Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipka
18. jún 2011

@deyana no podla mna akonahle je dieta starsie ako rok, tak vzdy ked sedi sa neopiera...aspon moje to tak robi 😅 😀 vzdy sa len drzala madla a pozorovala okolo cestu, ludi ..vsetko... 😉 a ked si lahne, tak vtedy moze normalne byt natiahnuta a v klude tam aj spala. 😉
Ale to uz je na tebe ako sa rozhodnes, ja mam totiz viacero kocikov a aj pri malej aj teraz pri malom to striedam, podla toho kam ideme 🙂 Ale v zasade vsetky su take, ze v nich mohli a mozu spat v polohe lezmo, pohodlne a aj na sedenia maju dost miesta 😉

adikad
18. jún 2011

Ahojte, chcem sa spytat, ci treba adaptery na autosedacku, alebo sa naklikava priamo na konstrukciu.

kika87
18. jún 2011

Ahojte maminky, ak by mala niektorá záujem v blízkej budúcnosti budeme predávať B4 bexu 3-kombináciu s nánožníkmi,sieťkou,pláštenkou a slnečníkom.kočík je vo veľmi dobrom stave používaný 5 mesiacov, ak by ste mali záujem stáčí mi napísať do IP pošleme aj foto 🙂 na cene sa dohodneme 🙂

smejko26
18. jún 2011

@adikad keď si kúpiš kočík aj s autosedačkou, tak tam bude aj adaptér

upomienka
18. jún 2011

ahojte, aj my máme Bexu a sme zatiaľ spokojný. práve sme prešli z hlbokej vaničky do športovej časti. ako to riešite s popruhami keď dávate dieťa z lahu do sedu? vždy to popravujete?

sunnessie
18. jún 2011

@upomienka Ahoj, ja som to vyriesila tak, ze som popruhy rozstrihla a nasila tam take zapinanie (ako byva na kapsickach okolo pasa) a ked dam maleho spat tak to jednoducho odopnem a nemusim nic nastavovat 🙂

upomienka
18. jún 2011

@sunnessie nevložíš sem foto, ako to vypadá?

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denne73
20. jún 2011

Dievčatá . Naša malá nechce byť vôbec vo vaničke🙂. Spočiatku ano ale teraz???? nechce spať a ani len tak ležať,. tak som vytiahla šporťak a dala som ju do lahu. je to fajn je v nom pokojnejšia. len neviem prečo náš kočik nejde uplne do lahu ?? Má tak trošku zvyšené len trošku asi 30stupn. Neviete?? to ju už môžem mať v tom šporťaku??? O tri dni máme 5.mesiacov. Alebo šup naspäť do vaničky.?? Pýtala som sa aj pediatričky tak tá povedala že v pohode. len nie do sedu, to mi je jasne🙂

zuzikkaa
20. jún 2011

@denne73 podla mna to az tak neva ked uz ma 5mes...ved si polezi 2-3hodky a doma je v postielke na rovnom... 😉

sunnessie
20. jún 2011

@upomienka tu je foto

upomienka
20. jún 2011

@sunnessie to si dobre vyriešila... 🙂
a ešte sa spýtam, ako ste vyriešili zapínanie nánožníku na športovej časti? mne sa tam zdajú tie dva cvoky nedostačujúce, hlavne pokial budeme v športovej časti v zime. uvítam aj foto 😉

denne73
25. jún 2011

Dievky ja mám bexu 3. Malá nám už absolutne nechce spať vo vaničke. Tak sme vytiahli šporťak. No nechápem
prečo nejde do uplneho ľahu. Je trolinku vyvyšená. Chcem sa opýtať, môže malej nejako uškodiť ak je už v šporťaku?? myslím samozrejme že ležmo🙂. Viem už ste písali že šporťak až od 8.m a poniektoré až od 9.m to len preto že je vo vaničke viac miesta??? my sme museli prehodiť na šporťák, ale keby že jej to malo napr. kriviť chrbticu tak to dám späť.

maca77
25. jún 2011

@denne73 takmer väčšina šporťakov je riešena tak že sa nedajú dať do úplného ľahu ... a nevadí to .. my sme napr. našim deťom museli aj vo vaničke dvíhať opierku aby neboli v úplnom ľahu ale vo vyvýšenej polohe, keďže mali reflux 😉

cicimon
25. jún 2011

@denne73 vanicka je taktiez polohovatelna, takze ak sa ti este zmesti do vanicky, nevidim velky vyznam davat do sportaku. moja bola vvo vanicke do 9mes ale hlavne preto, ze sa do nej este zmstila..... a aj v zime to bolo lepsie ako v sportaku

denne73
25. jún 2011

@cicimon ano ale tá naša je akosi navysoko tak ja neviem prečo 😕 😕 😕 😕

cicimon
25. jún 2011

@denne73 no ono su asi 3 polohy aj si dobre pamatam

lindt
3. júl 2011

Ahojte, myslite, ze Bexa B4X je dostatocne priestranna, ked chcem do nej vlozit babo aj s fusakom? Mame zimne babatko a obavam sa velkosti vanicky... len zaciname s vyberom a som z toho uz zmatena. 😝 strasne, taky velky vyber...

cicimon
3. júl 2011

@lindt tak neviem aka je ta B4X, ale moja sa vosla aj fusakom a overalom

lindt
4. júl 2011

@cicimon dakujem za info. Ja len pre ilustraciu prikladam foto 🙂 http://bexa-kociky.sk/kocik/75-bexa-b4x-c3.html
a si s touto znackou spokojna?

cicimon
4. júl 2011

@lindt no ja mam normalnu bexu b4.. sme v sportaku a zatial nemam ziadne vyhrady... ked najdem foto s fusakom tak poslem 🙂

cicimon
4. júl 2011

@lindt v tom overali sice vyzera natlacena, ale bol jej asi o 2c vacsi a v poho spala v kociku

babykuky
4. júl 2011

rozdiel medzi bexou B4 a B4X je len v konštrukcii, ostatné časti sa nemenia. Čiže vanička aj športová časť je rovnaká aj na B4 aj na B4X aj na B3. 🙂

lindt
4. júl 2011

@cicimon dakujem krasne za fotku🙂 mala je tam zlatucka 🙂

pavlinaoo
6. júl 2011

Ahoj maminky, také uvažuji nad nákupem kočárku bexa. Jsou tady nazory pro i proti a já bych se chtěla zeptat těch, které už s kočárkem nějaký ten pátek jezdí o stručné hodnocení výhod, ale zároveň i nedostatků kočárku. Vím, že se tu psalo: 1. špátné (moc vysoké) uchycení nánožníku na sporťáku, 2. při pokladání dítěte ve sporťaku povolování popruhů, 3. špatná střížka? nebo něco takového tu někdo psal a ještě 4. krátká zadíčka ve sporťáku - je tento názor opravněný? jak dlouho jste tam své dítě vozily,nebo vozíte? Pokud máte ještě další postřehy, budu velice ráda. Nikde v mém okolí si kočárek prohlédnout nemohu. A ještě nevíte někdo, zda na bexe B4x si můžu vybrat barvu konstrukce? - černá x stříbrná. Děkuji za veškeré poznatky z praxe.

romy31
6. júl 2011

@pavlinaoo môj drobec má teraz 77cm a zmestí sa do šporťáku v pohode...teraz používame golfky, ale na zimu budeme ešte určite v bexe....ten nánožník pripínam tak, že akoby som tie konce obtočila a tak pripnem cvoky, potom mám ten stojačik zahnutý dovnútra a nánožník nie je tak vysoko...skôr mi vadí, že nemá uchytenie aj zospodu, to som ale vyriešila prišitím gumičky....ja osobne nemám moc dobré skúsenosti so systémom zaklikávania vaničky/športovej časti, pretože sa mi tie čudlíky zasekávajú...ale to idem riešiť cez reklamácia, pretože by sa to nemalo stávať,pevne verím, že mi vyjdú v ústrety....takže celkovo som s kočíkom spokojná, aj keď je dosť ťažký (ale to všetky takéto kočíky)....jediné negatívum vidím v tom, že sa mi zasekáva to naklikávanie (asi chyba konštrukcie) a ešte sa mi moc nepáči, že na športovej časti tá strieška vzadu len tak visí, keď máš dieťatko v sede....nevyzerá to moc pekne.....ale za tie peniaze by som išla do toho asi znova....

pipka
8. júl 2011

@lindt nas tomasko je septembrovy a teda fakt dost velky a bol vo fusaku a aj v overale celu zimu az v aprili sme presli na sportak, takze urcite co sa vanicky tyka, nemas sa coho bat 😉
ta vanicka je naozaj super velka 🙂

alenk
8. júl 2011

nas drobec ma teraz 80cm a este nevytrca zo sportaku. teraz v lete mi ani nevadi ta visiaca cast striesky, lebo sme ju dali prec 🙂 co je na leto uplne uzasne, je ta sietka. ked drobca sklopim, hned sa pretoci na brucho a pozoruje dianie cez sietku. kazdemu koho stretneme sa to paci.
co by som mozno ocenila, je nejaky iny sklon striesky sportaku, aby na babatko menej prazilo slnko. da sa to vykryt slnecnikom, len ten je niekedy nemotorny.
no a co lindt nespomenula, je slaby a maly nakupny kosik. no maly mozno ani nie, ale slaby, uz sa mi natrhol a to sa snazim ho nepretazovat.
v sumare sme aj po roku pouzivania spokojni a nelutujeme jeho kupu.

alenk
8. júl 2011

este vyzdvihnem stabilitu (maly v nom casto stoji a trasie nim), skladanie a manevrovatelnost - ked idem po obchode s deckom na rukach a kocikom pobehujem pomedzi uzke regaly, vsetci len ziraju 🙂