Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

julinka2787
17. máj 2010

bastinko ja mám s7. kuk môj albumík.

cicus13
17. máj 2010

nikolkaaa, zatiaľ spokojnosť a áno cez marka.....uvidíme keď sa v ňom bude voziť drobec 😀 ale čo tu už písalo veľa mamín zatiaľ sú všetky spokojné... 😎

bastinko
18. máj 2010

julinka2787 dakujem velmi si ma potesila,je velmi pekny. 🙂

nikolkaaa
18. máj 2010

cicus13,dufam že aj ja budem spokojna,a za kolko dni ti prišiel?a smiem sa spytať kolko si platila poštovne?a ty maš aj s lehatkom alebo si objednavala bez darčeka?ja som dosť vahala nad vyberom kočika dlho so msa rozhodovala a ked som zbadala bexu tak som vedela že ten chcem a boli aj dobre ohlasy maminiek tak hadam bude všetko vporiadku..vidim že maš termin v juli tak ako ja tak ti želam vela trpezlivosti,vela sil a vela zdravia drobcovi aj tebe..pekny den a dakujem ti za tvoju odpoved..

lizatko1009
18. máj 2010

cicus ja moc niesom spokojna... myslim po pouzivani, tebe este len doma stoji, uvidis casom.

maca77
18. máj 2010

ahojte
aj my už máme kočiar doma .... len nám nejak nepasuje strieška na autosedačku 😖

vedeli by ste mi niekto odfotiť detail, ako vám drží, resp. do ktorého otvoru ste to pripevnili?

e_kociky
18. máj 2010

maca na boku autosedačky máš pod poťahom jednu dierku na každej strane stači to tam vsunuť a striešku zatiahnuť dozadu, strieška sa nepolohuje, ja tam napevno..

maca77
18. máj 2010

ja tie dierky vidím, ale ten umelohmotný pás tam nevojde 😒

e_kociky
18. máj 2010

😨 važne?

maca77
18. máj 2010

no hej ... otvor má cca 15mm a ten pásik 16mm, možno aj trošku viac ...

maca77
18. máj 2010

jupííí ... MM to nedalo, tak jemne akoby ohol pásik a zatlačil to do otvoru 🙂 ... ja som takú silu nemala 😅

lizatko1009
18. máj 2010

najlepsie striesky su take co su na tej rucke, ja ked sm dala na autosedacku striesku aj nanoznik tak nevidel nic, lebo hlavu mal natlacenu na tu striesku

nikolkaaa
19. máj 2010

lizatko1009,prečo si neni spokojna ake chyby si na nom spozorovala..doteraz boli mamičky spokojne a ked som si ho objednala tak su zle komenty no to sa mi nepači..prosim ťa napiš prečo si neni spokojna ak možeš..dakujem

cicus13
19. máj 2010

nikolkaaa, ja som čakala cca 2 týždne lebo moju fabru akurát nemali....a čo sa týka platenia ja som im poslala peniaze na účet vopred takže som žiadne poštovné neplatila......
A ďakujem a aj Tebe prajem veľa zdravia a aj drobcovi, len nevidím kedy máš termín nemáš to uvedené v pase...

lizatko ja teda dúfam, že budem spokojnejšia......aj keď možno máš pravdu časom uvidím, ale kupujem kočík prvý krát a nemôžem uvažovať čo ak sa mi stane toto alebo tamto to by som mohla vyberať kočíky do aleluja a na každom by som možno niečo našla....a nikto Ti nedá možnosť si ho rok doma testovať a potom kúpiť....takže tak...dúfam, že som sa moc nerozkecala 😀

bibi vy ako s Alexom kočíkujete už si tu dlho nebola..... 😉

nice202
19. máj 2010

nie kazdy kocik chvali nikolkaaa, skus pozret aj o par stran nizsie. lenze ked niekto napise kritiku, tak ho tu znesu pod ciernu zem. asi tak. tak radsej sa tu nic take nepise. tot vsio

nikolkaaa
19. máj 2010

nice202, ale podla mna by sa tu mali pisať aj klady aj zapory kedže si tento kočik nemožem vyskušať vopred a ani len pozrieť kedže sa nenachaza v predajni ktoru by som mala na blizku..a ja som sa rozhodovala na zaklade tochto fora kde ten kočik mamičky vychvalovali tak ak by pisali aj nejake zapory možnože by som nebola až tak presvedčena..ale nevadi ja som to riskla vyskušam ho sama a napišem sem potom moje skusenosti bud budu dobre alebo zle ale každy ma pravo na svoj nazor..a toto neni stranka len na chvalenie bexy...

nice202
19. máj 2010

ja som tu napisala dost dlhu kritiku, ale sa do mna pustili. preto tu radsej nepisem nic negativne.

nikolkaaa
19. máj 2010

micus13,no uvidim kolko budem čakať ja hadam to nebude až tak dlho ..ja budem platiť až kurierovy kocik ma vychadza 330eur +10eur poštovne tak hadam to nebude ešte viac..dakujem ja mam termin na 14jula..tak sa už neviem dočkať..už by som to mala najradšej za sebou..a čo čakate?dakujem ti za odpoved
pekny den

fukylove
autor
19. máj 2010

ahojte babulky 🙂

tie, co tu pisali kritiku - tu kritiku nikto nezmazal a ked sa cita forum, tak je mozne ju najst tiez...

nice - nikto sa do teba nepustil - tak ako si napisala svoj nazor na niektore veci, tak sme napisali viacere svoj... lebo to, ze tebe kocik nesadol neznamena, ze nesadne ani nikomu dalsiemu... a babatko mas este stale v brusku? lebo kukam, ze ti svieti uz 41tt 🙂 tak zelam, ak to este nemate za sebou, nech Vam to prebehne co najrychlejsie, prijemne, s co najmensimi bolestami a nech sa uz vytesujes z Vasej princeznicky 😉

co sa tyka autosedacky - je fakt, ze ta strieska je dost nesikovne riesena, no vsimla som si, ze je tak riesena pri vsetkych lacnejsich kocikoch... ja som sestre na krstiny kupovala autosedacku pre babo, kat. 0, znackovu z druhej ruky a skutocne kvalita a prevedenie sa nedaju porovnat... kedze neterka uz vyrastla, pouzivame teraz tu a Bexa je zapivnicovana 🙂 ale len za autosedacku - aj ked z druhej ruky som vtedy dala nieco vyse 3tis. Sk

Akurat - ked porovnavam tie autosedacky - Bexa je mensia ako ta, co mam teraz, tj ked budeme mat druhe babo, tak budem najskor pouzivat z Bexy a az neskor - okolo 3 - 4 mes. tuto... neviem cim to je, ci su vajicka tiez rozne odstupnovane alebo ako... ale vahovo su pisane rovnako, no Bexa je mensia...

maca77
19. máj 2010

u väčšiny autosedačiek-vajička je uvedené do 13kg ... ja som si všimla na Bexe, že tam uvádzajú do 10kíl ... tak asi preto je v porovnaní s inými menšia ...

nikolkaaa
19. máj 2010

fukylove,ja viem že su aj kritiky pisane čitala som si ich..ale ty si dosť chvalila bexu je to tak stale si spokojna s kočikom??a čo sa tyka tej autosedačky ked ju budem použivať iba do auta a nie na kočik tak je asi jedno či ma dobru striešku alebo nie...

e_kociky
19. máj 2010

autosedačka má byť hlavne na prevoz, nemá sa v nej dieťatko prevážať zbytočne dlho, kvôli dychaniu bolo to aj v telke, vraj v tom sklone sa tlačí na pľuca.
Strieška nie je polohovateľna asi nevyhoda, lebo sa to v pripade potreby nedá skloniť ale je treba ju dať dole.. ale žeby bola menšia ako iné, to sa povedať nedá. Je určená do 10 kg na prevoz na kočíku. fukylove skusila si vybrať aj tu zmenšovaciu podložku čo je pre najmešie deti? alebo maš doma obriča? 😀 nejak skoro ste z nej vyrastli 😕

lizatko1009
19. máj 2010

tak ja len tolko, vanicka je super krasa, nebola som spokojna s tou autosedackou s tou strieskou a pouzivame uz sportovu cast, po case sa konstrukcia rozhegala a strasne skripala, ako s furikom aj ked sme uz naolejovali, nastriekali v pohode a na dalsi den znova to iste aj toto sa mi nepaci ako zo striesky v sportiaku tak nepekne visi ta latka.

maca77
20. máj 2010

tiež si myslím, že účelom autosedačky je prevoz v aute a tam tá strieška vlastne ani potrebná nie je 😉

... a zas tie kočiare nestoja ako mnohé aj vyše 800€, takže tiež nemôže byť všetko až také super ... no nie?

fukylove
autor
20. máj 2010

Marek - maly sa do autosedacky zmesti este v pohode, ale je pravda, ze v tej druhej ma ovela vacsi priestor pre fungovanie... ale to asi fakt preto, ze je to autosedacka do 13kg 🙂

tu zmensovaciu vlozku som veru este nedavala dole, mi to akosi nenapadlo... ale vyskusam... lebo ked chodime na nakupy, zvyknem autosedacku nastoknut na velky nakupny kosik a nemusim tak mat aj kosik aj kocik, co je velmi prakticke... tu druhu sa bojim pouzivat, lebo ma len dve zarazky, bexa ich ma styri..

aaaaaa - co sa tyka nasho Sebka, tak aj napriek skorsiemu narodeniu je skutocne take male obrica, posledna poradna v dvoch mesiacoh - maly mal 5990g a 63cm, nosili sme uz velkost 68 😀 56tku sme nosli skoro mesiac a pol a potom mi velkost 62 doslova preskocil 😀

co sa tyka kocika - ja som s nim stale spokojna... nemam vyhrady, skor ma kocik prekvapuje - lebo skutocne je dost pouzivany - najma skladanie, rozkladanie a naklikavanie a stale vsetko funguje ako hodinky... nejake vrzgajuce zvuky som si nevsimla - zatial, brzdy funguju, rodina je s kocikom spokojna... akurat sme prezili uz prvy defekt, ale to sa neda odhadnut ci bude alebo nebude... v cyklopredajni nam opravili koliesko na pockanie a dali nam tam novu dusu... ja som si po tej skusenosti pre istotu doobjednala jedno nahradne koliesko zadne a jedno predne, keby sa nam nieco podobne stalo cez vikend a nebude oprava fungovat... 😉

fukylove
autor
20. máj 2010

maca - presne ako pises.... my sme ale so strieskou problem nemali, ja som ten "siltik" vzdy dala dozadu a maleho vytiahla v pohode, ked s nou mamipulovala moja mamina, tak tu striesku davala dole celu, ide lahko odmontovat.... my sme striesku v aute pouzivali najma kvoli slniecku.... ale chystame sa dat si tmave folie na zadne skla, tak uz nebude asi potrebna...

inak - neviem cim to je, no nas drobec v poslednej dobe celkom rad "drichme" v autosedacke... zaspi v aute a je mi luto ho prekladat... no castokrat z aspi tak silno, ze ked ho prelozim, ani sa nezobudi 😀

maca77
20. máj 2010

fukylove, s tými náhradnými kolesami si mala dobrý nápad 😉

lizatko1009
20. máj 2010

maca len totalny debil by vyhodil za kocik 800 az 1000€ a su take skarede, ze dovidenia, ako tie concordy, peg perega,jane, stooke a spol na jednom plastovom koliesku v predu 😉

maca77
20. máj 2010

lizatko 😀 😀 ... ešte k tej látke čo visí na šporťaku ... ak myslíš tú v spodnej časti striešky, neskúšala si stiahnuť tú šnúrku, resp. gumku, nie je to potom až také zlé 😉

lizatko1009
20. máj 2010

maca tiez mas bexu? a kde si pripla tu snusku?