Vhodná hračka

barborinkamisko
17. okt 2022

Ahojte maminy. Chcem sa poradiť
Maly Bude mať v dezembri rok aj pól.
Chcem mu niečo takéto zadovážiť ale neviem ci to nie je skoro na takúto hračku.
Poprípade dajte mi nápady nejaké tipy. Niečo väčšie by som chcela mame dom kopu miesta nejakú väčšiu hračku s viacerými aspektmi.
Ďakujem 🙏🏽

1mina
17. okt 2022

Zalezi od dietata...starsia dcera ba rok a pol tu kuchynku, krasne sa s nou hrala, varila, pila z poharika vsetko...mladsi je troska taky menej prakticky 😃 a viem ze by to nevyuzil, ma tiez teraz rok a pol a jemu pkupim auticka atd s cim viem ze sa hra

slavkadi
17. okt 2022

@barborinkamisko záleží čo ho baví, mojich v tom veku začali baviť drevené vlakové dráhy, postupne dokupujeme a kebyže mám vacsi byt, asi je u nás hlavná stanica sveta 😁 Ale mali sme aj kontrukterske stavebnice, tam treba dať pozor na drobné časti.

eru331
18. okt 2022

Ak ho niečo takéto baví, tak je to super darček. My sme kupovali domček pre dcéru, keď bola menšia, vyberali sme dlho, pozerali toho veľa, no vykašľala sa nám na to a vôbec sa s ním ani teraz nehráva. Len chcem povedať, že ak sa niečo páči tebe, nemusí sa ešte dieťaťu 🙂

domak2
18. okt 2022

@barborinkamisko môj ma 16 mesiacov, už som odložila kladivo a srobovaky 🤣 on z toho skôr všetko rozvlaka ako by tam kutiloval. Myslím ze som kludne mohla rok, dva počkať. Ale zas každé dieťa je ine