Golfáč Leo. Aké máte skúsenosti?

horallka
30. apr 2009

Píše sa tu o kadejakých kočíkoch ale o Leovi som nič nenašla. Bola by som rada, keby sa ozvali maminy, ktoré si ho kúpili, a aké majú s ním skúsenosti - lebo my sme ho kúpili ale nie som si istá, či sme urobili dobre.Človek sa ani nemá s kým poradiť a predavačka tá by predala aj čerta, len aby predala.Tak píšte - klady a zápory- nech nie som nemilo prekvapená.

horallka
autor
12. máj 2009

Haló, nemá niektorá z vás kočík Leo? To som jediná na Slovensku, čo ho kúpila?🙂

vikykiss
12. máj 2009

Ahoj.Nemáš link na tento kočík?Zaujímaví názov 🙂

horallka
autor
15. máj 2009

Ahoj vikykiss,
link nemám, ale na Google som si dala do vyhľadávača Leo od Baby Smile a tam nájdeš. Ale nikde som si neprečítala naň názor nejakej mamičky. Len internetové ponuky na predaj - ináč, omnoho lacnejšie, ako sme ho my kúpili v obchode. Tak som asi jediná na Slovensku, čo ho má, keď sa neozvala žiadna mamina No čo už- aspoň nejaké prvenstvo.🙂

anezena
15. máj 2009

ahoj horallka
toto som nasla na jednej stranke:
Golfky baby smile Leo (Horáková IVeta, 16. 06. 2008 11:59)
Dobrý den, koupila jsem si golfky baby smile leo a během 14 dní se mi celé rozvyklali a kolečka jsou děsně volná a kočárek tudíž nestabilní. Můžete mi prosím sdělit, zda tento kočárek vyhovuje EU. Chci ho reklamovat. Zjistila jsem vadu do 14 dnů a tak bych chtěla vědět, zda je možné kočárek v prodejně vyměnit za jiný kus myslím od jiné značky. Protože tento kočárek dle mého nározoru nevyhovuje bezpečnosti mého dítěte. Jiný kočár nemám a potřebuju pro mé dítě tudíž jiný, je dle mého názoru nesmyslé abych čekala na vyjádření z reklamce 30 dní a byla bez kočárku
Děkuji za odpověď
S pozdravem
Iveta Horáková
můj mail: Horakova.iveta@gmail.com

inac haluuz, ze sa pytas na nazor kocika, kt. si uz kupila. myslim, ze kazdy by to urobil opacne. najprv by zistil vse o tom kociku a az potom kupil. hmmmm 😕 😕 😕

horallka
autor
19. máj 2009

anezena,asi máš pravdu,najprv som si mala o ňom prezistiť, ale to bolo tak.Ja som tu surfovala po nete a mala som vyhliadnutý úplne iný. Ale raz sme išli v sobotu s mužom do jedného obchodu, len tak sa pozrieť na kočíky a tento sa mi zapáčil- myslím na vizáž a tak sme ho hneď kúpili, keďže sme chodili so športovou verziou Taka a ten už bol dosť v zlom stave.
No zatiaľ som s Leom spokojná,mám ho síce iba mesiac, tiež sa mi zdá, že sa trochu rozhegal a rozvŕzgal, ale na stabilitu to zatiaľ nemá vplyv, lebo malý mi v ňom sedí zapásovaný v trákoch.Jediná chyba na ňom je, že je už špinavý poťah,ako ho malý chytá rukami.Tak dúfam, že iné chyby sa nevyskytnú. Ale iste sú aj kvalitnejšie a pevnejšie kočíky- to uznávam. A tento na to, že asi nie je až taký super kvalitný, bol dosť drahý- stál skoro 4000.