Kočík Valco Snap 4 Silver

lyenocka
2. feb 2015

Ahojte, máte niekto z Vás skúsenosti s týmto kočíkom? 🙂 Ďakujem

veronikahalt
8. feb 2015

@lyenocka. Dievčatá, našla som na cz stránke, že vylepšený Valco snap 4 je pre rok 2015 Valco quad x, je sice o trošku ťažší, ale má nastaviteľnú rukoväť a asi hlavne to veľa krát spomínané nastavovanie nožičiek, čo Vám tak veľmi chýbalo.
Zatiaľ som videla len dve farby v ponuke ☹.

veronikahalt
8. feb 2015

a zabudla som... aj nafukovacie kolesá, čiže odpružený podvozok ?!?! - Neviem už... 😎

tusica
16. feb 2015

Ahoj Valco Snap 2015 je obycajny snap, len je vylepseny o POLOHOVANIE noziciek, coz je super 🙂
Nema nastavitelnu rucku a vaha je taka ista ako pri starsom modeli. Daju sa dokupit zvlast nafukovacie kolesa- vtedy je samozrejme kocik tazsi, ale zase zvladne hocijaky teren... treba striedat podla situacie.
My sme zatial velmi spokojni 🙂

bigsun1
17. feb 2015

My tiez rozmyslame nad tymto kocikom. V predajni sme ho skusali( model 2015),vsetko super a aj by sme ho hned kupili,ale odradila ma jedna vec. Neda sa pohohovat rukovat. Mam 160cm a prislo mi to velmi nepohodlne mat rukovat tak vysoko..Mala som pocit,ze po 20 minutach tlacenia by ma boleli ruky...Neviete mi niektora poradit,ci to je iba zdanie alebo o zvyku alebo naozaj je to vysoko?

lyenocka
autor
18. feb 2015

ja mam 165 cm a vobec nepociťujem že to je pre mňa vysoko, práveže mne to tak vyhovuje....som veľmi spokojná s tmýmto kočíkom, neviem si ho vynachvaliť....najviac mi vyhovuje je ho hmotnosť, dokonca aj ked je v nom moj syn tak ani neviem že by tam bol, taky je ten kočík lahučky

tusica
19. feb 2015

@bigsun1 ahoj ja mam 172 cm a jludne by som si rukovat zdvihla, keby sa dalo, cize Tebe bude uplne vpohode si myslim 🙂

veronikahalt
1. mar 2015

@bigsun1, polohovať rukoväť sa dá na tom novom type Valco Quad X, aj nôžky a vraj aj košík neprepadáva, taktiež vraj dieťa neskĺza dolu zo sedadla, ja veľmi rozmýšľam, že namiesto Valco Snap 4 kúpim tento, hoci je ťažší ( a drahší), ale to je len preto, lebo má nafukovacie kolieska, ale váha Snapu je zrejme porovnateľná, ak by sa dokúpili kolesá.... Vadí mi skôr výber farieb. Čierna a fialová...

katuliacik
7. mar 2015

baby kde ste nan kupovali plastenku, podlozku a fusak, bo z usa to vyjde dost draho

bigsun1
7. mar 2015

No ja som ho nakoniec kupila a zatial som spokojna. Kupovala som ho na stranke slune-cz.cz. Predavaju tam aj plastenku, nanoznik bol v cene kocika. Podlozku idem kupovat pinkie a fusak pouzivame ten,co sme mali v predchadzajucom kociku.

bambulka222
7. mar 2015

@katuliacik plastenku som kupila obycajnu urcenu na sportovy kocik inej znacky, sedela uplne presne na Valco a stala 4€...znacku si nepamatam, my sme proste skusali na mieste, ktora sadne- v predajni predeti 🙂 podlozku som si usila sama a fusak musis kupit k hociktoremu kociku, takze si nemyslim, zeby sa tie vydavky na to tak navysili oproti inemu kociku 🙂
s kocikom som maximalne spokojna 🙂

motylik0258
10. mar 2015

@bigsun1 ahoj, nemas nahodou zlavu na tej stranke? Ďakujem.

bigsun1
10. mar 2015

@motylik0258 ahoj,nemam. Ale maju tam taku akciu( najdes pod informaciami - natoc to pro slune) ked natocis video so svojim dietatom,automaticky ziskavas zlavu 5%. No blizsie informacie si musis precitat na stranke 🙂

petrahankova
26. mar 2015

@babmulka222 @bigsun1 @tusica Prosím v akom stave máte kolesá,tie penové,po dlhšom používaní?Vydržia dosť dlho?Ja mám len pár dní no kolesá su samý kamienok,bojím sa že nevydržia nič moc.

bigsun1
27. mar 2015

No naše kolečká vyzerajú takisto a to ho mám pár týždňov. Samí kamienok. Aj ja som zvedavá ako dlho nám vydržia.

bambulka222
27. mar 2015

No aj nam sa tie kamienky zachytavaju v kolesach, mame ho tristvrte roka, pouzivame vyhradne tento kocik, je to na tych kolesach vidiet, ale na funkcnost to nema vplyv...nejako to neriesim 🙂

petrahankova
8. apr 2015

nepredavate niekto nafukovacie kolesa na valco?

orovka
10. apr 2015

Ahojte. Mohli by ste mi prosim vas zmerat dlzku na lezanie, aj s opierkou na nozicky? Nikde som tie vnutorne rozmery nenašla. Dakujem 😉

petrahankova
10. apr 2015

@orovka náš má 89cm

orovka
13. apr 2015

@petrahankova Ďakujem

mimulovci
10. jún 2015

Ahojte, čítala som recenzie na českej stránke, že Valco Baby Quad X 2015 hrkajú predné kolesá, máte s tým niekto skúsenosť? a ešte jedna otázočka, sedadlo sa dá dať do úplného ľahu? žiadny prepadnutý zadoček?
Ďakujem za odpoveď

emajana
30. jún 2015

@bigsun1 Bož, ja som ho dnes objednala a mám 153 cm, fakt j to tak vysoko?

bigsun1
1. júl 2015

@emajana kocik mam uz 4 mesiace a uz sa mi to nezda tak vysoko, iba prve dni 🙂 Zo zaciatku mi chybalo to polohovanie rukovate ( lebo som bola zvyknuta na predchadzajuci kocik), ale uz som si zvykla. Chodime na dlhe prechadzky a ruky ma nebolia 🙂 musim povedat, ze kupit valco bolo dobre rozhodnutie, lahko sa ovlada, sklada, je lahucky, som maximalne spokojna 🙂

petrahankova
1. júl 2015

na to quade vraj hrkaju kolesa a baby si tam čosi dávajú z cedečka,na FB stranke majú i postup

emajana
2. júl 2015

@bigsun1 Mam ho prvý den, komplet vyskúsaný, je úžasný, lahucky a výska ručky mi vobec neprekáza hoci mám tých 153 cm... mala som moznosť vyskúsat si golfác- tam boli rucky riadne vysoko. A koli malým kolieskam to bola riadna makačka na prechadzke. Takže ja som max. spokojná, každemu by som ho odporúcila.

lenkavalik
6. júl 2015

Ahoj emajana, prosím ťa kde si ho kúpila?

emajana
14. júl 2015

@lenkavalik Prepac ze som sa skor neozvala, bola som odcestovana... na internetovej stranke 4mama a baby, je to valco baby snap 3 silver 2015, iba v hedej a modrej verzii je za 159 a doprava je zdarma. Mna nesklamal.

lenkavalik
15. júl 2015

Ahoj, dakujem, dovtedy som sa predstav si sama dopracovala K tejto stránke A už druhý deň ho máme doma, je to famozny kočík,neviem o žiadnej negatívnej stránke tohto kočíka,Mercedes medzi kocikmi,je úžasný,každý deň sa tesim na kocikovanie,este raz ďakujem😀

kareem
16. júl 2015

Dobry den.mohli by ste mi prosim vas odmerat vnutornu dlzku?od hlavy az do konca kocika.ja tiez uvazujem nad britax b agile a valco snap 4. Dakujem.
@lenkavalik

lenkavalik
16. júl 2015

Je to spolu 93cm,od hlavy po zadoček presne 50cm a potom ďalších 43cm.valco baby snap 4 je famozny aj koli tomu ako uzasne sa dá zložiť, potom si ho možno dať aj na plece a do druhej ruky dieťa a dá sa to, držím palce. Ja si uzivam každé kocikovanie 😉 @kareem

adriana132
16. júl 2015

Prosim vas, zeny, tie ktore mate tento kocik valco baby snap 4 ....mate pod opierkou noh aj skryty taky tenky nanoznik?vdaka. je to tu vo videu od 3:35 min

https://www.youtube.com/watch?v=_asfzx2cx_g