Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
11. jan 2010

peti aj mne teraz prišiel.. idem pre mm a pojdeme sa potiť aj my..a ako zatial? páči sa?

katka444
11. jan 2010

baby tak potom pofotte.

mark vdaka, pozerala som ten v tvojom albume. ty asi nevies, ci sa da vidiet kdesi v okoli BB alebo ZV. ja by som ho objednala aj tak od teba, ale rada by som ho najskor vidiet nazivo. nemate niekde nejaku pobocku?

rkbetka
11. jan 2010

ahojte

aj ja patrim k tym., ktorym dnes prisla bexa z e-kocikov
uz sa mi aj podarilo vsetko poskladat a vyskusat a som velmi spokojna 🙂 aj s obchodom aj s kocikom (len sa mi zatial nepodarilo asi spravne nasadit zadne kolesa, lebo nebrzdi, musime pockat na manzela , kym pride z prace...)

pre tie, ktore zaujima sportova cast - mam 20 mesacnu dcerku (a je dobry papkacik na rozdiel od markovho syna 🙂) a miesta ma v sportaku az az, ci uz posediacky alebo v lahu...aj jej sa pacil, nemohla som ju odtial dostat, vozili sme sa po celom byte 😅 😅

katka444
11. jan 2010

ahoj rkbetka, vdaka za postrehy. a zmesti sa do toho sportoveho aj s fusakom a noobliekana v zime?

katka444
11. jan 2010

a aku mas farbu. nedas nejake foto do albumu?

petraw
11. jan 2010

babky mám už zopár foto v albume 😉
prvé dojmy OK 🙂 akurát sa mi zdali dosť veľké kolesá ale už mi to ani nepríde 😉

ja som bola pre 3 ročného syna v škôlke a keď sme prišli domov tak hned sa nasáčkoval do šporťáka a tiež nebol problém s miestom i ked mu už nohy trčali 😀

rkbetka tie kolesá mám asi aj ja nesprávne nasadené, tiež čakám na muža 😀

bibi a ty ako? skladáte? ja som tu mala aj kámošku s malým synčekom tak som nemala čas sem písať a ani skladať tak až teraz sme to všetko vyskúšali

baby ale neviem si dať tú striešku na vajíčko 😒

bibi13
11. jan 2010

čaute čaute.. skladame.. ako odaretujem tie kolečká?? a s tou strieškou to mám tiež..xixixix

petraw
11. jan 2010

bibi tú striešku len vložíš tie konce plastové čo trčia z tej striešky do tých otvorov malých, žiadne klikanie nič len to tam vsuneš a natiahneš si striešku dozadu 😉

s kolami ti neporadím, bo ja mám B3 🙂

bibi13
11. jan 2010

peti, mala si tam aj nejaký návod ako to skladať?

mark33
11. jan 2010

bibi, nemala si návod? poslem ti to emailom. Kolesá sa odaretavaju ako na väčšine kočíkov, je tam taký plastový polkruh nad kolesom a tym hybeš hore alebo dole, dole zaaretovane, hore odaretovane. dufam, ze si pochopila 😀

lizatko1009
11. jan 2010

mark a ako sa dava strieska na tu autosedacku? petraw si spokojna s farbou? pekna ze? este sme nemali nasadenu autosedacku, ale mne sa moc nepaci autosedacka na vozenie ani neprakticke.

bibi13
11. jan 2010

nie mark, nemali sme návod.. takže predsa sa na niečo zabudlo.. ale sme šikovní a všetko sme poskladali bez navodu.. a na tie kolesa sme tiež už prišli.. som sa bala, že to zlomíme, preto sme to nasilu nehybali.. ale potom sme trošku potlačili a všetko je ok..

kočík je nádherny.. dufam, že posluži.. inak mark ja som Ondriašová, nie Ondrišova..xixixi

bibi13
11. jan 2010

už som dala aj ja nejké fokty.. tak kuk.. mne sa tá autosedačka páči..

zuzuj
11. jan 2010

baby pekne foto a teda kociky, zavidim, ze uz mate poriesene....ja este musim muzika na neho prehovorit... tiez chyba ze sa neda ist niekde nazivo pozriet ...pacia sa nam tiez kombinacie ake mate a mne este aj S9..🙂
Tesim sa na Vase dalsie dojmy... 😉

bibi13
11. jan 2010

zuzuj, ani ja som ho nevidela.. ale vôbec nebanujem.. teda zatia..🙂

bibi13
11. jan 2010

zatial.. 😀 nie zatia.. xi

katka444
11. jan 2010

babenky krasne kociky,
ja by som chcela b4. co vsetko je v tej cene 255 e? nanozniky, sietky proti dazdu a hmyzu atd. a kolko to este stoji, co treba doobjednat? my chceme len vanicku a sportak.

lizatko1009
11. jan 2010

bibi ta zelena vyzera super, aj to ze ma 4 kolesa. 3-kolky su hrozne.
zuzuj ked mas zaujem o S09 tak uz objednavaj, lebo moc ju nevyrabaju aj ja som ju chcela, len sa uz nedalo cakat.
katka jov, ale bez hmyzu.

katka444
11. jan 2010

a este mozte niektora zmerat vnutro vanicky prosim. neviem to tu najst.

bibi13
11. jan 2010

katka, myslím, že už nič.. v tej cene by malo byť všetko okrem autosedačky a sietky proti hmyzu.. a ta stojí tušim 5 Eur..

katka444
11. jan 2010

mne sa celkom paci aj farba s9. tu ale asi nema nikto. mark by mohol odfotit do albumu. a kolko je vlastne najdlksia dodacia lehota? ze keby nemali zravna tu farbu ktoru budem chciet.

lizatko, takze treba dokupit len sietku proti hmyzu?

lizatko1009
11. jan 2010

katka vnutro ma 77cm.

lizatko1009
11. jan 2010

katka ja ju mam sfotenu cakaj dam do albumu, ja som mala kocik 3 mesiace a chcela som ten a sietku som si nechala z predchadzajuceho kocika, ja z len chcem dazdnik k tomu cakaj stiahnem a dam tu S09 ten kocik je taky elegan.

katka444
11. jan 2010

jej lizatka tak vdaka

katka444
11. jan 2010

a zmesti sa mi do hlbokej vanicky babo ak uz bude mat cez 6 mes aj s fusakom 😒 teda ak tam take velke vydrzi 😅

aktakk
11. jan 2010

Kocky, este by som mala otazku...Ake je dlzka zadnej opierky na sportovom kociku? Dakujem

bibi13
11. jan 2010

lizatko aj ta zelena vyzera fakt super.. a mne osobne sa tie trojkolky tiež moc nepačia.. aj ked s tými dvomi kolesami vyzera ten kočík krajšie ako s jedným..

katka444
11. jan 2010

jej vyzera dobre. neni moc kriklavy ale zato pestry. bude to asi tazke. bud cerveny alebo s9

katka444
11. jan 2010

lizatko a jazdi sa snim dobre? co brzdy a aretovanie. neopotrebuvaju sa? a nezacal casom vrzgat?

lizatko1009
11. jan 2010

katka tazko ti tak povedat ja som kupila overal trosku vacsi aj mu je este troca velky a je na celej vanicke, ale davam ho do sedu sem tam, fusak ja teraz nedavam iba overal. a urcite ber tu S09. bibi ani som neverila ze taka bude na fotke vyzera ta zelena inac ako si ty nafotila, paci sa mi. tak ovela krajsi je kocik so 4 kolesami ako s 3-ma , ale niekomu sa pacia prave tie 3 kolesa, ja to volam invalidak.