Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cheerlady
9. aug 2010

to je urcena cena?ved ja som ju kupila za 290 😕

lucia20
9. aug 2010

ja som kupila komplet s autosedackou aj s postovnym kurierom za 290eur tiez...

fukylove
autor
9. aug 2010

koceny, cena sa minuly rok hybala rozne... ja som ju napr. kupila za cca 340 ci kolko presne... ako jedna z prvych, potom isla cena vyrazne dole a potom zase hore 😉

lucia20
9. aug 2010

@fukylove my sme kupovali tento rok v marci... ono treba vyuzit akciu. :D

e_kociky
10. aug 2010

@fukylove ty si bola prvá majiteľka kočíka bexa na Slovensku 😵 ty si bola prvá mamička ktorá si ho kúpila 🙂

panthera
10. aug 2010

surne zhanam bexu ax3 FIALOVU!ona sa uz nevyraba???nikde ju neviem zohnat ☹ viete mi niektora poradit kde by sa este dala kupit?

majinka85
10. aug 2010

@lucia20 a odkial si ju kupovala?Z akej stranky?

e_kociky
10. aug 2010

@panthera už ju žiaľ nezoženieš... 😒

lizatko1009
10. aug 2010

inac nasa bexa je naklonena do pravej strany a velmi to vidno neviete cim to je?

fukylove
autor
10. aug 2010

@e_kociky - no veru, vsak aj forum som zakladala, lebo ja som cerpala info iba z pl fora 🙂 ale ked to bola laska na prvy pohlad a navyse som bola hroooozne nedockava na kocik 🙂 aj ked potom este par mesiacov garazoval u starkej 🙂

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryanna
10. aug 2010

pridám sa, my máme bexu B3
@lizatko1009 a aj my máme na pravú stranu nahnutú:D

maryanna
10. aug 2010

a k tým cenám, na bexu je určená cena od výrobxcu že sa má predávať za 333 eur...my sme kúpili za 250....🙂

e_kociky
10. aug 2010

@maryanna ale to ste ju asi kupovali skôr... teraz je cena bez doplnkov stanovená na 285,- eur, s autosedačkou na 340,- bez pláštenky a ostatných doplnkov 🙄 už ani pláštenku nemôže dať predajca grátis 🙄

maryanna
10. aug 2010

@e_kociky v novembri min rok, ale túto inf mám od výrobcu z marca, či apríla....

maryanna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy31
10. aug 2010

@maryanna tá zvýšená cena plstí len teraz od augusta 😠

janaspa
11. aug 2010

Cafte vie mi niekto odporucit este nejaky iny obchod v N. targu okrem baby-boo? Vdaka

mimisk
11. aug 2010

@maryanna este ma napadla vec, preco mate nakrivo kočík ,ak má bexa pruženie, či nahodou nemáte na každej strane inak nastavené pruženie

fukylove
autor
11. aug 2010

@janaspa - ja veru nie, zatial sme boli iba v tom baby-boo, ten sa mi pacil... 😉

janaspa
12. aug 2010

@fukylove vdaka a nevies maju tam v obchododch aj bexu? vcera mi z baby-boo odpisali, ze tuto znacku nemaju 😒

panthera
12. aug 2010

juj,tak už mám objednanú B3 fialkovu,tak sa teším 🙂 Videla som ju u nas v senci na živo,parááááda!!!!

fukylove
autor
12. aug 2010

@janaspa - ja som veru v baby-boo nevidela a ani nikde inde v PL... asi chodim do zlych obchodov 🙂

janka46
12. aug 2010

Ahojte, mala prosba, nemate nahodou niektora Bexu S9, alebo S8 ci S10 ?

cicimon
12. aug 2010

@janka46 ja mam s10

fukylove
autor
12. aug 2010

@janka46 aj ja mam S10

bibi13
13. aug 2010

@lenkaras18 ja som z plaveckého štvrtka.. ked chceš, môžeš dojsť pozrieť.. a myslím, že kočíkuje niekto bexu aj v ma.. videla som ju.. 🙂

@fukylove ty si kedy prešla na športiak? lebo ta moja zloba nechce byť vo vaničke.. chalanisko je zvedavý a vo vaničke nevidí.. ale zase mi je ešte skoro davať ho do športiaku.. 😅 ☹ 😖

hhenike
13. aug 2010

Ahojte. Ja som bola vcera na Blsaku v Kosiciah a taký mladý výrecný sracko mi predvadzal Bexu. Velmi sa mi pacil ten kocik. A on tvrdil, ze ma 8,5 kg. A aj som vyskusala, ze je ovela lahsí ako tie ostatné kocíky. A potom som si doma na nete pozrela, a vsade písu, ze podvozok má 9,5 kg a vanicka 5 kg. Tak teraz tomu nerozumiem. Viete mi k tomu nieco povedat???
No hlavne sa obavam, ci to nebola len nejaká napodobnenina, hoci on mi tvrdil, ze zarucene berie vsetky kociky len pravé od výrobcu......

radka1188
13. aug 2010

@e_kociky a neviete ci potom bude este za tu staru cenu ???

babykuky
13. aug 2010

@radka1188 cena je stanovená výrobcom, takže meniť sa nebude. Myslím si, že ak by sa aj menila tak len smerom hore.