Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
17. jún 2010

čafte.. tak u nas stále max spokojnosť.. už sme pobehali les a super.. 😀

almolonga
17. jún 2010

@demartka ja som sportovu cast skusala na nasom dvojrocnom drobcovi a nevidim ziaden problem, je to valibuk a ma tam stale dost miesta ako na sedenie tak aj na lezanie, takze ja som maximalne spokojna 😉 mam trojkolku a vobec nie je nestabilna a co sa tyka striesky tak podla mna len vec vkusu mne sa paci tak ako je nijak mi tam nic nevadi ani netrci... 😎 ... tak vela uspechov pri vybere 😉

cheerlady
17. jún 2010

@lizatko1009 a z akeho si mesta?u nas som nastastie taky este nevidela.

demartka
17. jún 2010

No,práve to je problém🙂Chcem kočík,aký ešte nemá nikto a u nás som tento ani podobný nevidela.Dokonca v NZ ani nepočuli v predajni o Bexe.Mne by sa páčil s farebnými kruhmi,asi S9,keď si dobre pamätám.Aj keď je pravda,že nové kolekcie všetkých kočíkov vyrábaných v Poľsku majú v ponuke práve kruhové vzory,ale ešte som nevidela nikoho s takým.Predavačka mi povedala,že zatiaľ predali dva.Ja som chcela s bledým podkladom,ale musela by som si ho objednať bez toho,aby som ho videla a kúpiť ho,lebo bledé na predajňu neobjednávajú...A to je obyčajný kombinovaný kočík.Bábätko by sa malo narodiť v septembri,tak dúfam,že dovtedy nikto s takým kočíkom nepríde🙂Ešte som si dala týždeň na rozmyslenie,ale teraz majú dobré ceny,tak ...

cinocka
17. jún 2010

ja som tiez zatial sama v nasej dedinke s tymto kocikom 😀 😀 a dufam, ze aj ostanem...

blani81
18. jún 2010

Holky potřebuji poradit. Mám Bexu b3, ale zatím nepoužívám. Malé se ven moc nechce 😉 a tak nám stojí nevyužitý
Nedostala jsem ke kočárku žádný návod na použití. Takže nevím jestli se dá skládat konstrukce i s nasazenou korbou, či sporťákem a nebo se to vždy musí odepnout a teprve pak složit?

lucia20
18. jún 2010

@blani81 da sa to zlozit aj tak, zalezi od teba a velkosti auta.

blani81
18. jún 2010

Já mám velké auto W passat v kombiku

demartka
18. jún 2010

Dievčence,zmestí sa mi bábenko narodené v septembri celú zimu do vaničky,s fusakom,kombinézou?Jedna pani tvrdí,že určite nie.A že športová časť je nie do zimy a je dosť úzka.Ja som už zúfalá,lebo všetko,čo sa mi pozdáva,mi chce niekto vyhovoriť.Páčia sa mi tieto vaničkové kočíky,ale už ma to nebaví.Uvažujem,či sa nedám znova len na kombinovaný,aký som mala pri prvých dvoch detičkách.

pipka
18. jún 2010

dermatka, ja mam S9 a je nadherny...a tiez budem mat septembrove babo, mam 105 cm fusak a v pohode som ho do vanicky dala, tak predpokladam, ze do februara nebude problem tam aj babo vozit a potom ked tak prejdeme na sportak 😉

teraz pouzivame sportak so starsou dcerkou a ta je teda dlha jak tyzden pred vyplatou a v pohodicke sa tam zmesti aj v nom uz spala, tak nemam strach, co sa velkosti tyka 😵

demartka
19. jún 2010

Tak si ma potešila!Ja viem,že všetko je vec vkusu,ale keď mi začali hovoriť o praktickosti,tak som zostala zaskočená.Kočík mi musí niečo hovoriť aj výzorom,ale keď je nepoužiteľný,tak čo s ním?Tento je elegantný a ja to asi risknem a objednám a nebudem už pozerať iné,ani sa nikoho pýtať,či je ok.Viem,že sú tu maminky nespokojné,ale aj spokojné,tých je viac a nemajú s kočíkom problém.Budem teda veriť,že aj ja sa medzi ne zaradím

cicimon
19. jún 2010

mate niekto skusenost so skladanim sportovej casti? zabera vela miesta?

pipka
20. jún 2010

cicimon ja sportak skladam tak, ze nedavam dole z konstrukcie sportak a v pohode sa mi do kufra zmesti, ale zalezi na tom ake mate auto, resp. aky ma kufor, ale v najhorsom konstrukcia sa ti tam zmesti urcite a sportak odlkiknes a das na zadne sedadlo 😉

cicimon
20. jún 2010

@pipka - konstrukcia sa nam v poho zmesti, zaujima ma hlavne to, o kolko viac miesta zaujima sportak v porovnani s vanickou

pipka
20. jún 2010

@cicimon myslim, ze je to asi na rovnako, mozno sportak o trolinku menej, kedze tu opierku aj tu cast pod nozickami mozes sklopit 😉

fukylove
autor
21. jún 2010

@demartka - nam sa maly narodil 1.3. tohto roku a vzhladom k tomu, aka bola zima, tak nas este chytila.... ja som s nim ale vo velkych mrazoch vonku nechodila a ked bolo tak max -5, tak mu stacila taka hrubsia prechodna kombineza, deka, prechodny fusak a ten vrch kocika... 😉 mali sme iba prechodne veci, kedze sa mal narodit az na konci marca 🙂

teraz je z neho valibuk a zacinaju nam byt male vecicky pre 3-6mes. babo... takze aj ked ma len 4 mesiace, zacneme pouzivat sportak... takze ci preyijete zimu vo vanicke alebo nie zavisi aj od toho, ako budete rast.... 😉 viem, ze tu niktora mamicka pouzivala vanicku aj 7 mes 😉

bibi13
21. jún 2010

ahojte.. naš maly tiež začína nejako rýchlo rasť a mám takého tušaka, že za chvílku prejdeme na športiak.. 😀 😀 budeme mať tri mesiace a nejakých 6 kg.. a používame veci 3-6 mesiacov..

babykuky
21. jún 2010

dievčatá tak náš malý má necelých 7 týždňov a už má váhu 5500 g. Je dlhánsky, však má byť po kom tak uvidíme ako dlho budeme používať vaničku my. 🙂

fukylove
autor
21. jún 2010

@babykuky - hehe - my sme mali na kontrole, ked mal 8 tyzdnov 5990g 😀 teraz v troch mesiacoch mal uz len kusocek cez 7kg 😀 vdaka bohu, priberanie sa pomaly ustalilo... lebo medzi prvym a druhym mesiacom pribral 1,5kg a medzi druhym a tretim uz "len" kilo 😀 aaaaa - inak - co som videla kociky kamaratok, tak veru sa mi zda, ze bexa ma jednu z tych vacsich vaniciek... si neviem predstavit tie moderne vychytavky... ved tam by sme sa uz ani nezmestili 😀

luala
22. jún 2010

no my uz vo vanicke mame rezervu len nejakych par centimetrov, tak sme sa rozhodli, ze od 1.7. prejdeme na sportak.. inak s vanickou sme boli velmi spokojni.. 🙂 len keby sme uz mohli sediet, ale aj to raz bude 😎

fukylove
autor
22. jún 2010

@luala - veru aj my uz buduci tyzden prechadzame na sportak.... maly bude mat 1.7. styri mesiace.... a ma uctihodnych 7600g - a pritom vobec nevyzera ako tucko 😀
s vanickou som bola tiez maximalne spokojna 😉

luala
22. jún 2010

@fukylove no kraaasna vaha 🙂 !!! my mame 7kg a 69 cm.. aj moja je skor taka pevna baba ako tucko 😀 .. inac u nas v ZA som stretla len jednu bexu B3 za celu dobu a to bola kombinacia hneda s ciernou - uplne kraaasna, posobil na mna ten kocik tak elegantne, pacil sa mi viac ako moj zeleny..ty mas chlapceka o 2 tyzdne maldsieho ako ja, uz si ho skusala dat do sportaku do tej polohy na lezanie? ja ju totiz nemam doma, preto sa pytam 🙂

lucinka13
22. jún 2010

@luala
ahoj ahoj som nevedela že tu prispievaš 😉 😉
ako čítam tak sa pekne držite.

NO ale píšem preto lebo ja mam tiež bexu S012 a veľa ludí sa ma pýta odkial ju mám..... ludom sa pači 😉
V sobotu ma zastavil 2 kočky a pýtali sa ma tiež odkial mam kočík, pretože ho predavajú. Aj som sa pýtala cez akú web stranku, ale zabudla som lebo takú som nepočula. A ta kočka mala presne farebnú kombinaciu ako ja, len konštrukciu mala čiernu.

@fukylove
ty maš ten slnečník priamo na bexu?? lebo je aj univerzalny . ten pan z e kočikov mi ponukol že je priamo na bexu slnečník s tými farebnými kruhmi. ale zabudla som sa opýtat či sa to tiež pripevní na konštrukciu, teda či ho možem použiť aj na vajko, na vaničku aj na športiak

lucinka13
22. jún 2010

@cinocka
a ty si odkial?

pipka
22. jún 2010

lucinka podla mna ten slnecnik ci je original ci nie, sa da pripevnit vsade...to ze je original k bexe sa lisi len v tom, ze je presne v tej farebnej kombinacii 😉 ja mam bexu B4, farba S9 tu bezovu s ciernymi kruhmi a slnecnik mam univerzalny jednofarebny bezovy este po prvej dceke a krasne mi k tomu pasuje 😎

fukylove
autor
23. jún 2010

@luala - ty si zo Ziliny???? 😀 😀 😀 no - este som sportak neskusala... no akurat dnes som "zagarazovala" vanicku a ideme sportacikovat 😉 tak dam vediet ako dopadneme... vonku pojdeme asi az podvecer...
@lucinka13 - ja mam priamo bexa dazdnik, len nemali vtedy vzorovane a kedze som netusila, kedy ho budeme kupovat, tak som si kupila cisto cierny 😉

lucinka13
23. jún 2010

@fukylove
Evi tak potom OK. ten tvoj sa mi pačil tak sa už teším!!!

cicimon
23. jún 2010

@fukylove - ak budes skladat sportak - napr do auta, mozes pls dat vediet ci zabera menej miesta ako vanicka? resp ako to je priestorovo po zlozeni v porovnani s vanickou? dik

fukylove
autor
23. jún 2010

@cicimon - jasan, kedze kocik "skladujem" v aute, tak ked ho pouzijeme prvykrat v aute, tak uvidime... ked sme mali vanicku, tak som mala podvozok v jednej casti a kocik v druhej... tj zaberal cely spodok kufra - mam octaviu, sedan... keby sme mali kombicko, to by bola parada...

sportova cast mala u nas uspech 😀 teda aspon na necisto doma.... supla som tam Sebka a hodinu sa v nej vyvaloval... som sa naramne zabavala na jeho prekvapenom vyraze - "mama, co si mi to spravila s kocikom"???? 😀 😀 😀

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz