Caretero Monaco - skúsenosti

mahuliena_biela
22. máj 2017

Ahojte, chcem kúpiť kočík Caretero MONACO, máte niekto skúsenosti? Ďakujem

drobcek26l
22. máj 2017

@mahuliena_biela ahoj ja ho mam doma. Pri prvom synovi som s nim bola velmi spokojna. Je ľahký, ľahko sa ovláda, je priestranný, operadlo sa da zložit do ľahu. Syna som v ňom vozila este aj ako 3 ročného. Teraz čakám druhé dieta a budem ho znova používať. Myslím ze úplne vyhovuje cene za akú sa predáva takze odporúčam kupit

mahuliena_biela
autor
22. máj 2017

@drobcek26l super, ďakujem, pomohli ste mi. Mám síce športový z trojkombinácie, ale je dosť ťažký. Chcem si ho ale nechať na zimu hlavne kvôli kolesám. A dobre, že sa dá Monaco sklopiť do ľahu, lebo maličký má 8 mesiacov a ešte nesedí. Ešte raz ďakujem.

jankalenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mahuliena_biela
autor
23. máj 2017

@jankalenka Ďakujem pekne za odpoveď, ešte zvažujem, ale asi ho nakoniec kúpim. Tie úplne najmodernejšie kočíky sa mi nepáčia a ešte sú aj drahé. ..

mahuliena_biela
autor
27. máj 2017

@drobcek26l nakoniec som ho kúpila, je pekný a fakt ľahký, len ma dosť zarazilo, že keď je nastavený na ležanie, nedostanem sa do košíka. Mne maličký ešte nesedí, ako ste riešili nákupy? Ďakujem

drobcek26l
27. máj 2017

@mahuliena_biela vidíš tento problém som si ja nikdy nevšimla. S malým som na nákupy nechodievala.

mahuliena_biela
autor
27. máj 2017

@drobcek26l no mňa to neminie, nákupy u nás riešim vždy ja... mama mi povedala, že si mám kúpiť batoh na chrbát 😜👍...

mahuliena_biela
autor
28. máj 2017

@drobcek26l nerada zase otravujem, ale ešte by ma zaujímalo, či sa s ním dá prejsť v zime a či sa dá dať aj fusak... Pôvodne som si chcela nechať na zimu veľký z trojkombinácie, ale asi ho budem predávať. Ešte raz ďakujem. Dobrú noc

drobcek26l
28. máj 2017

@mahuliena_biela my sme s nim chodili aj v zime. Drobca som dala do fusaku, na to deku a v pohode, nemala som s nim problém, len vtedy bola taká miernejšia zima nie taká ako tento rok 😀

monullienka1
28. máj 2017

@mahuliena_biela ja zas s nim nemam dobru skusenost :( ako naozaj je lahky a skladny, ale nie je vhodny na prechadzky do lesa a po rozbitych chodnikoch, lebo po case zacne hrkat a byt labilny. V zime ked je sneh udupany a pevny, je to v pohode, akonahle je plackanica, ktora sa dostane medzi kolesa, tak sa ide tazsko. Vydrzal nam pol roka pri tych nasich dedinskych podmienkach a v takom stave som ho ako polrocny so zarucnym listom predala ani nie za polovicu a to aj s dalsimi doplkami co som k nemu dokupila. Tak hadam budete mat viac stastia 🙂 u nas zvitazil B motion plus, ten je aj na rozbite chodniky, do lesa a aj do zimy 🙂

monullienka1
28. máj 2017

@mahuliena_biela pardon, obycajny Britax B motion mam

mahuliena_biela
autor
29. máj 2017

@monullienka1 Ďakujem. Keď tie Britax sú pre mňa veľmi drahé, aspoň tie, čo som pozerala 😢 no uvidíme, v Štiavnici bolo vlani snehu dosť... chodím síce len po sídlisku, ale keď bol nahrnutý sneh, mala som čo robiť aj s veľkým kočíkom s veľkými kolesami.

mahuliena_biela
autor
29. máj 2017

@drobcek26l asi si predsa nechám na zimu aj ten veľký, ako som pôvodne plánovala. A skúsim ho predať na jar, však pár mesiacov hore dole, budem mať chvíľu doma dva kočíky 😄

monullienka1
29. máj 2017

@mahuliena_biela hej su drahe, ja som ho kupila uz pouzivany za 140€ 🙂