Aké máte skúsenosti s podložkami na hranie?

nana305
9. sep 2019

Žienky aké máte skúsenosti s podložkami na hranie? Rada by som vybrala kvalitnejšiu podložka s "pamäťovou penou" a páčia sa mi od firiem Skip-hop alebo Parklon... Máte s nimi skúsenosti? Ďakujem 🙂

ivka2112
9. sep 2019

My tiez prave vyberame, a mame dobre referencie na parklon ☺️

nana305
autor
9. sep 2019

@ivka2112 no aj ja som čítala práve na parklon...ale sú o dosť drahšie...

sussana29
9. sep 2019

My mame Skip-hop a som spokojna.

nana305
autor
9. sep 2019

@sussana29 a ak sa smiem opýtať ktorú máte? A čo sa týka materiálu pekne drží na zemi- neroluje sa? Keď sa položí niečo ťažké na ňu a potom sa dá preč- vráti sa do pôvodného stavu? Ďakujem 😊

carodejkadorot
9. sep 2019

my máme doma už vyše roka podložku Parklon, dá sa poskladať do menšieho obdĺžnika cca 30x60 cm, takže je prenosná, na podlahe sa neroluje, je výborná, trošku už blednú farby, ale u nás sa denne "derie", takže je vlastne ešte v celkom dobrom stave 😃

sussana29
9. sep 2019

@nana305 mame tu s oblacikmi a na druhej strane su biele bodky. Ked som ju vybalila, tak som ju najskor na par dni zatazila aby sa vyrovnala a teraz je uz rovna. Nevracia sa do povodneho tvaru.

nana305
autor
9. sep 2019

@sussana29 ďakujem veľmi pekne

ivi175
9. sep 2019

@nana305 Dobry vecer, ja som kupila Parklon, ale tu drahsiu verziu a mame ju v detskej normalne miesto koberca. Sice trosku vrzga, ked odchadzam z izby a mala uz spi, ale v pohode. Nic strasne. Lahko sa udrzuje cista, izoluje od podlahy, aj ked na prvy dotyk sa zda akoby chladila, ale hned sa "zohreje". Aj po zatazeni sa vyrovna naspat. Mame ju 2 roky a vyzera ako nova. Vobec sa neroluje. Myslim, ze ani ako s novou sme nemali tento problem. V lete sme vytiahli na zahradu, potom normalne vysprchovali, vyumyvali, vysusili a zas cista.

liana30
9. sep 2019

@ivi175 My mame parklon super dcera ma 5 rokov a ma koberec ako novy parklon mame najvacsiu verziu a super

anez9
1. dec 2019

@ivi175 zdravim.mate ten hruby 1,5cm?nie je to moc hrube?nepodkynate sa?ci tymi skosenymi krajmi sa to da zvladnut? Dakujem

nana305
autor
2. dec 2019

@anez9 my sme tiež nakoniec kúpili tú parklon a sme naozaj veľmi spokojní... Máme ju zatiaľ v ohradke a malá keď aj spadne krásne to tlmí nárazy tým že je to hrubšie 🙂 neroluje sa- krásne drží na zemi 🙂

mon895
2. dec 2019

My mame skladaciu parklon je to lacnejsia alternativa ako klasicka parklon stala okolo 40e ale je fakt super vyuzivame uz vyse 2r a je stale super

anez9
2. dec 2019

@nana305 a mate standart ci premium? u nas chalani zdemolovali uz 3 tie lacnejsie skladacie podlozky..teraz obzeram parklon standart, ale nasla som aj zle recenzie, ale starsieho data, tak snad sa polepsili, stoji 70e a premiium okolo 130e a to sa mi uz zda moc...

nana305
autor
3. dec 2019

Kupovali sme premium- presne takú aká je na obrázku... Tiež sa mi zdala ta cena moc prehnaná... Našťastie sme ju vystihli v zľave a plus na prvý nákup sme mali ďalšiu zľavu tak nás vyšla 99€ tuším( predeti.sk). Teraz cez Blackfriday bola tiež zľava na inom eshope 25% (lalalu) tak by vás tiež vyšla ešte menej.... treba vystihnúť zľavy...;)
Myslím že kvalitou je to podstatný rozdiel oproti skladacím.