Kto sa zapojil do súťaže o 500 eur na kočík?

rencika8
9. okt 2013

Ahojte babulky , mate niektorá ale ste počuli a niekom kto sa zapojil do súťaže o 500e na kočík a vyhral?

jajus28
9. okt 2013

Ja som sa tam zapojila, ale vyhrala som odber pupocnikovej krvi, a mudry volali mi v den porodu 😉

soniatko
9. okt 2013

@rencika8 ja poznam jednu babu z inej stranky, ktora vyhrala...poslali jej 500ee a ona mala poslat fotku kocika...mne volali, ze som vyhrala ´´vraj´´ lacnejsi odber, odmietla som...

danyelituska2
9. okt 2013

no neviem či niekto reálne vyhrá tých 500€, aj mne volali že som vyhrala zľavu na odber pupočníkovej krvi že už iba 600 evro zaplatím no vravím že to tých 500€ som mohla radšej vyhrať ale oni každej čo sa tam zaregistruje volajú že má zľavu na ten odber, iba získavajú tel. čísla

rencika8
autor
9. okt 2013

Ja som sa tiež zapojila do takej súťaže a poslali mi domov poštou papiere na odber pupučníkovej krvi tak som myslela či to neni len "akože súťaź"

linda20111
9. okt 2013

@rencika8 zapojila som sa a nevyhrala, tiez mi poslali nejake info mailom a aj volali na mobil, ale odmietla som ich akcie

roja29
9. okt 2013

och cor blood center....neviem o nikom kto vyhral tych 500 eur na kocik....mne akurat tak vyvolavali ze som ziskala zlavu na odber....najprv to bolo 200 eur a potom o 2-3 mesiace volali zas a mala som zlavu 500 eur na odber....rozhodli sme sa neodoberat pupocnikovu krv...na slovensku sa aj tak robilo len par transplantacii, tu sa toho boja, rozbehnute je to skor v amerike a tak....podla mna oni kazdej jednej volali ze ziskala zlavu na odber....clovek sa zapoji o zlavu na kociar a vyvolavaju mu o zlavu na odber....pri tej 500 eurovej zlave som si nechala 2 dni na studovanie po nete a ked mi pani po dvoch dnoch zavolala a poveala som jej ze sme sa rozhodli ze nie aj ked je to velmi dobra zlava tak so mnou rozpravala jak s tou najhorsou matkou (resp. buducou matkou) na svete....

barborieta
9. okt 2013

mam 3 kamosky ktore sa spolu so mno zapojili do tejto sutaze...jedina ja som ziskala odber o 500e lacnejsi...ani jednej z bab nevolali...Urcite to maju dobre marketingovo vymyslene...ale azi nevolaju kazdemu. My sme zlavu vyuzili,bolo to tak ako povedali, so zlavou nebol problem. Medicina ide stale dopredu a mozno o 5 rokov sa bude tato krv vyuzivat viac pri roznych chrobach...

cordbloodcenter
10. okt 2013

Dobrý deň, doterajší zoznam výherkýň v súťaži o 500 € na nákup kočíka je zverejnený na stránke: http://sutaz.cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/...

Každá zaregistrovaná budúca mamička je zaradená v súťaži až do predpokladaného termínu pôrodu, ktorý uviedla pri registrácii. Môže teda vyhrať každý týždeň. Zľavy na odber pupočníkovej krvi môžu byť ponúknuté ktorejkoľvek budúcej mamičke, na ktorú sme získali kontakt, ponuka zľavy však nie je garantovaná. Počet zliav je obmedzený a závisí napr. aj od aktuálnej kapacity laboratórií a od dostupných finančných prostriedkov od sponzorov týchto zliav.

simka28021994
10. okt 2013

ja som sa zapojila tiež do tejto suťže a som vyhrala 500 eur na odber pupočnikovej krvi...a tiež som to odmietla, taklže nejako sa mi enchce veriť, že niekto vyhral tie peniažky na kočik

ywet72
10. okt 2013

@cordbloodcenter nechcem nejak rýpat ale asi sa firme veľmi dobre darí, ked ste už rozdali 128 krat po 500 e teda 64 000e....

adigo81
11. okt 2013

Aj ja mam podobnu skusenost,ako ostatne baby,tiez som sa zapojila do sutaze o kocik,ale potom mi iba chodili maily na zlavu na odber pupocnikovej krvi,tiez mi ta pani viackrat volala,ale kedze je to financne narocne,odmietla som to.Je to urcite dobra vec,len v dnesnej dobe si ju asi dovoli malokto.

julka009
11. okt 2013

aj mne volali, ze mam lacnejsi odber o 500 € 🙂 sice som to aj zvazovala, lebo po tej zlave by to uz bola prijatelna cena, a pupocnikova krv naozaj moze pomoct v situacii,ked to nebudeme cakat, ale este stale bolo drahe to uskladnenie..:(

rencika8
autor
12. okt 2013

Už je to tu...zapojila som sa do "súťaže"asi pred dvoma týždňami a už mi prišiel prvý a dúfam že aj posledný mail ohladne odberu pup.krvy 😲

kbcx5j
13. feb 2014

a

kbcx5j
13. feb 2014

mne volali že mam odber pupočníkovej krvi uplne zadarmo,bez akýchkolvek poplatkov

stastenka42
13. feb 2014

Ja som sa tiež zapojila ale jedine co som "vyhrala" bol ako u vačšiny odber pupočníkovej krvi...

lenask
21. mar 2014

@cordbloodcenter Dobrý deň, ja som do vašej sútaže zaregistrovala moju sestru - v tom čase bola tehotná. Pred pár mesiacmi ste ju telefonicky kontaktovali, že vyhrala kočík. Pýtali ste sa jej či sa do súťaže zapojila a či je tehotná. Keďže nevedela, že som ju registrovala, povedala, že sa do žiadnej súťaže nezapojila a tiež už nečakala bábo - krátko po tom čo som ju zaregistrovala o bábo prišla ☹ preto som jej o registrácii ani nevravela. Po tomto telefonáte som Vás kontaktovala e-mailom, v ktorom som opísala celú situáciu. Doteraz som od Vás na môj e-mail nedostala odpoveď ☹ ... mala na tú výhru nárok aj keď o dieťatko prišla?

brcino1
5. sep 2014

@barborieta ahoj takže ste s odberom bola spokojná,lebo mne tiež dnes volali a rozhodujem sa.Nevedela som či sa tomu dá veriť,ked ponúkajú takú zľavu.

barborieta
5. sep 2014

@brcino1 prebehlo to uplne bez problemov, par tyzdnom po odbere prisli vysledky. Potom sa este mozes znova rozhodnut, ci to chces alebo nie. Nam vyslo na 31kg vahy dietata. Tak sme sa rozhodli, ze to nechame uskladnit, kym maly neprekroci tuto vahovu hranicu. Ak by si sa rozhodla, ze to nechces, tak ti vratia peniaze, co zaplatis vopred. My sme teraz po roku znova platili uskladnenie.

adebi
6. nov 2014

@rencika8 email je dobré , ale psychické otravovanie po telefóne to je des, ešte nemáte potomka na svete a oni ti dávajú chrobáka do hlavy čo ak!!!! úplní hajzli hlavne voči mamičkám ktoré si to nemôžu dovoliť-len sa stresujú. Hneď by som to zakázala.

milotaa
6. nov 2014

Ahojte, ja som vyhrala hned tyzden po tom, ako som sa registrovala (partner ma nahovoril, ked sme zistili, ze sme tehotni). Poslali mi 500 Eur, tak sme uz v 3. mesiaci kupili kocik, lebo bolo treba poslat fotky, ze sme si ho kupili. Samozrejme sme tiez obdrzali kopu ponuk, zliav a telefonatov ohladne odberu pupocnikovej krvi, nemali sme zaujem, ale vzdy sme slusne podakovali a odmietli. Cela sutaz je o tom, aby mohlo Cordbloodcenter oslovit mamicky ohladne odberu pupocnikovej krvi, tak treba pocitat s tym, ze Vas oslovia s nejakymi ponukami. Takato sutaz je na to super a za tych 500 Eur to urcite stoji 🙂 Az raz budem zase tehotna, zase sa zaregistrujem.

vanilia85
22. feb 2015

Ja som vyhrala este v roku 2013 a mala sa v kociku uz vozi vyse roka

gabuchah
2. nov 2015

Ja som sa zapojila o odber pupocnikovej krvi a tiež mi volali, že postupujem a zatiaľ zľava...
Ale ako tak o tom čítam, nechcem ani ten odber