Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
20. nov 2009

no to by nebolo zle.. 🙂

janulka04
20. nov 2009

ze? Bibi, len neviem, ci to pojde, lebo toto bol kocik ineho vyrobcu...jack pol bambino lux duo...
by som chcela nieco oranzove, ak to bude baba, tak ruzove.... 😒
tak dufam, ze sa da vybrat...ako vravim, kludne si doplatim...
inac, tiez som rozhodnuta pre bexu b3 a od marka...super ochota, podla mna predajca na 1*!!!

fukylove
autor
20. nov 2009

jani - pridavam sa k pochvalam na marka 😉 my sme si objednali B3 este bez toho prsiplastika a poslu mi ho zadarmo teraz dodatocne 😀 😀 😀

moj manzelik bol uplne hotovy z takeho pristupu, lebo na tu na SK nie sme na taky prijemny pristup zvyknuti 😀

bibi13
20. nov 2009

uvidíme, či sa mark ozve.. ale čo sa týka prístupu, padla mi sanka.. 😀 😀

janulka04
20. nov 2009

Fukylove, tak to je teda ferovy clovek, fakt...ja ziram 😨 fakt, klobuk dole 😕 😵

fukylove
autor
20. nov 2009

bibi, jani - aj ja som zirala 😉 a tak som rada, ze na Slovensku existuju este stale aj ferovi obchodnici 😀 😀 😀 uz som si u nich na webe vybrala aj ine veci, ale tie budeme riesit neskor 😀 😀 😀

bibi13
20. nov 2009

hej, ja tiež rozmyšlam nad inými vecami.. napr fusak a to kresielko.. od ktorého mesiaca to vlastne je, neviete? inak fukylove, prosím, neviem či som sa už pýtala, ale v ktorom tt si si objednala kočík? len pre info, ak to nevadí..🙂

fukylove
autor
20. nov 2009

bibi - ja som ho objednavala po dovolenke - tak v 14tt 😉 zobrali sme to hupom 😀 😀 😀 😀

co sa tyka kresielka - ja mam take na baterky, co sa samo hybe aj hra - kupovala som z druhej ruky... moje sa da pouzivat uz od narodenia, lebo sa da dat uplne do lahu 😉 ale co mam kamaratky, tak tak v druhom, tretom mesiaci uz davali dietatko do tych kresielok - videla som to na neterke... ked mala tak cca dva mesiace, uz potrebovala mat vo vsetkom prehlad a ked potrebovala byt pri mne, tak som ju dala do kresielka... lebo ona mala take obdobie, ze sa jej nechcelo byt v postielke a chcela stale spolocnost... teraz ma 3,5mesiaca a uz aj pekne sama funguje v postielke a tak... ale ked zacala tak viac vnimat svet, tak potrebovala byt v spolocnosti a vidiet na vsetko 😀 😀 😀 😀 😀

bibi13
20. nov 2009

takže radšej je potom kupiť kresielko, ktoré sa da dať do lahu, aby som to mohla využiť od začiatku.. noooo v 14tt? a ja stresujem v 17tt.. som rada, že aspon niekto je ako ja..🙂))))

fukylove
autor
20. nov 2009

no - mna najvacsie nakupovanie chytilo hned na zaciatku 🙂 a tak som rada, ze teraz, ked mi uz brusko rastie a uz sa aj horsie hybe, mam vsetko pekne krasne nachystane... a uz len prekladam, skladam, pozeram a tesim sa z toho 😉 uz kupujem len take male drobnosticky 😀

bibi13
20. nov 2009

no takto nejako si to predstavujem aj ja..🙂

wergina
20. nov 2009

Ahojíček, tak kočárek konečně dorazil. Nafotila jsem jen pár foteček a to přes mobil, pže mám vybitý foťák, ale jakmile to půjde, tak přidám více lepších foteček. Barva i když není moc zřetelně vidět, tak jak psal Mark, je opravdu taková kiwi 🙂 Tak já zatím mizím a jdu ho prozkoumat 🙂

Mark13, Fukylove, jak se připevní stříška k autosedačce, vůbec mi to nejde. 😒

bibi13
20. nov 2009

jeeeeej, ta farba vyzera pekne..🙂. .tak skus potom ešte pofotiť..

mark33
20. nov 2009

wergina, strieška sa len nastrčí do otvoru, vyzerá to zložito, ale je to tam jedným šupom, akurát, že nie je polohovateľná, buď ju tam máš alebo nie.

Čo sa týka tých farieb, to je na otázku pre výrobcu, ale možno by bol ochotný nejako to dohodnúť, neviem, ťažko sa k tomu vyjadrovať, lebo neviem ako je to s látkami, z ktorých kočíky šijú, či sa nekupujú na veľké množstva, čo aj predpokladám, možno či nevymyslia novú kolekciu, popýtam sa najbližšie keď tam pôjdem

A madlo tiež nie je fóliované.

A dík za tie pochvaly, to poteší 😵 😵 😵

bibi13
20. nov 2009

čo s madlom??

mark33
20. nov 2009

tuším janulka sa pýtala, či je madlo fóliované..

bibi13
20. nov 2009

ale je na tom madle taká ta penová navlečka alebo ako to mám nazvať, nie?

janulka04
20. nov 2009

Dakujem, Mark, skus sa opytat za tie farby, naozaj sme ochotni si priplatit, dakujem krasne za ochotu, my s mm sme si isti, ze ak bexu, tak od teba 😵

mark33
20. nov 2009

bibi na madle je penová výplň - mäkká, ale vrch je potiahnutý látkou, z ktorej je kočík.
Janulka pozerám že máš ešte čas, tak snáď budú do vtedy nejaké iné farby 🙂

janulka04
21. nov 2009

kocik by sme chceli kupit niekedy koncom januara...tak, ak do vtedy nebudu, potom sa ohlasim s prosbou, ci sa da vybavit ina farba 😉

bibi13
21. nov 2009

ok, dakujem mark.. 😉

mark33
21. nov 2009

ok, janulka, najbližšie sa na to opýtam výrobcu, a samozrejme aj na novú kolekciu, či niečo chystajú 😉

bibi13
21. nov 2009

janulka, ja zatial som pre červeno čiernu alebo zeleno čiernu.. no uvidíme, čo to bude.. a či drobec ukaže, čo treba..xxix

janulka04
22. nov 2009

bibi, ja som mala zeleny pri malych, tak chcem nieco ine...tie vzorovane sa mi nepacia, obavam sa, ze za chvilu je novy trend zase...tak nechcem byt OUT 😀 ...mne by sa pacila pomarancova alebo tmavo modra pre chlapca alebo taka kriklava ruzova, ak bude dievca...popr. aj ten cerveny..ale cisto cerveny...bez ciernej...len, ako vravi mark...este je to daleeko a ja som vymyselnik, takze pockam do januara radsej 😀 😀

bibi13
22. nov 2009

ok... som zvedava, či budu nejaké novinky.. 🙂

bibi13
22. nov 2009

fukylove, skušala si hojdanie na tom kočíku?

mark33
22. nov 2009

bibi, my sme hojdanie skúšali, je dobre odpružený, takže na občasné utíšenie bábätka to stačí. Zajtra nafotím nejaké farby 😉

bibi13
23. nov 2009

super.. dakujem mark.. daj vedieť, ked budu fotky.. 😉

zuzulik
23. nov 2009

mark : je pravda ,ze Bexa B3 je zhodna s V-Cross???
nie je ten kociarik tazky,ked ma 14 kg??

bibi13
23. nov 2009

zuzulik, ja osobne som počula, že hej.. 🙂