Kočík Peg Perego. Ako na ňom nosíte vaničku Navetta?

dzanka3
6. apr 2008

ahojte
chcem sa vas spytat ktore mate kocik PP centro ci vanicku navetta nosite upevnenu na sportvej casti aj s potahom?☹
alebo existuje aj ina moznost ako ju uchytit na podvozok aby sa nehojdala a nebola upevnena na potahu? 🙂

zuzu8655
16. júl 2012

ahojte, potrebovala by som poradit ohladom PP Pliko P3 ontrack modular system, rok 2008 - chcem ho prerobit na sportovu cast, mozem pouzit striesku z novsej Navetty alebo sa to nebude dat? Dakujem 😉

avajka_f
25. mar 2013

ahojte, potrebovala by som poradit, mam GT3 kupovanu len sportovu cast a chcem dokupit vanicku bude sediet navetta z PP plika? dakujem vam velmi pekne za odpoved

sykyh
15. apr 2013

Dobry vecer, citam ze chcete kuput vanicku peg perego. Prave chcem dat inzerat na predaj vanicky Navetta XXL. Je vo velmi dobrom stave, ako nova, farba Java. Je vhodna pre dievcatko alebo chlapceka. Kupovala som ju v auguste 2012. Mam aj blocek o kupe. Ak by ste mali zaujem mozeme si zavolat a porozpravat a viac o vanicke moje tel. c. 0907416555 AK MATE ZAUJEM ZAVOLAJTE BUDEM CAKAT

frotta
28. jan 2021

@lante poprosim poraďte ako nasadit vanicku na kocik dakujem

lante
29. jan 2021

@frotta Máte navettu na GT3?...odpovedzte prosím do správy ja si zatiaľ skúsim spomenúť na ten patent čo tam bol 🙂