Kočík Peg Perego skate. Aké máte skúsenosti?

domigb
8. jan 2011

Cakám bábo vo februari a kúpila som si tento kočík.....Aké s ním mate skúsenosti??? 🙂

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domigb
autor
8. jan 2011

Aha tak to je možno pravda...Ved uvidím ja viem tolko že je to vyslovene mestsky kočík......Ty mas aky???

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domigb
autor
8. jan 2011

Nuž stokke sa mi páči.... 🙂 Kamoška si ho objednala minuly tyzden....!!!
Aaaa ten Hartan nepoznam vobec....Myslím,že praktickosť kočíka zistím až pri použivaní,,,,

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domigb
autor
8. jan 2011

No presne tak stokke je len do mesta 🙂 Ale vajíčko nemam od peg perego....tam mame ...No neviemč i to dobre napišem primo viaggio... 🙂 A vyzera byt v pohode

s_ivana
10. jan 2011

ja tento kočík mám a používala som ho 17 mesiacov...bola som s ním spokojná, s hlbokou verziou úplne, na športovej časti sa mi trošku zdalo, že má krátku plochu na sedenie, ale malému to nevadilo a popruhy ho spoľahlivo držali... veľmi som ocenila že strieška sa dala sklopiť skoro až po madlo, keď bol vietor, prudké slnko alebo pršalo... a super je, že sedačka sa dá otočiť v oboch smeroch...
vyzerá ako mestský kočík ale ja som s ním bola aj v lese 🙂 a v pohode... keďže moje dieťa spalo výlučne v kočíku, chodila som von 3-krát denne za každého počasia... a najlepšie by spalo keby som s ním chodila po poli a riadne to s ním hegalo 🙂)) dá sa s ním zvládnuť aj sneh... používaním prídeš na to, ako ho čo najlepšie ovládať, pri vystupovaní na chodník Ti odporúčam stupiť si na stupienok medzi kolesami... 🙂
ak máš nejaké otázky, alebo budeš mať keď ho začneš používať, kľudne sa na mňa obráť, rada ti pomôžem 🙂

s_ivana
11. jan 2011

@domigb Domi, Primo viaggio je sedacka od Peg-pérego 😉

evitaa777
10. máj 2011

@s_ivana ahoj Ivka,chcem sa opytat,niektore maminky hovoria,\e do prerega skate nedam dietatko v zime s fusakom..co na to hovoris?my mame 13mesiacov a rozhodujem sa,ci si ho kupit a pouzivat tuto sportovu cast alebo volit inu moznost..dakujem

zajo79
10. máj 2011

@evitaa777 pre 13 mesacne dieta to uz urcite nieje kocik. tak do roka a dost. potom tam je dieta ako nasrbovane, natrepane. a ma hlavicku na takej sikmine- uplne hore co je. cize sa oprie a ma hlavu posunutu dopredu lebo to nieje rovina.

zajo79
10. máj 2011

ja som ho mala do 9mesiacov veku maleho a teda stacilo. najvyssi cas ho predat bol. ale dovtedy super kocik.

evitaa777
10. máj 2011

@zajo79 dakujem pekne..skoda,velmi sa mi paci,aj ho mam za super cenu pouzivany len 4 mesiace,ale nebudem to asi riskovat...este rozmyslam nad Bertini alebo Gesslein f2...mala som jane slalom pro a maxi cosi muru 3,ale chcem priestranny lahky kocik na zimu...

zajo79
10. máj 2011

mura je tazkaaaaa. kup gesslein, alebo ked chces trojkolku tak slalom.. hartany su tiez fajn, len sa na ne dlho caka...ale zas kvalita. 😉

s_ivana
11. máj 2011

@evitaa777 ahoj 🙂 ja som mala syna velkeho (18 mesiacov) a dala som ho do tohto kocika aj s hrubanskym fusakom (kaiser)... ale ak mam uprimne povedat, viac som bola spokojna s tymto kocikom ked bol v hlbokej verzii... k sportovej verzii som mala par vyhrad... ale pacilo sa mi, ze ked bol prestaveny na sportovu verziu, na stupienku medzi zadnymi kolieskami som mohla vozit starsieho syna... a keby som si ho mala kupit znovu, kupim si ho v pohode, ale radsej od narodenia ako od 13. mesiacov... ale zas zalezi na tom, co od kocika cakas... na tom kociku je super, ze striesku sklopis az k madlu a dietatku nesvieti slniecko, ale nefuka vietor... dufam, ze som ti aspon trosku pomohla 🙂

evitaa777
11. máj 2011

@zajo79 Slalom som mala jané,teraz som chcela vyskusat stvorkolku,este som nemala..u mna je hlavne,aby bola siroka sedacia plocha,lebo tento kocik chcem na dlhsie,aby sa dobre a lahko ovladal,aj jednou rukou a striesku chcem taku,aby ju neprefuklo..paci sa mi velmi ten Bertini X2,X6 ale ani Gesslein nie je zly...tak neviem...

evitaa777
11. máj 2011

@s_ivana jasne,supr mi to pomohlo,dakujem velmi pekne..som rozhodnuta uz na pevno,ze tento kocik nie..chcem ho mat dlhsie a nebudem riskovat,ze tam bude maly ako sardinka natiskany...rozhodujem sa medzi Gesslein a Bertini X2 ,X6...

s_ivana
11. máj 2011

@evitaa777 co sa tyka priestrannosti, nemam vyhrady, zmestil sa tam v pohode... mne skor islo o stabilitu kocika, ked bol prestavany na sportovu verziu a dieta bolo otocene smerom od matky, tak ked som schadzala z obrubnika musela som davat pozor... alebo ak sa predne koliesko dostalo do nejakej medzery, tak som mala pocit, ze sa prevrati... ale to az ked bol maly vacsi... 12-mesacny mal 13 kg 🙂

jay_jay
24. jún 2011

mam na predaj PP skate, black bubbles v super stave. v pripade zaujmu piste IP.
(moj syn ma 21 mesiacov, je riadny valibuk a vojde tam uplne v pohode, paci sa mu tam a stale chce byt v tej najvyssej polohe aby dobre videl, pretoze v buginke je naopak nizko. z mojej strany maximalna spokojnost s tymto kociarom)

zajo79
24. jún 2011

@jay_jay to tazko. som ho mala, ked mal syn 9 mesiacov, som ho predala, lebo uz tam bol ako nasrobovany. A to sme este nepouzivali fusak. A to nebol a nieje ziadne velke dieta. je fajn ako hlboky kocik,ako polohovatelny do cca roka..potom uz nie. operadlo chrbta je ukoncene takou sikminou, dieta ked je vacsie, tak ked je oprete, opiera si hlavu tak mu ju ta sikmna posuva dopredu. ma ju taku predsunutu..... uz som pocula, ze niekto od vyrobcu vyreklamoval na zaklade ortopedickeho posudku cely kocik... ale nemyslim, zeby to na slovensku bolo mozne.

jay_jay
24. jún 2011

@zajo79 samozrejme, neberiem ti tvoj nazor. vo vseobecnosti ty si dost kriticka co sa vsetkych kociarov tyka ako som si vsimla. ale ja ked napisem, ze mi tam vojde a chce tam byt, tak je to tak. nemam dovod si vymyslat. nema tam o nic mensie pohodlie ako v beecku, alebo v teutonii ci nune... nie je to nas jediny kociar a napriek tomu patri k tym oblubenejsim. a kedze je to kociar od narodenia, tak ani netvrdim ze je do troch rokov...ale moj nazor, ze som s nim max.spokojna mi vyvracat nemusis.

zajo79
24. jún 2011

kolko ludi, tolko chuti ...a teda bohuzial, neexistuje tusim idealny kocik. zalezi ako komu vyhovuje.

jay_jay
24. jún 2011

asi tak...

barbie.
3. feb 2012

pouzivali ste niekto pridavny skejtik na PP Skate? ak ano, aky typ, pripadne znacka na neho pasuje? na jar cakame babatko a potrebujem nejake pridavne zariadenie pre dcerku (cca 14 kg).
@s_ivana vyssie pisala, ze vozila syna priamo na podvozku, da sa to aj u dvojrocneho dietata, je to bezpecne?

s_ivana
17. feb 2012

@barbie. na stupienku medzi zadnymi kolieskami sa da vozit dietatko, iba ked je kocik prestavany na sportovu verziu... teda aspon mne sa tam zmestil syn iba vtedy... a mal 3 a pol roka a 22 kg ked som ho tam vozila, a kocik to vydrzal.... ty budes asi potrebovat pridavny skate kym budes mat babo v hlbokej verzii...

barbie.
20. feb 2012

@s_ivana dakujem za info, tym padom potrebujem ten skejtik

barbie.
20. feb 2012

neviete mi prosim poradit typ skejtiku pre surodenca, ktory sedi na PP Skate?

madamecrazy
23. mar 2012

tady je nas Skate ;)

najjulinka
4. jún 2012

my taky tak 😀

najjulinka
4. jún 2012

@madamecrazy ale ty maš mamas& papas, však?

najjulinka
11. jún 2013

neviete mi poradiť, kde predavaju nahradne diely na skate? (konkretne potrebujem dušu do kolesa)