Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
16. apr 2010

Aj ked si niekto plati reklamu, neopravnuje ho to pisat do fora o svojej firme a cinnostiach suvisiace s firmou. Reklamu je mozne robit si iba v priestore na tom vyhradenom. Viem, ze v tejto teme su viaceri predajcovia kocikov tak sa skuste nehadat a nepisat ako firmy, ale ako uzivatelia.

Dakujem

mishelik
16. apr 2010

Tak aj na PPluxbazare je drahsi ja som ho kupovala v decembri a bol lacnejsi ako teraz 😉

pandrholka
17. apr 2010

ahoj dievčatá....no ako som si tu dnes čítala tak veru vidím,že sme ešte kočík vystihli za dobrú cenu....nás stál 290 eur a mali sme v cene slnečník,sieťku proti hmyzu a pršiplášť a aby som nezabudla tak aj také rozkošné capačky pre malého.....my sme ho kupovali od babykuky a aj tá má taktiež už zvýšenú cenu, čiže ide skutočne asi o nejaké nariadenie od výrobcu.....my zatiaľ ešte kočík nepoužívame, ale sme s ním spokojní, bola to dobrá kúpa....už sa teším keď ho začneme konečne používať.....🙂

radka1188
17. apr 2010

Mna by zaujimalo ci ma stresne okienko alebo nie???

bibi13
17. apr 2010

zase dva príspevky o ničom.. ach jaj.. sa to tu stále nejako divne obracia.. ☹

radka, strešné okieko bexa nemá.. len na športovej časti sa dá odopnuť zadok striešky..

pipka
17. apr 2010

bibi...a ty si v pase v nastaveniach nezmenis ze uz babo mas? Sak mna furt myli, ze babo cakas...a ty uz pritom skusena kocikovacia mamina si 😎 😀 aspon podla tych dobrych rad 😉

pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
18. apr 2010

neda mi nereagovat na niektore prispevky...

ano - zvacsa nas tu diskutuje par dookola + odpovedame na otazky ostatnych... bohuzial, je nas uz dost, co si kupili kocik, no svoje postrehy pridava malo mamiciek... tak dufam, ze sa to casom zlepsi 🙂 ale za to, ze nas tu diskutuje malo, za to my, co sem prispievame casto nemozeme...

co sa tyka zvysenej ceny a diskusii medzi predajcami - bola by som rada, keby ste vsetci predajcovia posluchli janocku - neviem ako to presne chodi s tym, ked uzamknu temu.. ale nechapem, preco sa to musi vzdy zvrhnut na vymenu nazorov medzi jednym a druhym predajcom... ja osobne povazujem zvysenie ceny za normalny jav... tak ako mozno jej znizenie vramci nejakej akcie... ale nevidim dovod aby sa tu viedli nezmyselny diskusie, hadky ci vymeny nazorov medzi Vami predajcami...
som rada, ked aj niekto, kto ma kocik ako predajca sem napise a odpise ochotne na otazky nas, klientiek... ale myslim, ze by bolo rozumnejsie keby ste si osobne spory riesili cez IP

matom
18. apr 2010

Ja by som poprosila naopak adminov aby to tu riesili....lebo ja mam pravo slobodne sa vyjadrovat...a drahy mark...ty ako predajca tu do mna neskac...nemas co v tejto teme robit....
Ja napriklad som chcela poradit babam, pretoze tu riesili niektore ze si kocik po zdrazení nemozu dovolit a upozornila som na stranku kde som nasla lepsiu cenu....tak je to normalne vo vsetkych ostatnych temach o kocikoch na konikovi...ze si takto baby poradia...
A hned si si tu mark neodpustil ironicku pripomienku....vies mna tvoj konkurencny boj nezaujima...myslim, ze ked mamicka niektora zavola do firiem co som spominala tak nie je blba a spyta sa....a sama zisti ci kocik mozu dodat resp. moze pozriet ceny a porovnat....keby som vedela este o inych firmach, kde bexu predavaju aj tu babam poradim...je to normalne
a nemusis mi ty tu ironicky nic radit...co si ja kupovat mam alebo nemam...a robis tu vselijake tahy predajne...
Nemozem si pomoct ale strasne ma toto vytaca...ta priehladnost ako sa tu snazis presadit sa....

A netreba sa divit ze sem mamicky neprispievaju, ani mne sa uz nic nechcelo napisat...lebo ked tu niekto neospevuje danu firmu od marka, alebo povie malu kritiku na bexu tak je tu zdrbany a zosmiesnovany....
Takze o tom co pises fukylove, ze by tu malo pisat viac mamiciek....sa asi tazko dockame...prave preto, ze toto je nenormalna tema, kde to nie je o vlastnych skusenostiach ci postrehoch s Bexou....ale skor o otazkach mamiciek a odpovediach predajcu....co je vzdy neobjektivne a ziadny predajca ked chce dobre predat...o vyrobku nepovie vsetko...a hrozne to tuto temu a jej spontanost narusuje....a mne osobne to vadí dost...
A presne sa tak aj stalo, ze hned ako som na Bexu nieco napisala, hned mily mark zareagoval ironicky na mna....
A ked mi chces nahovorit, ze to ze sa tu vyskytujes a rozpravas co predavas a ake vyrobky mate a pod...nie je reklama...tak potom pochybujem o uprimnosti aj tvojich ostatnych vyrobkov...lebo velmi dobre vies co tym sledujes....

mark33
18. apr 2010

na toto reagovať nebudem 🙂

prečítaj si aj zvyšné body pravidiel fóra, nie len tie, ktoré sa týkajú prispievania firiem...

nikde v mojich príspevkoch totiž nenájdeš odkaz na žiadnu firmu ani to, že halooo ja som predajca..

matom
18. apr 2010

mark: 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmial...vazne....spravime anketu...HALo kto nevie ze mark je predajca??? a je mi jasne , ze si rafinovany...aj teraz si potvrdil, ze je to tvoj plan...pises tak , aby ta nemohol nikto nachytat, ze sa propagujes, hoci sa propagujes...si dobry v tom co robis...neboj mne je to jasne...marketing som vystudovala 😀 😀 😝

mark33
18. apr 2010

no vidíš, a ja študujem psychológiu 🙂
fakt zaujímavé aka si angažovaná, pridala si tu akurát jedného predajcu, nie predajcov ako píšeš.. a za štyri roky registrácie si nemala potrebu prispievať do žiadnej témy na fóre až teraz som ťa vytočil ja... zo štyroch príspevkoch tri do témy Bexa.
no teda fakt neviem si predstaviť že si ide mamička kúpiť kočík a pritom je presvedčená o tom, že je "na kolene šitý" veď dnes je kopec kočíkov a každý si môže vyberať...

Maj sa pekne, viem o lepšej zábave ako sa tu s tebou handrkovať 🙂

alenk
18. apr 2010

fuky, pravdu mas. radi by sme mali temu o bexe a nechceme aby nam ju admini celu zamkli kvoli kadejakym pochybnym sporom. poprosime vsetkych, aj predajcov aj antibexakov, aby sa zase obmedzili len na prospesne a konstruktivne prispevky o kociku!

matom
18. apr 2010

alenk: ale ja antiBexa nie som, napisala som kde maju lepsiu cenu a vyjdrila som svoje mienku potom co som kocik nazivo videla a nekupila, a tuto temu, tym, ze som ho este minuly rok chcela kupit mam celu preluskanu od zaciatku ( a uz mam ju pridanu medzi oblubenymi a stale ju citam... takze vidim co riesite)
...a predajcovia tu nemaju vobec pisat, ani konstruktivne,....to patri do mailovej ci IP korespondencie ...lebo potom je to presne o tom, ze ked napisem nie o ich firme, tak to takto dopadne...ale kaslem na to....je to vec adminov aby toto riesili...

lizatko1009
18. apr 2010

ze na kolenach sity, ja odpadnem 😀DDDDDDDDDD

zuzuj
18. apr 2010

ja suhlasim s matom, ja som tu tiez napisala este na zaciatku nejaku kritiku na Bexu...a mark sa do mna pustil aj niektore baby,...hoci ani nekocikovali....( pisem na strana 21). Na jednej strane to moze byt pomoc, ze je tu predajca, na druhej strane to tu kazi tuto temu.......a hoci Bexu nemam prispievam sem - tam a radim ked viem, lebo som ju videla....a je dobre ked sem niekto napise, ze kde je lepsia cena...nechapem co je na tom....ved o to v temach o kocikoch ide...radit si nie?...

lizatko1009
18. apr 2010

zuzuj tak radsej pis do temy dorjan 2010 😉

zuzuj
18. apr 2010

lizatko: aj do tej pisem neboj 😉

lizatko1009
18. apr 2010

zuzuj no ok :O) a inac mne ten nanoznik sedi 😉

mark33
18. apr 2010

zuzuj povedz kde som sa do teba pustil??
Mam ešte tvoje ip kde som ti skôr radil ako pušťal sa.. ty si sa pre bexu nerozhodla aaa? niekto tu na teba preto útoči?
ak si prečitaš prvy prispevok matom, tak ona bola ta, čo sa tu rozohnila, navážala sa, ja som len zareagoval.

zuzuj
18. apr 2010

lizatko: mne nanoznik nesedel...a robis inak to iste co tebe robili v teme stokke...ked si napisala kritiku... 😝

lizatko1009
18. apr 2010

zuzuj 😝 mozno si videla nejaky iny kocik, ked ti nesedel 😝

mark 😀 neries

bibi13
18. apr 2010

toto tu zase čo je? nechapem... a vôbec nechapem, prečo by predavajuci nemohol prispievať... mark mne osobne veľmi pomohol aj s fukylove, ked som chcela tento kočík kupiť... neriešte tu hluposti.. a komu sa táto tema nepači, nech sem nechodí..

pipka chcela som, ale ešte som neprišla na to, ako sa to robí..🙂))))

pipka
18. apr 2010

fuuuuu, clovek tu pol dna nenakukne...a tu hotova telenovela 😀 😀 😀 😝
no musim mojmu dietatu asi vysvetlit, ze maminka sa jej nemoze venovat cely den...lebo musi stihat citat 😅 😀 😀

osobne si myslim, ze prispievat sem moze hocikto...ci ma taku alebo onaku kritiku alebo chvalu, a co si z toho kto vyberie, je len jeho vec 😉

bibi, vpravo hore na liste modrej mas nastavenia, tam klikni a v sekcii deti a tehotenstvo si to zmenis 😉 sak som celaaaa dopletenaaa z teba 😀 😀 😀

pipka
18. apr 2010

aaaa, ja som pipina...sak ty uz to maaaas 😅 😀 no sikulkaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

fukylove
autor
18. apr 2010

pipka 🙂 jasne, ze prispievat moze ktokolvek, len by bolo dobre, keby sa to viac menej tykalo najma kocika ako takeho... a nie vymeny nazorov predajcov a pod 😉 😀

pipka
18. apr 2010

fuky ved jasne..presne tak som to myslela...ohladom kocika nech prispieva kto chce co chce...ci je predajca, ci kupujuci, kazda rada dobra 🙂

baka13
18. apr 2010

ahojte.ja som sa pre bexu rozhodla na základe tohto fora. práve tento piatok mi ju priviezli a som z nej unesená ja aj manžel.dúfam, že drobcovi sa bude rovnako páčiť. Takže ďakujem 🙂