Aký športový kočík pre veľké bábo?

daduska
29. júl 2008

Ahojte mamičky, chcela by som vás poprosiť o radu pri hľadaní športového kočíka pre môjho “drobčeka“.....hľadám niečo čo je pre veľké deti a aj vhodne do terénu, radi chodíme na prechádzky do prírody, ...Filipko ma 10 mesiacov a váhu 12,1 kg a 81,5 cm...už si neviem rady, páči sa mi ich veľa ale je si ťažko vybrať .....vopred ďakujem za každú radu.

rena9382
5. júl 2011

Ahojte,ja ked môžem odporučiť tak len chicco s3. Patrí medzi najvedšie športové kočíky.Má veľa miesta aj pre také vedšie dieťa.A dokoca je vhodný aj pre vyššie ženy. Mala som jeden športový kočík značky Moon a bola som prinom zohnutá dopredu aby som dočiahla rukovete.A pritom niesom veľmi vysoká.Mala som (teda aj mám v inzeráte) chicco a bola som sním max. spokojná.

frlka
5. júl 2011

mne sa paci aj Jane Unlimitit 2010 (4-kolesovy),...ale nemam sajnu, ci je dobry...aspon ako pisete o Jane Slalom Pro.

mirokinder
21. feb 2013

Dobrý deň,

odporúčame športový kočík Jane Slalom Pro Silla - špeciálna séria. Má veľké kolesá na ložiskách ( stabilná trojkolka ) Športová časť sa nedá otáčať, dieťa hľadí dopredu. ale je nadpriemerne priestranná a pohodlná pre dieťa.

S pozdravom, Michal