Kúpiť kočík Jane Slalom Pro model 2008 alebo 2009?

nostek
19. apr 2009

Ahojte. Mame v plane kupit kocik Jane Slalom Pro. Boli sme rozhodnuty pre minulorocny model, ale teraz ked som bola pozriet aj novy pre rok 2009, tak som v pomykove. Pre mna zasadny rozdiel je vo velkosti striesky (2008 ju ma dost sirku, 2009 je krajsia uzsia) a v materiale. Vraj je to 100% bavlana napustena 50 % nejakym impregnantom, ktory neprepusta vodu a vietor. To ze novy model nema sietku na muchy a zabudovanu hudbu ma netrapi. Len neviem, ci ten material po case na slnku nevybledne.
Mate niektora z Vas tento novy model a ake mate skusenosti? Dakujem za kazdu odpoved.

bajciatko
4. máj 2010

Ja by som tiez objednala cez O baby, ale ja potrebujem len sportak a chcem amazon farbu a ta v ponuke nie je :(

hana99
4. máj 2010

holky díky moc...a no je to ta s tím okínkem na suchý zip... tak mi ji měli pouze danou na hluboký a docela padla... na sporťák jsem ji nevyzkoušela a už se nám potom nechtěli kočárky přehazovat...díky za postřehy...

bajciatko a co zkusit paní napsat že máš zájem jen o sportovní v barvě amazon.... třeba ti nabídne...zkus to....

bajciatko
4. máj 2010

ja som si s nou uz pisala, je velmi ochotna a mila, ale neda sa im to tak predat, vzdy mi napise len tu aktualnu ponuku, ktoru tam maju a ani mi nevie povedat ci dostanu nieco nove...., ale nevadi, uz sme si ten kocik objednali v polsku a cenovo vyjde len trosku drahsie (cca 40 EUR), len neviem ako to bude so servisom, radsej na to ani nejdem mysliet ....
Rozmyslam, ze ci si objednam z obaby fusak a nanoznik, asi sa to tam tiez oplati, ze?

loginko1
4. máj 2010

bajciatko, servis budeš musieť riešiť u svojho predajcu - v Poľsku, čo je dosť pravdepodobné, pretože nožná brzda zvykne "padať" a potom rapkať....

bajciatko
4. máj 2010

no uz sa tesim 🙂

frida
4. máj 2010

Vega, fakt je modra nadherna 🙂
inak ta plastenka ku kociku je riadne velka, to si fakt rozmyslim kedy ju zoberiem so sebou 😉 Ja mam tu slnecnu clonu co tu bolas spominana, tak hadam trocha ochrani aj pred malym dazdikom - ta je skladnejsia 😎

veqa
4. máj 2010

to áno, keď vopchám pláštenku do košíka, tak tam nič viac nevôjde...ale videla som na českom mmb super vecičku, taký obal z čiernej látky, do ktorého napcháš pláštenku a ten sa pripne suchými zipsami na spodok kočíka (tam niekde kde je kôš) 😉

katy1979
4. máj 2010

Loginko na tu padajucu brzdu som sa pytala dovozcu. A zevraj chyba je v zlom pouzivani. Ze ju ludia nezatlacia az hore a potom sa to kazi

Ta plastenka ma vzdy udivovala. My sme mali casual a plastenku som nosila stale zo sebou. Aj do kabelky by som ju zmestila. Rozmer asi ako vacsia obalka.

frida
4. máj 2010

Vega, to som aj ja uz stihla omrknut, sa mi to pacilo, len neviem, ci posiela aj na slovensko, mne sa tam este pacili nanozniky (ja nemam), take site + vnutorne vlozky. Musim nieco vymysliet.

Katy1979 dik za upozornenie, budem davat pozor na brzdu - zatlacim az hore 🙂
Ja mam Inglesinu Zippy plastenku - tiez do kabelky (hlavne preto som nechapala, ze tot co? 😀)

katy1979
4. máj 2010

Frida ty ma vzdy zmeties svojim nickom. Takto ma prezyvali na strednej

veqa
5. máj 2010

🙂 ale viete si predstaviť akú prietrž vydrží taká pláštenka? 😀 frida, ja som jej tuším písala, teda jednej pani na czmmb, ktorá šije podložky a že môže poslať na slovensko.... v yhľadám v mailoch a napíšem ti 😉

veqa
5. máj 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20833551 táto pani šije podložky do jané, akékoľvek,poštovné je 140kč, teda bolo pred pár mesiacmi 😀

frida
5. máj 2010

katy 🙂 🙂 🙂 mne sa len pacil film tak preto 😎

frida
5. máj 2010

vega, juj tesim, napisem jej. D a k u j e m 🙂 🙂
dobra predstava klusat s kocikom cez prietrz 😀

bajciatko
5. máj 2010

Ja uvazujem kupit nanoznik original, mate niekto skusenosti alebo si davate sit tej pani z ceskeho mmb?

veqa
5. máj 2010

ja mám originál nánožník k jané 2008 😉 je perfektný, je zateplený, dieťatko krásne skryje...aj mimčo keď spí tak je pekne zakryté. so šitým nemám skúsenosť, ja som kúpila kočík aj s nánožníkom

bajciatko
5. máj 2010

a co fusak? mate niekto original? pozeram, ze ich je dost vela druhov, treba vyberat podla roku vyroby kocika?

veqa
5. máj 2010

ja nemám originál fusak, mám eisbärchen- perfektný, veľký fusak...čo som videla originál fusak, tak boli menšie...ale neviem, či nie sú aj väčšie aj menšie 🙂

bajciatko
5. máj 2010

veqa, no ja pojdem tiez do originalu, len este uvazujem o fusaku, aj ked to ma cas kedze ho nebudem potrebovat najblizsich par mesiacov 🙂

frida
5. máj 2010

aj ja som chcela original, ale zatial som nenasla - vypredane, predsalen stara kolekcia ☹, tak riesim ine alternativy

veqa
5. máj 2010

akú máš kolekciu? 2007?

bajciatko
5. máj 2010

frida, ty mas 2008ku? nie su ani na o baby?

frida
5. máj 2010

ja mam fusak emitex, tak dufam, ze ho vyuzijem aj v tomto kociku, este som to neskusala, nastastie bude leto 🙂 len ten nanoznik poriesit, viem ze niekto chodi len vo fusaku, ale mam lepsi pocit ked mam aj nanoznik a podla potreby tam dam to alebo to alebo oboje 😉

frida
5. máj 2010

2008 som teraz kupovala na o-baby a uz nie su ani tam nanozniky

bajciatko
5. máj 2010

nanoznik pouzivate aj lete ci len v zime?

frida
5. máj 2010

ja jar, jesen, zima - teda na druhom kociku a teraz uz len deku mam na jane, samo ze zavisi od pocasia

samson
5. máj 2010

zdar holky, mám doma Jane nomad - a pokuď jde o fusak tak mně byl doporučen tento Kaser - pěkně prý psaju do kočárku

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26099300&tab=0

veqa
5. máj 2010

frida http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32971025&tab=9 kukinel 😉 použitý, ale vyzerá dobre

veqa
5. máj 2010

samson, takýto mám ja, je veľmi podobný ako kaiser http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

to široké za chrbátikom sa dá pri miminku stiahnuť ako kapuca 😉