Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zuzuj
2. dec 2009

dakujem mark. Mna zaujima to iste co zuzulik. Kocik sa mi paci, aj si ho objednam, ale tu autosedacku neviem. Da sa to tam nejako dorobit, mozno aj na to by bolo dobre upozornit vyrobcu 😀 Resp. viem ze asi nebudes propagovat tu ine znacky, ale ak tak do IP, ci na Bexu B3, je kompatibilna nejaka dobra autosedana, ktora by sa tam dala naklikknut. Dak.

lucrezia
2. dec 2009

baby, my máme taliansky CAM MBX6 TRIS a tam je to na tej autosedačke robené presne tak isto. a myslím, že nebol problém.

zuzulik
2. dec 2009

baby a da sa kociarikom hupat??? da sa nastavit to pruzenie??

mark33
2. dec 2009

Ja si myslím, že tá vložka pre novorodenca je dostatočná. Je z boku viac vypolstrovaná, takže hlavičku to drží dobre.

Na podvozok sa dá nakliknuť autosedačka zn. Tako, je to v mojom albume B4. Tá autosedačka má ten obluk na hlavičku, ale nie je tak mäkko polstrovaná ako Bexa, tá má ten vankúšik po celej dĺžke nie len na hlavičke.

Niekto odo mňa pýtal viac fotiek z B4 takže som vytvoril nový album, je tam pár fotiek

kpetra
2. dec 2009

Ahoj. Pokud by někomu chyběla zmenšovací vložka do autosedačky, dá se koupit univerzální. 😉 http://www.potrebyprodeti.cz/zmensovaci-vlozka-...

zuzulik
2. dec 2009

mark, dik za odpoved a super fotecky... 😉

zuzulik
2. dec 2009

mark a da sa ten kociarik pohupovat/ hojdat??? da sa nastavovat odpruzenie ??

mark33
2. dec 2009

Ano, dá sa super hojdať, aj odpruženie sa dá nastavovať, bud mäkké alebo tvrdé. Takisto sa dá nastavovať šírka zadnej nápravy.

zuzulik
3. dec 2009

super, dakujem mark 😵
si obchodnik na svojom mieste, profik! klobuk dole!!!! 😉

zuzuj
3. dec 2009

kpetra: dakujem ale ako som spravne pochopila tak Bexa taku zmensovaciu vlozku ma ako je na stranke co si poslala, ale nema taky kruhovy vankusik pod hlavu, kde sa hlava vpasuje 🙂 aby mu nelietala. To by bolo asi najlepsie tu Bexu kuknut nazivo, skoda, ze ste tak odtramtareny na vychode 🙂

mark33
3. dec 2009

zuzulik dík 😉
zuzuj skúsim sa opýtať výrobcu, či sa také niečo nedá vymyslieť, oni sú veľmi ústretový návrhom 😉
A pre tie čo majú termín ešte ďaleko, tak vraj chystajú novú kolekciu ale až budúci rok

zuzuj
3. dec 2009

no to by bolo supis mark kebyze to dovtedy vyrobia. A tesim na novu kolekciu, ja rodim na konci aprila, takze to mozno stihnem....Len dufam ze ostanu pri velkych kolesach... 😉

mark33
3. dec 2009

je možnosť dokúpiť ku kočíku aj slnečník, vo farbe kočíka 🙂
A na tú novú kolekciu sme tiež zvedaví

zuzulik
4. dec 2009

este ma napadlo, vojde sa kociarik do klasickeho vytahu??? my sice byvame v dome,ale ked pojdeme k rodicom, tak s tym nechcem mat problem...poradi niekto???
a dalsia vec: ma vanicka nejaku rucku, ktorou by sa dala samotna vanicka spolu s miminkom prenasat ?
tie co uz mate kociarik...nepride vam ta podlozka v hlbokej vanicke ( molitan) nejaky tenky??? a je pod nim "preglejka" alebo co to je??? nebude to dietatku nepohodlne???
dakujem 😉

mark33
4. dec 2009

zuzlik, odmeraj výťah tak to bude najlepšie, každý výťah je iný.
Vanička má v strieške rúčku na prenášanie, je to lepšie ako keby mala po bokoch. lepšie sa to potom nesie. matrac je molitán, hrúbka cca 3cm a pod ním je preglejka.

janna1983
4. dec 2009

Ahoj Mark33,
Chcela by som Ta poprosit ci by vedel takto poradit a popisat nieco aj o kociku Jet Picasso, je tu na fore aj tema k tomuto kociku..Tak pokial si najdes cas, mohol by si sa tam pozriet..Kocik vyzera byt podobny Bexe , je tam podobny vyber farieb, tak ci ma aj take podobne / iste vybavenie..prednosti a atd...

Paci sa mi tam ta farebna kombinácia č. 04 a č. 07. Mohli by aj Bexu B3 v tychto farebn. kombinaciach vyrabat.....Hm...

Dakujem

zuzulik
4. dec 2009

dakujem mark, zistim rozmery vytahu 😉

martinas.
7. dec 2009

Ahoj, nevíte náhodou někdo vnitřní rozměry sportovní verze kočárku Bexa? Který je lepší: Bexa nebo V-cross?? Moc vám děkuji za rady, už fakt nevím, který si koupit

maryanna
7. dec 2009

ahojte, ja len pridam referenciu na kociar bexa b3....mame ho doma a je naozaj skvely. velke nafukovaci odpruzene kolesa, vyborne na akykolvek teren...je taky akuratny ani nie velky ale zase je priestranny a sikovny zmesti sa vsade....vrelo doporucujem.. 😀

zuzuj
8. dec 2009

maryanna a uz si s nim bola vonku? ake velke mas dieťaťko ?

maryanna
8. dec 2009

bola.....kocik mame od narodenia a uplne vpohodicke..3 mesiace a som snim len spokojna...

petraw
16. dec 2009

maryanna ďakujeme za recenziu 😉 ja som sa už rozhodla, že ho chcem na 100% maželík odsúhlasil, bude to náš Vianočný darček 😅 😅 😅

trillianka
30. dec 2009

to mark33: a ako je to zo servisom?
som z BA a chcem ho kupit cez internet...

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenk
5. jan 2010

Ahojte, otazocka hlavne na mamicky s tymto kocikom - takto v zime, nechyta sa vam medzi tie dve predne kolieska sajrajt? 😉 viete sneh (aj ked ho teraz nie je vela) pripadne clapkanica a tak.

ja som bola vzdy proti zdvojenym kolesam z tohoto dovodu, ale ako tu vychvalujete B3, tak nad tym silno uvazujem. a teda hlavne ked mark povedal ze AX3 je vyrabana v cine, predsa len poliaci su mi blizsi 😉

no, pojdem si niekde tie bexy omrknut, ale ich cena ma dostala a teda aj markov pristup (ked budem niekedy na jar u rodicov na vychode, dobehnem k Vam do predajne 🙂 ) a som zvedava aj na nove farby 🙂

alenk
5. jan 2010

A este Mark, ak by si mal cas, ci by si nenafotil par fotiek aj AX3 - skor take, ze zlozeny ako vyzera a tak 🙂 Ak nie, tak pohoda 🙂 diky moc

zuzul30
5. jan 2010

Mám otázočku pre tie čo už majú kočík domka, lebo aj ja ho už mám zatial sa mi zdá super-len tie dve koléčka v predu sa mi pri manipulovaní s kočíkom neskutočne "vrtia" a niekedy sa aj vzpriečia bokom až sa bojím aby sa nevylomili-tak neviem či všetci majú takýto problém, alebo je to len výnimka.... Ešte som sním nebola na žiadnej prechádzke-kedže mimi ešte nie je na svete, ale už teraz mám obavy či nebudem musieť jazdiť len so speveními prednými kolieskami čo by som dost nerada...

petraw
5. jan 2010

zuzul30 a ty máš B3 alebo B4???
ja si chcem kúpiť B3 tak ma nestraš 😀