Ako objednať kočík Cybex?

13. máj 2024

Prosím vás som z toho totálny jeleň , ako sa objedná kocik značky Cybex (priam) konkrétne jeremy scott ten s krídlami , na každej stránke je len trojkombinácia a samostatne neviem nájsť podvozok, všade je len vanička alebo len vajicko a podvozok mám odkiaľ vyhrabať?🤣 chcem len hlboký kocik čiže vanicku s podvozkom a k tomu vajicko (bez športového) a take kombo neviem dať do košíka nikde, budem veľmi vďačná ak mi budete vedieť poradiť snáď som sa dobre vyjadrila.
Vidím tam trojkombináciu áno tam už je aj podvozok ale samostatne nikde nie je len vanička a vajicko ale na čom to mám akože tlačiť ? To je povinnosť kúpiť aj športovu časť?
Pozerala som stránku kociky,aladin,feedo,vandastore,atd.
Ďakujem za rady.

janocka
13. máj 2024

Hlboky kocik samostatne sa predava veeelmi malo a len niektore znacky to tak predavaju. Vanicku bez podvozku predavaju pre tych, kt. uz Cybex maju ale chce iny dizajn vanicky.
Pripadne napis do Lulubee, majitelka je velmi mila, ochotna, da ti presnejsie info

autor
13. máj 2024

@janocka ja práveže chcem vanicku s podvozkom! A na stránke je všade len samostatná vanička. Ja nehľadám vanicku bez podvozku ale práve naopak.

dzejsik
13. máj 2024

ale on sa zvykne predavat ako sportovy kocik s moznostou dokupit vanicku … musis len obvolat predajne ci to vedia inak

autor
14. máj 2024

@dzejsik áno presne, ale ja nechcem sportovy kocik ten chcem riešiť az neskôr a hlavne iný nie jeremy, preto mi to je divne že sa nedá kúpiť len hlboký kocik 😔😔😔

dzejsik
14. máj 2024

tak potom je moznost najst Jeremy z druhej ruky v dvojkombi, to potom predas po par mesiacoch a kupis sportak aky budes chciet