Aký je rozdiel medzi počiatočnými mliekami Babylove?

zuzanitaina40
17. sep 2013

Ahojte mamičky, chcela by som sa opýtať aký je rozdiel medzi tými počiatočnými mliekami od babylove. Na jednom je napísaná "1" a má 500g a na druhom je napísané "pro" a má 600g. Ktoré je lepšie? Dakujem 🙂

dada7701
17. sep 2013

Ahoj, aj ja som mala túto dilému a jedna mamička mi poradila napísať rovno do DM a dostala som takúto odpoved :

Mlieko babylove PRE je obohatené o probiotické kultúry, ktoré napomáhajú lepšiemu tráveniu bábätka, zatiaľ čo mlieko babylove 1 ich nemá v takejto rozšírenej podobe. Žiaden veľký rozdiel medzi týmito dvomi mliečkami nie je, obe sú počiatočnými mliečkami vhodnými od narodenia.

Napísala si to opačne. 500 gr je PRE a 600 gr. je 1. Ja som najprv vyskúšala 1, trošku ju zapieklo, ale neviem možno si len žalúdoček musel zvyknúť, lebo som mala len jedno balenie...a to som ešte kombinovala s materským mrazením,kedže sa nám nepodarilo kojiť...a potom manžel kúpil to PRE,lebo tamto nemali a teraz nemá už problém...kaká aspon raz za den....používame ho len krátko, tak dúfam,že to nezakríknem....