Trojkolka pre 8 mesačné dieťa.

janulkato
7. apr 2020

Ahojte mamicky.Prisla som si pre radu ,aku trojkolku odporucate pre 8 mesacneho sibala?

jajko22
7. apr 2020

Ja ziadnu. Je to skoro.

albertka1980
7. apr 2020

Mam 8mesacnu dcerku a urcite nerozmyslam na kupou trojkolky pre nu. Urcite to este nie je vhodne pre take babo. Podla mna je este velmi skoro, ved ani nebudd vediet, co ma robit s nozkami.

berny800
7. apr 2020

Skôr uvazujte nad odrazadlom. Moj syn už v 8,5 mesiacoch chodil takže krátko potom už lietal na motorke - odrážadle. S pedalmi ešte narábať nevedel.

janulkato
autor
7. apr 2020

Moja predstava o trojkolke je nieco na styl smartrike urban 8v1.😉

sonia.
7. apr 2020

@janulkato My mame Smart Trike (asi tu 8v1) a je super. Aj ju budem posuvat, lebo ju nevyuzivame uz. Mne sa na nej pacilo skladanie, ze ju lahko vezmes do auta. Dostali sme ju ale dost neskoro, inak by sme ju ovela viac vyuzili, kedze je pouzitelna uz od 6 mes. (dieta vtedy sedi tvarou k Tebe). Za mna super, aj ako alternativa kocika na jar ci v lete.

simca06022011
7. apr 2020

Smarttrike sme mali my ak si dobre pamätám, to sa dalo nastaviť aby pedaly nefungovali... Vlastne to tlačil rodič... A potom sa to prestavovalo... Ako drobec to malo používala, ale potom už sa na tom bicyklovala...

jankalukasova
7. apr 2020

@janulkato tiez mame smartrike 8in1 ale v tej podobe, v ktorej je pre 8 mesacne dieta mi pride kocik ovela ovela pohodlnejsi a zdravsi...