Samolepiaca magnetická tabuľa

mimimami3
5. aug 2015

Neviete, kde sa da kupit samolepiaca magneticka tabula? taka, co sa da zastrihnut na pozadovany rozmer? chcem na par skriniek detom dat magneticke plochy, aby si tam mohli pripinat magnetky a nikde ju neviem vygooglit. viem, ze kedysi davno som ju videla v akomsi letaku... moze byt aj internetovy obchod.

anik56
5. aug 2015

To by som aj ja rada vedela, chladnička mi už na magnetky nestačí a tiež som rozmýšľala nad tabuľou na stenu.

arvven
5. aug 2015

Magneticku som este nepočula,nebola to nahodou len tabuľa na stenu? Ale taká klasická s kriedami? Lebo take su aj samolepiace fólie upravitelne v ciernej farbe.

duhovavila
5. aug 2015

ja viem iba o farbe - natere na stenu ze ma magneticku schopnost a take co sa da nalepit iba take co sa kriedou da pisat

mimimami3
autor
6. aug 2015

ved to, ze o tej farbe viem i ja, no je dost draha a vraj treba min. 3 vrstvy (cim viac, tym je "magnetickejsia")... no nakoniec sa mi podarilo objednat, co som hladala. uvidim, ako budeme spokojni. je to taka flexibilna zelezna folia tmavohnedej farby, samolepiaca, da sa strihat noznicami... no fakt som zvedava, kedze nazivo som to este nikde nevidela... ale takto teoreticky splna vsetky parametre, co som chcela...

janicka99
6. okt 2015
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Mimimami3, odkial si objednavala, teda kde si to nasla? Paci sa mi tvoj napad, chvalim 😉 Mozno by som to vyuzila neskor aj nasim do deckej, teraz sme im kupovali magneticku tabulu http://www.e-podnikatel.sk/tabula-universal-60x90-cm Povodne som im chcela zohnat korkovu, nech si maju kam pripnut rozvrh a nejake ulohy a tak, ale potom si hovorim, ze na takuto mozu aj kreslit a maju miesto na magnetky. Bala som sa, ze to bude vyzerat ako v kancelarii 😀 ale ked je pokreslena, tak je to fajn... a este usetrime aj na papieroch 😀

mimimami3
autor
6. okt 2015

@janicka99 objednavala som ju tu: http://www.magnety.sk/ferroflex/ Vyzera to v detskej na nabytku uplne super, uz to mam aj odfotene, len nemam cas dat fotky z fotaku do pc 😀 snad sa k tomu dostanem cez vikend a prilozim ich sem, nech si to mozes pozriet i nazivo. magnetky na nej drzia v pohode, je na dotyk asi ako linoleum, da sa strihat obycajnymi noznicami na papier a je samolepiaca, tmavohnedej farby. odstrihla som si z nej i 2-3 cm pasik a nalepila zvnutra jednej kuchynskej skrinky a tam si magnetom vzdy prichytim jeden papierik, na ktory si priebezne dopisujem, co sa mina a treba kupit (nakupny listok)...

janicka99
6. okt 2015
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

😀 Ako si to popisovala, tak som vedela, ze co to asi je, ale o niecom, co sa vola ferroflex pocujem teda prvykrat, to by mi asi nenapadlo niekde hladat... Tak potom supeer, budem sa tesit na foto 🙂

mimimami3
autor
15. okt 2015

@janicka99 pripajam fotky. tymto kusom nabytku sme im detsku rozdelili na hraciu a spaciu cast, tu magneticku foliu som im nalepila z oboch stran - na jednej sa hraju s magnetkami (starsia ciselka, mladsia vlacik) a na druhej - z hracej strany detskej, im magnetkami pripevnujem kresby, mame tam taku nasu "vystavku"... inak sa mi ta magneticka folia tak zapacila, ze chcem objednat este dalsiu...

ivanecka01
19. okt 2015

@mimimami3 chcela by som sa opytat, aku hrubu foliu ste kupovali. Dakujem

mimimami3
autor
20. okt 2015

@ivanecka01 tu hrubsiu, 0,7 mm. dala sa strihat obycajnymi noznicami na papier, je na pocit asi taka ako linoleum. len ju posielaju zrolovanu, cize pred nastrihanim a nalepenim je ju dobre rozrolovat a otocit opacne, aby sa vyrovnala.

hanney
29. feb 2016

@mimimami3 Ahojte (:- Tiež chceme kúpiť túto fóliu, len by sme ju chceli nalepiť na stenu, myslíš, že by aj tam držala?? Vďaka.

ivanecka01
29. feb 2016

@hanney urcite na stene nebude drzat. Iba na hladkom povrchu ako zrkadlo , nabytok.

mimimami3
autor
1. mar 2016

ta ferroflex by urcite drzala i na stene - pokial je stena kvalitne urobena (nove stierky). pokial je na nej uz x vrstiev farby, tak by nedrzala.

hanney
1. mar 2016

@ivanecka01 Ďakujem za info.. (:

solvia
21. mar 2016

Ja som videla magneticku foliu v Tchibe, no mavaju to tam len prilezitostne.

ibionndai
7. aug 2016

Dobry vecer, vyskusali ste to uz niekto na stene, drzi ta folia? Nove stierky aj malovka 😊 dakujem

hanney
8. aug 2016

@ibionndai My ju máne na stene v detskej izbe a zatiaľ drží..🙂

ibionndai
8. aug 2016

@hanney super dakujem. 😊 A da sa na nu aj kreslit kriedou?

hanney
8. aug 2016

Jasné 🙂 a máme na nej magnetky. My máme tie Tchiba.Ak nezabudnem, tak Vám zajtra odfotím ako ich máme my. 🙂

ibionndai
9. aug 2016

@hanney, ste zlata 😊 dakujem

hanney
9. aug 2016
ibionndai
9. aug 2016

@hanney dakujem 😊vyzera to super.

lenulik13
9. nov 2016

mimimami3 prosim Vas, da sa na tu magneticku foliu ferroflex, malovat aj kriedami? dakujem 🙂

mimimami3
autor
9. nov 2016

@lenulik13 ano, da, skusala som... my ju mame. predtým sme ju mali na nabytku, odlepila sa cca. po roku ak si dobre spominam, uplne bez problemov. a potom som ju prelepila na stenu... predpokladam, ze odtial by uz az tak bez problemov nesla (myslim, ze by sa odlepovala i farba - ale neviem, neskusala som, radsej som si 2x rozmyslela, ci ju tam chceme dlhodobo).

oblecenieavecicky
20. nov 2016

Mozem sa opytat, cim ste ju prilepili? Dakujem

olivs
28. nov 2016

@mimimami3 zdravim,ta fo
Ia je cierna alebo hneda,prosimVas?

iffka85
29. nov 2016

Zdravím, mam otázočku, to je folia na ktorú sa da kreslit aj tými speci fixami? Alebo iba kriedou... Môžem vas poprosiť o link kde ste ju o jedna ali? Dakujem

marchela
6. okt 2018

@mimimami3 dobry vecer
aj mna by zaujimala ta tabula kt. ste zohnali a ako vam vyhovuje teda. .myslim tu hnedu co sa da ja strihat ak oste pisali. mozte aj link pridat? vdakaa

zibritka
19. dec 2018

@marchela link je pridaný vyššie, treba si prejsť diskusiu, pani všetko opísala..

marchela
22. dec 2018

@zibritka dakujem krasne