Golfky Coletto Enzo. Máte s nimi niekto skúsenosti?

danuska24
15. nov 2008

máte niekto skúsenosti?

danuska24
autor
16. nov 2008

☹ ☹

lyongirl
16. nov 2008

danuška, mne to príde ako lacná napodobenina Chicca, skúsenosti nemám, ale za tú cenu to nebude asi tak kvalitné a nepôjde to tak dobre na chodníkoch ako napr. to chicco
Ale vyzerá to dobre 😉

danuska24
autor
16. nov 2008

my mame inac quinny, golface zhanam hlavne na to ked idem k nasim, do mesta alebo ked mi treba ist do obchodu. inac sa mi pozdava chicco multiway, tak uvidime ..

lyongirl
17. nov 2008

my máme normálne Cam cortinu X3 tris a golfáče Chicco ct 4, tiež pre prípady, ako napr. cestovanie a pod., ale Chicco sa neovláda tak super ako Cam a pritom Chicco si chvália asi najviac z golfáčov, preto som napísala, že mi to príde ako lacná napodobenina. Je pekný, vyzerá dobre, len ktovie ako sa manipuluje a tak, ja keby som nepotrebovala lahší kočík, tak Cam nevymením za nič, ale zas na používanie sem, tam nie je zlý, tak možno aj tento bude dobrý, len najlepšie je si ho aspoň vyskúšať v predajni. My sme totiž kúpili golfáč cenovo ako Chicco, bolo to Chipolino a hrozne sa s tým jazdilo, nechcelo to ísť tam ka som chcela ja, ani na krátke cesty to nebolo dobré, strašne som nadávala, tak som dala na značku a na skúsenosti iných mamičiek, už by som do niečoho neznámeho s čím nemá nikto skúsenosti neišla. Poučili sme sa a prišli takto o peniaze ☹

danuska24
autor
17. nov 2008

dik 😉 😉

lyongirl
18. nov 2008

😉