pružinách takže sa nestalo, že by sa to ešte odokrylo, myslím, že záleží od značky ak kúpite dáku lacnú z tesca tak pružiny môžu trčať, ja som radšej dala o 30 euro viac a mám kvalitnú značky Duvlan, celú zimu bola vonku snehu 50 centi a absolútne sa jej nič nestalo, nevybledla nič u mňa top.

24mima
28. okt 2017

@zuzubb007 aj my máme duvlan len s vnútornou sieťou...taktiež spokojnost s touto znackou🙂

talbotko
29. okt 2017

@zuzubb007 aj my máme Duvlan a stalo sa...

leanax
29. okt 2017

My máme s vonkajšou. Zatial sa uraz kvôli pružinam nestal. Ale zlomeny členok zo skákania sme už mali.