Aký kočík kúpiť na zimu?

xen21
9. aug 2011

ahojte, aky kocik by ste poradil na zimu?maly ma teraz 14 mesiacov...myslim nejaky lahky a aby dobre isiel po snehu...teraz mame nunu a ta ma na sneh asi nizky podovzok...

lizatko1009
12. aug 2011

@boresko ten je super, krasna farba, len aby sa nespinila ja som mala tu S5 a sadali mi muchy dost na tu zltu, kazdu chvilu ocakavame prirastok do rodiny, moju novu malu sesternicu a tiez nejaky biely objednali kozeny, ze sa lahko aj outiera, tak som zvedava.

boresko
12. aug 2011

@lizatko1009 Dakujem. ja si myslim, ze je jedno, ci je biely , slabomodry, ruzovkasty,... kazda svetla farba sa spini, s tym treba ratat. Tento ma vyhodu, ze sa da kazda jedna cast odopnut a oprat, tak uvidime... 🙂

lizatko1009
12. aug 2011

@boresko jj toto je natom dobre, ja som to vzdy cele vybrala a cele hodila do pracky a bez problemov, uz 4 mesiace ju nemam.

laurka15
12. aug 2011

@zuzikkaa myslela som quinny buzz 3, lebo buzz 4

marketa1304
20. jan 2012

@lodgermaniacka ja mám tiež takýto kočík a poviem ti..na snehu ide ako píla..ja som mala problémy a kočík ma doslova ťahal...super...dobre som sa rozhodla...mám aj jane rider,aj zopa smile....ale ten je na takýto terén jednoznačne najlepší...

penelopa
22. feb 2013

Ja má quinny free style 3xl comfort na zimu a úplne,že super :O)) všetky výhody.
Sedenie v smere aj proti strieška mega,kolesa bomba ovládam jednou rukou a okrem toho mám ešte zásobu xixix kočíkov,ale zima tento.Kaša ,sneh,neodhrnuté chodníky,pole,les ...Tatry všetko.
Odporúčam a to som dosť náročná hehehe.

zuzikkaa
23. feb 2013

@marketa1304 nechystáš sa bnáhodou ten BJ v blízkej budúcnosti predávať?? 😀

marketa1304
23. feb 2013

@zuzikkaa ..no moja má 2,5 roka a ešte rada vysedáva..tak určite nie....možno po lete....ale dobre si sa rozhodla,určite nebudeš ľutovať...je super.....

mirokinder
25. feb 2013

Na sneh? Klasika s veľkými kolesami - pozri https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/mirokin... hlavne ako hlboký kočík samozrejme. Ale, koľko ľudí, toľko chutí 🙂 S pozdravom, Michal