Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Odrážadlo pre 1,5 ročné dieťa

ellieellie
20. mar 2019

Aké odrážadlo by ste nám odporúčali? Syn má 18 mesiacov, od roka jazdí na Puky Pukylino ako drak, motoricky je šikovný. Zdá sa mi, že Puky už mu začína byť malý, takže zvažujeme kúpiť na leto niečo nové - ale čo? Prejsť na trojkolku alebo zvládne šikovné dieťa už aj dvojkolesové odrážadlo? napíšte prosím svoje skúsenosti a odporúčania, vďaka

pribinak
20. mar 2019

Ak je pohybovo zdatný, tak First Bike + adaptér, to este viac zníži sedačku

ellieellie
autor
20. mar 2019

@pribinak Vyzerá parádne, len tá cena ☹ Určite však zvážime a hlavne si zistím, či by sme ho mohli niekde aj osobne vyskúšať. Ďakujem za tip

pribinak
20. mar 2019

@ellieellie je super, syn na nom jazdil este ako 5 rocny. Je velmi ľahké, stabilne.

ellieellie
autor
20. mar 2019

@pribinak Keď sa fakt využíva toľko rokov, to potom ani tá cena nie je taká zlá 🙂

pribinak
20. mar 2019

@ellieellie je fakt dobre, syn je tiez velmi pohybovo zdatný, jazdil ako drak, park, les, sidliskove chodníky, dvor u babky, ....

ellieellie
autor
20. mar 2019

@pribinak Ano, pozname, aj sidliskove chodniky rozburane, z nich krizom cez travnik, aj cez krtince 😂

yvana74
21. mar 2019

@ellieellie odporucam Strider. Je od 1,5 - 5 rokov. Novy model ma aj vylepsene stupacky. Syn jazdil na starsom modeli. Dcerka ma novy. Je super. Vyhrali sme aj strider cup, mame aj vacsi strider. Teraz na nom lieta po sidlisku v 6 rokoch. Inak uz jazdi na 20"biku. Strider syna naicil macimalnej obratnosti a rovnovahe. Ma moznost pripnut lyznice, pre milovnikov zabavy na snehu. 🙂 First bike je tiez super. Ale na Strider 18 mesacne dieta urcite dociahne.

yvana74
21. mar 2019

@ellieellie pardon za preklepy.
*naucil maximalnej...

ellieellie
autor
21. mar 2019

@yvana74 ďakujem krásne za odporúčanie, pozriem aj Strider 😉

romiada
21. mar 2019

@ellieellie kup mu normalneho velkeho Pukyho s dvomi kolieskami. Nasa dcera ho dostala v 2 r. Pochopila zachvilu...v 4r presla na normalny bicykel bez pomocnych koliesok. Trojolka bude podla mna krok späť. To už radšej kolobežku 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli